Czytaj więcej:
Drugie życie Leny okładka

Średnia Ocena:Drugie życie Leny

Dziewczyna w średnim wieku, po przejściach, w zasadzie niewiele już chce od życia. Najczęściej po prostu świętego spokoju. Nie dla niej miłosne wzloty, romantyczne wyznania, upojne noce. Normalnie nie wierzy, by coś dobrego mogło ją jeszcze spotkać. Dlatego, gdy Lena wpada nagle w ramiona przystojnego mężczyzny, broni się zaciekle, by nie dać się porwać uczuciu.Czy uda się jej zachować swą długo budowaną stabilizację? Ile będzie ją kosztować ta walka? A czy w ogóle można się uchronić przed przeznaczeniem?Książka Elżbiety Ceglarek to z pewnością pozycja dla tych, którzy potrzebują nadziei.

Szczegóły
Tytuł Drugie życie Leny
Autor: Ceglarek Elżbieta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Drugie życie Leny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Drugie życie Leny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Drugie życie Leny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ania

    Pani Elżbieta Ceglarek autorka książki pt.„Drugie życie Leny” przedstawia dzieje dziewczyny o imieniu Lena, będącej w średnim wieku. W trakcie czytania zadałam sobie kilka pytań dotyczących zachowań bohaterki: Co skłoniło Lenę do podjęcia kluczowych decyzji i czym się kierowała podejmując je, dlaczego się obawiała zaufać wszystkim mężczyznom? Odpowiedzi na zadane przeze mnie zapytania odnalazłam w każdej cząstce czytanego rozdziału książki. Lubię, gdy poszczególne spisane wątki są tak zobrazowane, że stanowią zagadkę dla czytelnika. Z Leną można się zaprzyjaźnić pomimo tego, że jest to bohaterka o twardym, zasadowych charakterze. Ciekawostkę stanowi tutaj występuje podobieństwo dotyczące mojej osoby wobec zainteresowań z Leną bohaterką książki, muzyki a także pasji pedagogicznej. Z tym, że ja potrafię szybciej podjąć decyzję, a Lena dokonuje głębszych analiz i nie lubi zachowań niespodziewanych, irytują ją. Troskliwość, miłość, pasja, wzajemna życzliwość występująca po zapoznaniu się w momencie czekania na ten niełatwy gest, który jest ciężko wykonać jeśli o kwestię zaufania w związku. Czy Lena dokonać właściwego życiowego wyboru kierujących się swoimi zasadami, broniąc się przy tym na wszelkie sposoby. „ Drugie życie Leny” to książka ebook napisana z pasją, charyzmą, idealnie opracowane i opracowane są teksty dialogowe, które nadają barwności i pasują do całości. Okładka twarda w kolorze jasnoniebieskim, przedstawia w tle kobietę o dwóch twarzach, zawiera 402 strony, wydana przez Wydawnictwo rozpisani.pl. Zalecam przeczytanie tej książki ze względu na to, że każdy z nas odnajdzie siebie w zagubionym świecie miłości, lekkiego szaleństwa, podejmowania niełatwych decyzji, które mogą przemienić całe nasze życie. Warto jest czekać na właściwego mężczyznę, który pokona wszystko, żeby zwyciężyć z przeciwnościami partnerskiego związku w drodze do doskonalenia szczęścia, które jest potrzebne w życiu. Pani Elżbieto czekam na kolejną książkę, która przyciągnie i będzie stanowiła receptę, zagadkę, poradę na etapy życiowe, które odgrywają w życiu każdego ważną rolę.

  • Czytadełko

    Ach jakże ja się nadenerwowałam czytając! Lena! -krzyczałam. Ogarnij się! Kobieto weź się w garść. Nie raz, ba! Nie dwa! Chciałam przełożyć ją przez kolano i dać klapsa. Ciągle zadawałam sobie pytanie, czemu Lenka jest tak wycofana, czego tak się boi? O co jej właściwie chodzi? Czy ma aż tak skomplikowany charakter? Poznaje na własnej drodze fantastycznego mężczyznę, a jednak stale ucieka, stale lawiruje, wycofuje się, chowa…hmm rozkapryszona dziewczynka? I tu dochodzimy do sedna. Jak to mówią aby zrozumieć drugiego człowieka trzeba przejść życie w jego butach. Jak dużo musiała doznać krzywd nasza główna bohaterka by obawiać się wszystkiego. Nawet gdy szczęście ma podane na pięknym złotym talerzu łatwo pod nos. Ileż emocji kosztowała mnie ta lektura. Wciągała mnie bardziej i bardziej. Będą razem …, nie nie będą…zostawi ją…a może jednak… ? Jaki jest koniec oczywiście Wam nie powiem, przeczytajcie sami. A przeczytać warto, choćby dlatego, że z wiekiem przestajemy wierzyć w prawdziwą i szczerą miłość, tracimy nadzieję, zamykamy się we swóim świecie. Historia Leny pokazuje, jak piękne jest dojrzałe uczucie i jak cudownie można razem żyć. Starczy zaryzykować, otworzyć się na drugiego człowieka, powiedzieć tak i bez strachu wejść w świeży związek. Dla tej jednej, jedynej osoby będziemy kluczowe i piękne. Lenka ma w sobie mnóstwo lęków, czasem dziwacznych, niezrozumiałych, a jednak pojawia się w jej życiu człowiek, który akceptuje w niej wszystko, bierze i miłuje ją taką jaka jest. Zajrzyjcie i poznajcie ” Drugie życie Leny” . Warto.

  • Elżbieta Ceglarek

    Drugie życie Leny to powieść, którą czyta się bardzo dobrze. Zaskakuje, skłania do przemyśleń, bawi i smuci. Jest o zwykłym życiu i o miłości. Każda z nas pragnie takiej miłości i zainteresowania ze strony mężczyzny. Lecz czy Lena poradzi sobie z trudnościami życia i miłością, która ją spotkała. Przeczytajcie, dowiecie się...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!