Czytaj więcej:
Człowiek, który musiał umrzeć okładka

Średnia Ocena:Człowiek, który musiał umrzeć

Fascynująca, idealnie skonstruowana i trzymająca w napięciu opowieść sensacyjna! Roman Wolak jest draniem, który dzięki kontaktom z dawną esbecją, układom i łapówkom dorobił się fortuny na państwowych kontraktach. Podejrzany o zabójstwo dziennikarza, który ośmielił się omówić jego machlojki. Sprawą zajmuje się szwedzki publicysta Sven Olsson, jednak zaraz po przyjeździe do Polski pada ofiarą zamachu terrorystycznego. Czy zabójcy działali na zlecenie biznesmena i stojących za nim służb specjalnych? Kilka dni potem do Polski przyjeżdża przyjaciółka Olssona, zbuntowana agentka szwedzkich służb specjalnych, Rose Friedman, utalentowana hakerka, bezlitosna dla własnych wrogów, która wraz z byłym dziennikarzem śledczym, Kubą Zimnym, bada zagadkę śmierci dziennikarza i zamachu na przyjaciela, ujawniając przy okazji kulisy polskiej polityki i mediów.

Szczegóły
Tytuł Człowiek, który musiał umrzeć
Autor: Zielke Mariusz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Człowiek, który musiał umrzeć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Człowiek, który musiał umrzeć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Człowiek, który musiał umrzeć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Krakowian

  Pierwszy raz zetknęłam się z twórczością Zielke i na ten moment nie zamierzam sięgać po nic więcej. Twórca pomimo dobrego warsztatu, wiedzy, doświadczenia a także lekkiego pióra nie podołał moim wymaganiom odnośnie dobrego kryminału o podłożach psychologicznych. Notoryczne nawiązania do wybitnego Stiega Larssona, odwzorowanie bohaterów, a nawet poniekąd fabuły żywcem zerżniętej z trylogii "Millenium" razi w wystarczającym stopniu, by poczuć rozczarowanie. Pomysł na książkę był interesujący, jednak całokształt mnie nie przekonuje."Człowiek, który postanowił umrzeć" porusza kilka mocnych tematów;, ociera się o politykę finansową, zahacza o wątek służb specjalnych, ujawnia wszechobecną manipulację rządową, rzuca światło na obecną sytuację w Polsce, a także zwraca uwagę na media i wyzysk dużych korporacji na świecie. Zielke operując tak "potężną" wiedzą idealnie przemycił w swoim dziele szczątki przydatnych informacji i swoich refleksji. Ten fragment jest jak najbardziej na korzyść. Natomiast jeżeli wziąć tu pod lupę głównych bohaterów... Nigdy nie będzie drugiej Lisbeth Salander ani Mikaela Blomkvista. Mam nadzieję, że w swoim kolejnych powieściach, Pan Zielke weźmie to pod uwagę ;)

 • Siemek85

  Wciągająca kontynuacja pierwszej książki autora pt "Wyrok", aczkolwiek czytelnik nic nie straci jeżeli nie przeczytał pierwszej książki, ponieważ są ze sobą dość luźno powiązane. Główny bohater serii, Jakub Zimny nie jest bynajmniej postacią pierwszoplanową. Bardzo wiele nawiązań do twórczości Stiega Larssona, mniej o ekonomii, więcej o służbach ABW. Gorąco zalecam lekturę.

 • robert11

  To już jest druga pozycja jaką przeczytałem tego Autora. Wciąga, trzyma w napięciu ma tylko jedną wadę ciężko się oderwać.

 • Iwona Drzewiecka

  Jestem olbrzymią wielbicielką Pana Zielke. Książka ebook jak wszystkie poprzednie znakomita. Czyta się jednym tchem bez jakiejkolwiek chwili znużenia. Bardzo POLECAM

 • daneldan

  Opowieść sensacyjna po którą z pewnością warto sięgnąć. Nieczęsto zdarza się tak idealna polska powieść, napisana w błyskotliwy sposób, z zawrotnym tempem akcji. Mariusz Zielke pokazał już, że nieźle sobie radzi w tym gatunku, ponieważ wszystko jest wyjątkowo realistycznie przedstawione. Mądra lektura tego autora.

 • Bartek Matuszewski

  Moim zdaniem jest to najlepsza opowieść sensacyjna jaką czytałem do tej pory. Akcja jest bardzo dynamiczna, mnóstwo wątków i postaci, które ciągle się przeplatają i zazębiają, nie pozwalają czytelnikowi ani przez chwilę na nudę. Do tego ten fantastyczny, metaforyczny język. Ja jestem zachycony. Zalecam

 • Grzegorz Reszka

  Tytuł recenzji oddaje moją opinię o tej książce. Wiele wątków, wciągająca akcja, rosnące tempo i mimo pewnych domysłów czytelnik do końca nie jest pewien o co w tym wszystkim chodziło. Do tego ciekawie zbudowane postaci, które są "dotknięte" przez życie. Opowieść w 100% na światowym poziomie. Zalecam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!