Czytaj więcej:
Dobre relacje – klucz do sukcesu. Jak współcześnie zjednywać sobie ludzi okładka

Średnia Ocena:Dobre relacje – klucz do sukcesu. Jak współcześnie zjednywać sobie ludzi

Bądź zawsze w centrum uwagi i zjednuj sobie ludzi! Sztuka utrzymywania niezłych relacji międzyludzkich jest absolutnie najważniejszą umiejętnością we współczesnym świecie. Ważniejszą niż talent, ciężka praca, wizjonerskie pomysły, przełomowe koncepcje czy inne fragmenty życia zawodowego a także prywatnego. Ważniejszą niż dobre chęci i brak skrupułów. Z pewnością jednak wiesz z swojego doświadczenia, że nie zawsze prosto jest utrzymać życzliwe, szczere relacje z innymi ludźmi. Nierzadko brak Ci czasu, cierpliwości lub wyczucia. Czasem zdarza się, że nieświadomie nadepniesz komuś na odcisk, powiesz coś głupiego lub niefortunnie zażartujesz. To wszystko może pozbawić Cię szans na sukces! Jeśli pragniesz wiedzieć, dlaczego tak się dzieje, i wydeptać sobie ścieżkę na sam szczyt, sprawdź, jak poprawić własne relacje z innymi. Ta książka ebook Ci w tym pomoże. Odnajdziesz tu konkretne porady dotyczące pielęgnowania autentycznych, owocnych relacji z innymi ludźmi. Dowiesz się, jak ich uważnie obserwować i jak interpretować ich zachowania, jak poprawiać im humor i przedstawiać własne racje, jak przekonywać ich do Twoich koncepcji i nawiązywać więzi z właściwymi osobami. Odkryjesz, jak działać, gdy pojawia się konflikt, i jak zainspirować ludzi do pomocy przy realizacji Twoich pomysłów. Zdobądź jedenaście ważnych umiejętności interpersonalnych – nie zawsze intuicyjnych, lecz zawsze skutecznych. Uwaga: to nie jest książka ebook o manipulowaniu ludźmi czy egoistycznym ich wykorzystywaniu! To książka ebook o potężnych możliwościach, tkwiących w szczerym zaangażowaniu w aktywne kształtowanie niezłych relacji z innymi! "Nie można osiągnąć szczęścia ani sukcesu, żyjąc w próżni".

Szczegóły
Tytuł Dobre relacje – klucz do sukcesu. Jak współcześnie zjednywać sobie ludzi
Autor: Kerpen Dave
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Onepress
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dobre relacje – klucz do sukcesu. Jak współcześnie zjednywać sobie ludzi pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dobre relacje – klucz do sukcesu. Jak współcześnie zjednywać sobie ludzi Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dobre relacje – klucz do sukcesu. Jak współcześnie zjednywać sobie ludzi PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Daria Kr

    Twórca książki to przedsiębiorca i mówca, który występuje na konferencjach i zdarzeniach na całym świecie. Stworzył on książkę, którą wam dziś przedstawię. Jej pełny tytuł brzmi: Dobre relacje - Klucz do sukcesu. Jak współcześnie zjednywać sobie ludzi. To książka ebook która ma za zadanie pomóc nam stworzyć dobre relacje z innymi ludźmi, a one mogą przybliżyć nas do sukcesu. Jak nawiązać więź z innymi ludźmi, co jeśli musimy z kimś pracować, a ta osoba nie jest osobą, którą można od razu polubić, od razu nawiązać z nią niezły kontakt? Na te odpowiedzi znajdziecie zapytania w tej książce, a także dużo innych kwestii. To wszystko w szczególności dla osób, którzy pracują z ludźmi, może w wielkich firmach, lub na kierowniczych stanowiskach, lecz nie tylko. Tak naprawdę każdemu z nas mogą przydać się porady w niej zawarte, a także przykłady, jak poradzić sobie w danej sytuacji, jak porozumieć się z osobą, z którą trudno dojść do porozumienia. To poradnik, który zawiera także porady jeśli chodzi o rozwiązywanie konfliktów, wpływanie na inne osoby, inspirowanie innych. Możecie myśleć, że na tak małej ilości stron nie może być zawarte aż tyle niezłych rad, a jednak... to książka ebook bardzo umiejętnie napisana i poruszająca wiele wartościowych tematów. Prócz treści głównej, o której przed chwilą wam wspominałam, na końcu są dwa dodatki. Jeden z nich, to test osobowości, o którym twórca wspomina na początku książki. Możemy go rozwiązać i odkryć jakim typem osobowości jesteśmy. Ta świadomość może pomóc nam w relacjach z innymi, ułatwić je, a także pozwolić nam na lepsze zrozumienie ludzi którzy nas otaczają. Drugi dodatek, to inspirujące cytaty. Bardzo takie lubię, więc z radością przeczytałam wszystkie i niektóre z nich nie były mi do tej pory znane.

  • Angelika

    Jak bardzo kluczowe są kontakty międzyludzkie,chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć.Talent komunikacji wykorzystujemy cały czas,nawet nieświadomie.W pracy,na uczelni w związku,czy również na polu rodziny.Jeśli na jakieś płaszczyźnie komunikacja zawodzi,zaczynają się małe zgrzyty.By dowiedzieć się ,jak pracować ,nad swoimi relacjami międzyludzkimi twórca zachęca nas do sięgnięcia po tą książkę.Czy faktycznie warto?Zachęcam do przeczytania recenzji. Dave Kerpen twórca książki jest przedsiębiorcą,który na wylot zna tajniki komunikowania się. Idealnie potrafi wczuć się w psychikę odbiorcy przekonać go do własnych racji,tak by osoba w całej sytuacji poczuła się nieźle i komfortowo.Potrafi jak nikt inny wykorzystywać własne umiejętności i przekładać je na codzienne życie,by odnieść sukces.Wszystkie potrzebne porady są zawarte w tej książce.Ważne, by pamiętać,że tutorial nie jest narzędziem do manipulacji drugim człowieka,jest też klasycznym poradnikiem psychologicznym.Jest to łatwa publikacja człowieka odnoszącego sukcesy. Książka ebook mnie bardzo zaciekawiła,obawiałam się,że będzie to książka ebook przepełniona psychologicznymi przedmowami,które mogą być niezrozumiałe.Jednak książka ebook mnie pozytywnie zaskoczyła.Publikacja jest napisana prostym,logicznym mową co sprawia,że czytelnik ma chęć ją czytać.Autor pokazuję jak bardzo ,prosto jest wgłębić się w ludzką psychikę,prostymi tajnikami.Książkę głównie warto wykorzystać na płaszczyźnie zawodowe,która pozwala osiągnąć wielki sukces.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!