Czytaj więcej:
Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16TM okładka

Średnia Ocena:Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16TM

Czy zastanawiałeś się kiedyś ponad tym, dlaczego jeden człowiek idealnie sprawdza się w roli menedżera, inny zaś nie jest w stanie przekazać podwładnym własnych poleceń w jasny sposób i tylko wprowadza chaos? Co sprawia, że niektórzy z nas kochają wyliczenia i tabelki, inni zaś wolą improwizować i zdają się na intuicję? Czemu jedni są zwykle głośni i otwarci, inni zaś cisi i nieśmiali? Pewnie odpowiesz, że po prostu rodzimy się różni. To prawda, lecz czy wiesz, że te różnice można usystematyzować, a każdego z nas przyporządkować do jednego z szesnastu typów osobowości? Zachowania i postawy niektórych ludzi wykazują nieprawdopodobnie wielkie podobieństwa, mimo że mają oni całkiem odmienne doświadczenia życiowe. Zastanawiało to wielu myślicieli na przestrzeni wieków. Przyczyny tych podobieństw trafnie objaśnił szwajcarski psychiatra Carl Gustav Jung. W tej książce pdf odnajdziesz test oparty na teorii Junga. Rozwiąż go, a dowiesz się, jaki jest typ twojej osobowości. Pomoże ci to uniknąć wielu zasadzek a także nieźle wykorzystać osobisty potencjał. Ułatwi ci też podejmowanie decyzji dotyczących edukacji i pracy a także budowanie zdrowych relacji z ludźmi.

Szczegóły
Tytuł Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16TM
Autor: Jankowski Jarosław
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16TM pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16TM Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16TM PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Angelika

    Na świecie nie ma takich samych dwóch osób, każdy z nas jest inny,jedyny w swoim rodzaju.Rodząc się każdy człowiek ma w genach czy jakkolwiek to nazwiemy niesamowity potencjał, by rozwijać własną nieprzeciętną osobowość. Pewnym osobą przychodzi to łatwiej nie którym przychodzi to nieco później.Ważne jest by każdy człowiek odkryły w swym potencjale taką iskierkę, którą roznieci mocny żar naszych cennych atutów. Czy wiesz,kim jesteś? To przewodnik po 16 typach osobowości. ID16 to typologia osobowości odwołujące się do teorii Carla Gustava Junga.ID 16 jest bardzo częstym narzędziem stosowanym w psychologi, coachingu czy również w zarządzaniu wizerunkiem.Carl Gustav Jung stworzył własny pierwszy test osobowości już w 1938 roku, który umożliwia scharakteryzować funkcję w trzech wymiarach:ekstrawersja-introwersja percepcja-intuicjamyślenie-odczuwanieJednym z atutów tego poradnika i samego testu jest praktyczność.Co to oznacza?Test pozwala nam odkryć poszczególne osobowości w codziennym życiu,pracy, jak i w relacjach z bliskimi.W ten sposób możemy odkryć własne mocne i słabe strony własnego swojego „ja".Dla mnie jako recenzentki ten tutorial jest czymś nowym, innowacyjnym. Książka ebook przykuła od razu moją uwagę.Jest w niej coś ciekawego, cennego.Po rozpakowaniu paczki natychmiastowo wykonałam test.Dlaczego? Zapewne z ciekawości i chęci odkrycia siebie na nowo.Po wykonaniu testu przyznam się Wam, że mój tym osobowości to Inspektor (ISTJ).W końcu odkryłam własne motto życiowe.Moje naturalne skłonności, w jaki sposób komunikuje się z innymi,jak wypadam w oczach innych ludzi(ogólny aspekt osobowości) .Moja praca i ścieżka zawodowa. Ciekawym aspektem było też rozwój osobisty.Jeżeli jesteście ciekawi, jaki potencjał drzemie w Was to ta książka ebook zapewne będzie dobrym wyborem. Serdecznie zalecam A

  • Irmina karaban

    Z reguły nie czytam poradników. Coś musi mnie naprawdę mocno zainteresować, żebym sięgnęła po książkę tego typu. W przypadku tego przewodnika bardzo interesująca byłam, do jakiego typu osobowości zostanę przyporządkowana. Znalazłam tu dużo ciekawych, nieznanych mi do tej pory i przede wszystkim sensownych teorii.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!