Czytaj więcej:
Dary niedoskonałości. Jak przestać się przejmować tym, kim powinniśmy być, i zaakceptować to, kim jesteśmy okładka

Średnia Ocena:Dary niedoskonałości. Jak przestać się przejmować tym, kim powinniśmy być, i zaakceptować to, kim jesteśmy

"Dary niedoskonałości" Brené Brown to tutorial psychologiczny dla wszystkich tych, którzy mają kłopoty z perfekcjonizmem, a wskutek tego z zaniżoną samooceną. Żeby wyzwolić się z kręgu fałszywych przekonań, że zawsze musimy być idealni i nie możemy popełniać błędów, autorka proponuje, by zaakceptować własne braki i przywary jako element ludzkiej natury. Wówczas to przekonamy się, jakimi darami obdarzy nas niedoskonałość – odwagą, by pewniej i bez lęku podejmować kluczowe decyzje, współczuciem, by traktować lepiej siebie i innych, a także silniejszymi więzami z bliskimi, dzięki zrozumieniu, że każdy może się mylić. Niedoskonałość sprawi jednak przede wszystkim, że zaczniemy żyć Autentycznie – pełni radości i satysfakcji z tego, kim jesteśmy, i z tego, co nam się przytrafia. Doktor Brené Brown jest badaczką, nauczycielem akademickim i autorką wielu książek. Pracuje na wydziale społecznym Uniwersytetu w Houston, gdzie przez ostatnich dziesięć lat badała zagadnienia związane z życiem Autentycznym, stawiając zapytania typu: Jak autentycznie, całym sercem zaangażować się w nasze życie? Jak zadbać o odwagę, współczucie, więzi z innymi, których potrzebujemy, a także pogodzić się z naszymi niedoskonałościami i uznać, że jesteśmy wystarczająco dobrzy i warci miłości, przynależności i radości?

Szczegóły
Tytuł Dary niedoskonałości. Jak przestać się przejmować tym, kim powinniśmy być, i zaakceptować to, kim jesteśmy
Autor: Brown Brene
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dary niedoskonałości. Jak przestać się przejmować tym, kim powinniśmy być, i zaakceptować to, kim jesteśmy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dary niedoskonałości. Jak przestać się przejmować tym, kim powinniśmy być, i zaakceptować to, kim jesteśmy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dary niedoskonałości. Jak przestać się przejmować tym, kim powinniśmy być, i zaakceptować to, kim jesteśmy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Sylwia Szymczyk

  Książka ebook - dar. Autorka w łatwy i przystępny sposób przekazuje treści trudne i tak bardzo ważne- wstyd, odwaga. Wszystko poparte badaniami, swóim doświadczeniem. Cała moja dusza została poruszona.

 • Żywia Mlodynska

  Każdy kto dąży do samorozwoju powinien poznać Brene Brown. Jej przemówienia są inspirujące i motywujące do pracy ponad samym sobą. Jej książka ebook "Dary niedoskonałości" to niezastąpiony poradnik, dzięki któremu nauczymy się akceptować własne niedoskonałości, a co za tym idzie - pokochamy siebie. Brown porusza dużo tematów m.in. dbania o prawdziwość i autentyczność, rozwijania współczucia dla siebie samych, rozwijania odporności duchowej, bycia wdzięcznym sobie samym, korzystania z intuicji, dbania o wewnętrzną radość. Jej książka ebook zawiera dużo cennych porad i ćwiczeń, które pomogą rozprawić się z sobą samym. Co interesujące - do książki chce się powracać i za każdym razem zwracamy uwagę na coś innego, przez co możemy poznać, czego aktualnie nam brakuje i ponad tym pracować. Naprawdę idealna książka!

 • Anna Pępiak

  Każdy powinien przeczytać. Dałabym to nawet jako lekturę w szkołach. Pani Brene Brown jest sama w sobie cudowną i mądrą osobą, jej książki i wypowiedzi są bardzo inspirujące. Cieszę się z zakupu i przekazuje dalej komu tylko mogę.

 • Sandra Jaworowicz

  Zalecam każdemu na poprawę samopoczucia, wzmocnienie poczucia wiary w samego siebie. Zalecam zakupy na empik.com

 • ChiriApolonia

  Genialna i bardzo wartościowa książka. Przekonałam się, że nasze niedoskonałości również są po coś. Tej i wielu prostych, ale i bardzo ważnych prawd nauczyłam się dzięki temu poradnikowi. Zalecam każdemu, przeczytanie Darów niedoskonałości nieźle robi, a najlepiej jest co jakiś czas wracać do tej książki.

 • Joanna Szachowska

  Kocham Brene Brown. Uwielbiam jej całą twórczość i wystąpienia na TED. Zjednuje moje serce własną mądrością, intuicją i wglądem, do którego doszła wyboistą drogą ego, drogą z umysłu. Lata pracy jako naukowiec badający pojęcie wstydu doprowadziło ją do niesamowitych wniosków, że to właśnie poczucie wstydu, nie wybaczenia sobie, zagrzebywanie porażek doprowadza nas do poczucia odcięcia, izolacji i poczucia niższej wartości. Brene podaje dokładne wytyczne, jak przejść przez ten trudny, lecz niesamowicie oczyszczający proces. Sama go przeszła i przetransformowała własne życie i tysięcy ludzi na świecie.

 • gosia

  Broniła bym się przed wygłaszaniem autorytarnych opinii na temat filmów czy ebooków (zresztą prawdopodobnie wszystkiego co ma związek z indywidualnym gustem), sama się przekonałam jak mylące może być sugerowanie się czyimś opisem jeśli chodzi o podejmowanie decyzji w kwestii który film obejrzeć albo którą książkę kupić. Gdyby tak było do dzisiaj nie odkryłabym pewnie dzieł które nieustanny się moimi ulubionymi. Jeśli chodzi o tą pozycje- ja znalazłam tu trochę informacji odkrywczych i takich, które już znałam lecz o których nigdy dość przypominania. Wszystko prawdopodobnie zależy od tego co już czytelnik wie a co dopiero przed nim do odkrycia i czego szuka. Nie ma innej porady jak zaryzykować, prawdopodobnie tylko wówczas można się przekonać czy książka ebook spełnia nasze oczekiwania czy nie. Obyśmy tylko przed takim ryzykiem byli stawiani w życiu.

 • Piotr Kapusta

  Książka ebook choć napisana przez nauczycielke akademicką i psycholożkę, przedstawiająca efekty wieloletnich badań Autorki, nie jest specjalnie odkrywcza. Pisana w formie osobistych wyznań, ma rzekomo pomóc osobom zmagającym się z kłopotem perfekcjonizmu, obwiniania siebie i niskiej samooceny, lecz osobiście wątpię, aby spełniała to zadanie. Jest za cienka, pełna oklepanych zwrotów i frazesów, cały czas czytając ją miałem wrażenie, że juz o tym słyszałem, lub gdzieś czytałem. Nie odkrywa nic nowego, owszem czasem trafią się jakieś cenne złote myśli, lecz nie ukrywam rozczarowania, ponieważ po opisie spodziewałem się więcej. Także plus dla wydawnictwa za niezły marketing, lecz może moja krótka chłopczykowi będzie kubłem zimnej wody dla tych, którzy zamierzają kupić tę pozycję, by zastanowili się 2 razy, czy na pewno jest to potrzebna im pozycja.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!