Czytaj więcej:
Diet coaching okładka

Średnia Ocena:Diet coaching

Na świecie istnieje kilkaset rodzajów diet odchudzających i wszystkie zapewniają, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki tym razem już na zawsze stracisz zbędne kilogramy. Jaka bywa rzeczywistość, wszyscy wiemy: lub brak efektów, lub utrata wagi i dynamicznie następujący po niej wynik jo-jo. A w konsekwencji – następna dieta cud. Pragniesz przerwać to błędne koło? Sięgnij po tutorial z unikalnym programem diet coachingu. Rozpocznij świadome odżywianie i zmień własne życie już dziś! Unikalność sposoby diet coachingu polega na tym, że w odróżnieniu od tradycyjnych diet nie koncentruje się ona wyłącznie na utracie kilogramów. Kluczową sprawą jest poznanie potrzeb swojego ciała, uświadomienie sobie dotychczasowych nawyków i błędów, a następnie stworzenie odpowiedniego planu żywienia, tak by jedzenie zaczęło być przyjemnością i nie kojarzyło się z ciągłymi wyrzeczeniami. Właśnie w tym procesie sprawdzają się techniki coachingu, wykorzystane w nowatorskim programie Urszuli Mijakoskiej. "Diet coaching" podniesie twój poziom motywacji i pewności siebie, dzięki czemu zaczniesz świadomie i samodzielnie decydować o sobie, o tym, co w jakich ilościach i kiedy jesz. Nauczysz się zarządzać emocjami (smutkiem, złością, nudą), które nierzadko są przyczyną objadania się. Zyska na tym nie tylko twoje ciało, ale także psychika, bo uwierzysz w siebie i swoje możliwości, a dzięki temu diametralnie poprawi się jakość twojego życia. Dlaczego "Diet coaching" trafia w "Samo Sedno"? pomaga ci poznać lepiej siebie i własne prawdziwe potrzeby żywieniowe, radzi, jak stworzyć plan odżywiania dopasowany do twoich celów i potrzeb, motywuje do trwałej zmiany nawyków, przekonań i zachowań, uczy, jak odzyskać kontrolę ponad metodą odżywiania się, emocjami i swóim życiem.

Szczegóły
Tytuł Diet coaching
Autor: Mijakoska Urszula
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Diet coaching pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Diet coaching Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Diet coaching PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Kto czyta - nie pyta

    Od dawien dawna mówi się, że "jesteś tym, co jesz" i im więcej czytałam, tym bardziej zgadzałam się z tym stwierdzeniem. Diet coaching uczy nas bowiem, jak zdrowo i genialnie się odżywiać i co zrobić, by nieźle czuć się w swoim ciele, a jedzenie przemienić w przyjemność.Książka ma ciekawą formę, gdyż jest podobna do warsztatu z zakresu diet coachingu. Autorka stopniowo i cierpliwie tłumaczy, kim jest diet coach i jak go w sobie odkryć, radzi co robić, gdy mamy przez cały czas ochotę na słodycze, tłumaczy jak jedzenie i jego jakość wpływają na nasz organizm, oferuje ćwiczenia, pozwalające na wyrobienie w sobie zdrowych nawyków żywieniowych, opisuje diety, uczy zrzucać zbędne kilogramy, budzi pewność siebie i zapewnia, że błądzić jest rzeczą ludzką... Książka ebook zawiera bardzo dużo przydatnych i interesujących informacji. Moją uwagę przykuł element o uważnym i wolniejszym jedzeniu a także jego wpływie na to, jak dużo jemy i czy sprawia nam to przyjemność. Żyjemy w czasach ciągłego biegu - nierzadko jemy nie zdając sobie sprawy ze smaku potrawy - zależy nam tylko na zaspokojeniu głodu! Gdybyśmy jedli wolniej, wąchali jedzenie, spokojnie przeżuwali pokarm, to nie tylko sprawiałoby nam to większą przyjemność, lecz też szybciej byśmy poczuli sytość! To prawdopodobnie pierwsza metoda, którą należy zastosować, by pozbyć się kilku zbędnych kilogramów - zwracać uwagę nie tylko na to, co jemy, lecz też jak nierzadko i jak szybko.W szarych ramkach znajdziemy porady i rzeczy najistotniejsze, na które trzeba zwrócić uwagę. Przed każdym epizodem mamy wypunktowane to, czego możemy się w nim dowiedzieć. Autorka daje nam również dużo ćwiczeń i zmusza do refleksji ponad swóim metodą odżywiania. Opowiada też o motywacji do zmiany, istocie wsparcia rodziny i przyjaciół, uczy jeść zdrowo i prowokuje do myślenia. Urszula Mijakowska przypomina, że kondycja naszego ciała, waga i sposób żywienia w znacznej mierze zależą od psychiki i motywacji. Cieszę się zatem, że nie skupiono się tutaj wyłącznie na żywieniowym aspekcie, lecz wzięto pod uwagę też to, co ma wpływ na nasz tryb życia.Poza tym, że książka ebook jest przydatna dla sportowców i osób chcących się odchudzić, jest po prostu ciekawa. Nie jestem sportowcem i nie mam z czego chudnąć, lecz przeczytałam ją z prawdziwą przyjemnością. Ogrom informacji, lekki styl autorki i znaczna przejrzystość tekstu to atuty, dzięki którym każdy znajdzie w tej książce pdf coś interesującego. Na końcu książki są również podane przepisy, które na pewno przydadzą się tym, którzy marzą o szczupłej sylwetce.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!