Czytaj więcej:
Diablo. Wojna grzechu. Tom 3. Fałszywy prorok okładka

Średnia Ocena:Diablo. Wojna grzechu. Tom 3. Fałszywy prorok

Od zarania dziejów anielskie zastępy Królestwa Niebios a także demoniczne hordy Płonących Piekieł pogrążone były w wiecznym konflikcie o los całego Stworzenia. Teraz ta wojna objęła także Sanktuarium – świat ludzi. Każda ze stron pragnie zdobyć ludzkość dla swoich celów. Siły niezła toczą sekretną wojnę z siłami zła o dusze śmiertelników. Oto opowiadanie o Wojnie Grzechu – konflikcie, który już na zawsze zmieni przeznaczenie człowieka. Stworzony przez demony kult Trójcy upadł. Teraz Uldyzjanowi pozostaje jedynie uwolnić ludzkość od zgubnych wpływów Katedry Światłości i stojącego na jej czele charyzmatycznego Proroka. Jednak Prorok to w rzeczywistości Inarius, anioł renegat, który uważa, że stworzony przez niego świat należy doń niepodzielnie, i nie zamierza przy tym pozwolić, by Sanktuarium wymknęło mu się z rąk – nawet jeśli będzie musiał je zniszczyć. W obliczu zbliżającej się konfrontacji z tak potężnym przeciwnikiem Uldyzjan nie dostrzega, że Inarius nie jest jedynym, który chce zawładnąć światem ludzi. I Królestwo Niebios, i Płonące Piekła są świadome istnienia Sanktuarium… a zastępy aniołów a także armie demonów nie ustaną w walce, póki nie zdobędą świata ludzi. Od wydawcy:Niezwykle oryginalna opowiadanie magii i miecza o odwiecznej wojnie pomiędzy dobrem i złem, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej grze Blizzard Entertainment, która zdobyła sobie miliony wielbicieli na całym świecie. Książka ebook przeznaczona dla czytelników dorosłych.

Szczegóły
Tytuł Diablo. Wojna grzechu. Tom 3. Fałszywy prorok
Autor: Knaak Richard A.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Diablo. Wojna grzechu. Tom 3. Fałszywy prorok pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Diablo. Wojna grzechu. Tom 3. Fałszywy prorok Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Diablo. Wojna grzechu. Tom 3. Fałszywy prorok PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • bezmiar

  Obowiązkowa pozycja dla każdego fana Diablo. Ostatnia element trylogii Wojna grzechu. Stań między aniołami a piekłem w potyczce o ludzkość o ich dusze o Sanktuarium...

 • ANGELIKA HOMA

  Idealna książka, fajnie napisana,ładnie wydana. Zalecam też I i II element Diablo.

 • Patrycja Telega

  "Fałszywy prorok" to już trzeci i ostatni tom "Wojny grzechu". Historia opowiada dzieje Uldyzjana po upadku kultu Trójcy. Inarius, który ukrywa się jako prorok, pragnie zapanować ponad sanktuarium. Zaczyna się potyczka o świat ludzi. Po jednej stronie jest Królestwo Niebieskie, po innej Płonące Piekła, a jeszcze po innej Uldyzja. Druga element za bardzo mi się nie spodobała, lecz trzecia w porównaniu do niej jest świetna. Richard A. Knaak w trzeciej części skupił się głównie na akcji i bardzo dobrze, bo nie przynudza nas niepotrzebnymi informacjami poprzednich tomów. Jeżeli ktoś chce zabrać się za tom trzeci, powinien przeczytać dwa poprzednie, chociażby po to, żeby poznać dogłębnie bohaterów. Książka ebook w porównaniu do poprzednich tomów jest świetna, a nie porównując jej postawiłabym ją na półce dla średnich książek. Bohaterowie są tak samo bezbarwni, jak byli. Jedynie główny bohater zdołał zaskoczyć mnie na samym końcu. Godne pochwalenia jest zakończenie. Można powiedzieć, że jest wręcz idealne. Nie, nie oczekuję czegoś więcej. Historia się skończyła i koniec kropka. Jedyne co może powstać dalej to książka ebook opowiadająca dzieje brata głównego bohatera. Książkę zalecam wielbicielom autora i gry.http://odkryc-tajemnice-ksiazek-recenzje.blogspot.com/2016/03/76-diablo-wojna-grzechu-faszywy-prorok.html

 • ccichy

  Idealna książka, ładnie wydana, najlepszy twórca powieści z uniwersum Diablo.

 • Bartosz Kreczunowicz

  Napisana w klimacie pasującym do całej trylogii i zapewniającym lekkość czytania. Doskonała pozycja zarówno dla osób zauroczonych światem gry Diablo jak i kompletnie z nim nie powiązanych. Ma w sobie to coś co sprawia że nie chce się przerywać czytania, a kiedy trzeba to wraca się do niej chociaż myślami.

 • Marcin Rucinski

  Książka ebook warta przeczytania dla wielbicieli uniwersum jednakże Richard Knaak ma ciekawsze pozycje i spodziewałem się trochę wiecej po trylogii.

 • Damian

  Następny trzeci tom trylogii "Wojna grzechu" utrzymany w klimacie Diablo dla wielbicieli jest relikwią, która musi się znaleźć na półce. Podobnie jak poprzednie tomy czyta się lekko i przyjemnie, a ciekawość co będzie dalej nie pozwala oderwać się od lektury. Polecam!!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!