Czytaj więcej:
DJ Wika. Jest moc! okładka

Średnia Ocena:DJ Wika. Jest moc!

Zaskakująca biografia Wirginii Szmyt, która ma 77 lat, nie ma czasu na starość i jest didżejką!    Przed laty pedagog w ośrodkach dla niełatwej młodzieży. Małżonka dyplomaty, z którym pięć lat spędziła na placówce w Szwajcarii. Działaczka społeczna zaangażowana w sprawy seniorów. Inspiruje i łamie stereotypy. Jej dyskoteki, dancingi i imprezy taneczne łączą pokolenia w całej Polsce. Zachwyca inteligencją, skromnością i poczuciem humoru.   W rozmowie z Jakubem Jabłonką i Pawłem Łęczukiem opowiada o niełatwych życiowych wyborach, o wielkiej miłości, pasji i wreszcie o tym jak się cudownie starzeć, nie oglądając się za siebie. Powinien ją poznać każdy.   "Wzbudza w ludziach dobro – niech ono wychodzi z każdego kąta i z głośników wraz z jej muzyką". Michał Olszański, reporter radiowej Trójki, prezenter telewizyjny   "To jest potęga! Taka osobowość, gdzie ona była i dlaczego odkryliśmy ja dopiero teraz?". Sylwia Chutnik, pisarka, działaczka społeczna

Szczegóły
Tytuł DJ Wika. Jest moc!
Autor: Jabłonka Jakub, Łęczuk Paweł
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd DJ Wika. Jest moc! pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. DJ Wika. Jest moc! Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

DJ Wika. Jest moc! PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Jakub Chajec

    Nie można przejść obojętnie względem tej ksiazki bo jej bohaterka jest wspaniałą inspiracją, a jej opowiadanie najlepszą inwestycję dla ludzi młodych.

  • CheerfulPatriot

    Szczerze mówiąc książkę przeczytałem, ponieważ naprawdę byłem ciekaw kim jest DJ Wiki. Minął czas kiedy chodziłem do klubów, nie wiem również gdzie i jaką muzykę gra najstarsza dj-ka w Polsce, lecz byłem ciekaw osoby, która w dość zaawansowanym wieku ma tyle energii i pozytywnych wibracji, że tylko pozazdrościć. Osobiście, choć jestem nad 30 lat młodszy od bohaterki czuję się przy niej jak zgred :)

  • Solaris

    Będę taka jak Ona - takie zdanie przychodzi na myśl po przeczytaniu biografii tej niesamowitej osobowości. Wszyscy znamy ją jako starszą trochę szaloną panią, a tymczasem w książce pdf pojawiają się cenne głosy jej synów, którzy wprost mówią, że dla nich zawsze pozostanie mama i babcią. Nie znałam historii Jej życia ponieważ większość wywiadów w pismach czy w internecie skupia się na sprawach wokół muzyki - rzeczywiście, z książki dowiadujemy się, że towarzyszyła jej od dzieciństwa. Lecz już praca w zakładzie poprawczym to nie przelewki, tam nie wytrzymałby pierwszy lepszy.Książka jest bardzo fajnie skonstruowana. Mamy kilka epizodów tematycznych a także suplement - tutorial seniora i wklejkę ze zdjęciami. Zdjęć jest zresztą bardzo wiele - niektóre opatrzone fajnymi cytatami. Książka ebook napisana bardzo przystępnym językiem, nawet jeśli jest język o specjalistycznych zagadnieniach, jest to zrozumiale - brawa dla autorów! Nie jest to na szczęście jedna długa wypowiedź jednej osoby. O DJ Wice mówią także jej bliscy a także ludzie z jej otoczenia. A już zupełnym zaskoczeniem są wierszyki DJ Wiki - niesamowite, że mając tyle zajęć ma jeszcze siłę pisać! Niektóre frywolne, inne wzruszające - cudowne :)Mogę z czystym sumieniem polecić tę książkę każdemu, tym bardziej, że dzień babci i dzień dziadka tuż tuż.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!