Czytaj więcej:
Daisy Jones & The Six okładka

Średnia Ocena:


Daisy Jones & The Six

12 lutego 1979 roku. Daisy Jones & The Six, najsławniejszy zespół rock’n’rollowy na świecie, daje koncert, na którym szaleje tysiące osób. Nikt jeszcze nie wie, że to ich ostatni wspólny występ. Jak doszło do tego, że kultowy zespół, którego piosenki królowały na wszystkich potańcówkach, przestał istnieć tak nagle? To, co stało się pomiędzy członkami zespołu, było wielka tajemnicą. Aż do teraz. Autorka bestselleru „Siedmiu mężów Evelyn Hugo” wreszcie w Polsce ze własną najgłośniejszą powieścią w rytmie Rock’n’Rolla i ze słonecznym Los Angeles w tle. Porywająca historia w klimacie różowych lat 70, kiedy rządziły płyty winylowe, a kolorowe neony oświetlały ulice największych miast Stanów Zjednoczonych. Gdyby zespół Daisy Jones & The Six istniał naprawdę, mielibyście go na własnej playliście!   Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Daisy Jones & The Six
Autor: Reid Jenkins Taylor
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Rok wydania:
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Daisy Jones & The Six pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Daisy Jones & The Six Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Daisy Jones & The Six PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • natala_reads

    Daisy Jones & The Six" to idealna historia zespołu, który w latach siedemdziesiątych zgromadził rzesze fanów. To moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i z taką formą książki. Taką - mam na myśli to, że nie jest to zwykła powieść, ale historia spisana w formie relacji/wywiadu. Trochę zajęło mi zanim przyzwyczaiłam się do tej formy, jednakże całość bardzo, lecz to bardzo mi się podobała. Autorka zabiera czytelnika w podróż to lat siedemdziesiątych, gdzie królował rock'n'roll. i uwierzcie mi, że ten klimat naprawdę można odczuć. Poza muzyką w rytmie rock'rolla pojawia się wielka miłość między Daisy a Billy'm, jednakże nie mogli oni być razem - lecz żeby dowiedzieć się dlaczego, zachęcam was do sięgnięcia po tę pozycję ;) "Daisy Jones & The Six" to mądra pozycja, która oczaruje każdego czytelnika. Z olbrzymim zapałem śledziłam dalsze poczynania tegoż zespołu i było mi bardzo smutno kiedy ją skończyłam, a wówczas w mojej głowie pojawiło się więcej pytań niż odpowiedzi.

  • Anonim

    W tamtym roku miałam okazję sięgnąć po "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" i stale miłuje tę książkę. Była wyjątkowa i bardzo oryginalna. Więc gdy ogłoszono polską premierę "Daisy Jones & The Six" wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Po tej książce pdf spodziewałam się czegoś genialnego i muszę przyznać, że lekko się rozczarowałam, jednak nie mogę odjąć tej historii tego, że jest bardzo dobra. Po prostu w trakcie czytania czułam, jakby było to drugie "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" ze zmienioną fabułą. Miałam ogromne wrażenie, że sama podstawa historii jest wręcz taka, jak poprzednio. Mogę jednak stwierdzić, że gdybym najpierw przeczytała "Daisy Jones & The Six", to oceniłaby ją 11/10. W 100% rozumiem za co czytelnicy pokochali tę historię. Też jestem wręcz zaskoczona tym, że ten zespół naprawdę nie istniał! Po przeczytaniu pierwszej strony musiałam sobie wygooglować nazwę w poszukiwaniu jakichkolwiek oznak jej istnienia. Jestem pod wrażeniem zdolności autorki, ponieważ stworzyła coś niezwykłego. Sposób przedstawienia tej historii też jest interesujący. Książka ebook została napisana w postaci wywiadu podzielonego na role. Ciekawie czytało się, gdy bohaterowie mówili o tym samym zdarzeniu i każdy z nich omawiał je inaczej, zapamiętując je w różnoraki sposób. Niektóre wersje wręcz się wykluczały i czytelnik w sumie nie mógł być pewny, która z nich jest prawdziwa. Niestety czuję się trochę zawiedziona zakończeniem. Przez całą książkę powstało napięcie i mieliśmy się dowiedzieć, dlaczego zespół się rozpadł. I samo rozwiązanie mnie nie zadowoliło. Czekałam na coś innego, lepszego. Chociaż muszę przyznać, że płakałam praktycznie przez całe ostatnie 10 stron. Czy warto sięgnąć po "Daisy Jones & The Six"? Uważam, że tak. Jestem pewna, że większość osób pokocha tę historię i będzie o niej pamiętać przez bardzo długi czas. Jednak osobiście bardziej zalecam "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" ;).

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!