Czytaj więcej:
Dom nad zatoką okładka

Średnia Ocena:


Dom nad zatoką

Cedar Cove to malownicze miasteczko nieopodal Seattle. Mieszkańcy kochają się, nienawidzą, zdradzają i rozchodzą jak wszędzie. Mają tajemnice i marzenia. Tylko że tutaj nikt nie jest anonimowy. Ktoś zawsze pomoże ci rozwiązać problem, nawet gdy tego nie chcesz.Cecilia i Ian  pobrali się z miłości, lecz już po roku decydują się na rozwód. Ian służy w marynarce wojennej, nierzadko nie ma go w domu. Zwłaszcza wtedy, gdy małżonka najbardziej go potrzebuje. Nie było go przy porodzie córeczki, nie było, gdy dzidziuś umierało, nie pojawił się na pogrzebie.  Cecilia nie umie mu wybaczyć. Rozprawę rozwodową prowadzi sędzia Lockhart, która namawia ich, by dali sobie jeszcze jedną szansę. Wkrótce Ian znów wypływa w morze. Jednak tym razem stara się z oddali uczestniczyć w życiu żony. Pisze do niej coraz dłuższe listy, pełne czułości i wsparcia. Chce odzyskać zaufanie Cecilii, lecz ona stale nalega na rozwód.

Szczegóły
Tytuł Dom nad zatoką
Autor: Macomber Debbie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Harper Collins Publishers
Rok wydania: 2015
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dom nad zatoką pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dom nad zatoką Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dom nad zatoką PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Justyna Biernik

    Książka ebook jest bardzo lekka i przyjemna. Jej fabuła oparta jest na historii małżeństwa, które przeżywa liczne perypetie. Ja chętnie ją czytałam bo cała fabuła jest bardzo życiowa i autentyczna. Całość czyta się doskonale. Zalecam gorąco wszystkim fanom romansów

  • AgaRozz

    Debbie Macomber słynna jest z poruszających opowieści o ludzkich, codziennych zmaganiach. "Dom ponad zatoką" to historia o miłości, potrzebie bliskości i utraconym zaufaniu. Autorka poprzez historię małżeństwa zmagającego się z kryzysem udowadnia, że życie we dwójkę nie jest łatwe, nawet w obliczu wielkiej miłości.Akcja "Domu ponad zatoką" toczy się w niewielkim miasteczku Cedar Cove, gdzie ludzie wiedzą o sobie wzajemnie niemal wszystko. Wsród wielu rodzinnych, skomplikowanych sytuacji, własny osobisty tragedia przezywaja takze Cecilia i Ian, których małzenstwo z dnia na dzien przestało istnieć.Bohaterowie powieści Macomber choc pobrali się z miłości, z biegiem czasu zaczęli się od siebie oddalać. Ian, żołnierz marynarki wojennej czesto na długie miesiące opuszczał dom i żonę. Kryzys pary borykającej się z kłopotami związku na odległość pogłębił się, gdy zmarła ich córeczka. Cecilia nie może wybaczyć mężowi, że nie było go ani przy jej narodzinach, ani w momencie jej śmierci. sprawa rozwodowa trafia do sadu, a Ian znów wypływa w morze. Tym razem jednak rozłąka zaczyna ich do siebie przybliżać...Historie Debbie Macomber chwytają za serce. Takze "Dom ponad zatoką" porusza problemy, z którymi boryka sie wielu z nas. Opowiadanie bardzo prawdziwa i przejmująca, bardzo trafnie oddaje stany emocjonalne ludzi, którzy mimo głębokich uczuć nie nauczyli się ze sobą żyć. Opowieść dla wszystkich doceniających literaturę o prawdziwym życiu.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!