Czytaj więcej:
Cząstka prawdy okładka

Średnia Ocena:Cząstka prawdy

Następna element przygód dziennikarki z Nowego Jorku, Ridley Jones. Dziewczyna odbiera z zakładu fotograficznego wywołane zdjęcia. Z początku nie dostrzega w nich nic dziwacznego – dopiero później okazuje się, że na każdej fotografii, w pewnej odległości od Jones stoi ten sam mężczyzna. Jego twarz jest rozmazana, lecz przypomina on Ridley wujka Maksa. Kłopot w tym, że Maks nie żyje od wielu lat…Nagle z kobietą kontaktuje się FBI, ktoś zaczyna ją śledzić, a rodzina jeszcze nigdy nie była tak odległa. Osamotniona Ridley znów musi zmierzyć się z swoją przeszłością. Kolejne bliskie jej osoby okazują się obcymi ludźmi. Ridley, która jeszcze do niedawna rozkoszowała się spokojnym życiem dziennikarki, musi dowiedzieć się kim jest i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jeszcze kiedyś będzie mogła sama pokierować swoim życiem. Starając się bowiem rozwiązać zagadkę faceta ze zdjęcia, trafia na trop międzynarodowej afery.

Szczegóły
Tytuł Cząstka prawdy
Autor: Unger Lisa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cząstka prawdy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cząstka prawdy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cząstka prawdy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • CyberWoman

  Bardzo niezła książka ebook autorstwa Lisy Unger. Uwielbiam tą pisarkę, sposób w jaki pisze , rozbudowywuje akcję, przedstawia interesujące postaci.. Cząstka prawdy zaintrygowała mnie od razu, ta otoczka tajemnicy nie pozwala nam odłożyć książki nawet na moment. Ogólnie mówiąc, wyśmienita seria.

 • Bąbel

  Dalsze dzieje dziennikarki z Nowego Jorku są równie wciągające jak poprzednia część. Za sprawą dziwacznego fotografie wynika cały ciąg zdarzeń, które wywracają życie bohaterki do góry nogami i prowadzą ją w sam środek wielkiej afery.

 • tinka

  Książka ebook wpadła mi w ręce przez przypadek i trochę żałuję, że nie przeczytałam najpierw pierwszej części pt. Cudowne kłamstwa. Od „ducha” na zdjęciu do międzynarodowej afery… Trzeba przyznać - autorka tak umiejętnie prowadzi akcję, że Cząstkę prawdy czyta się z zapartym tchem.

 • Benny

  W książce pdf najbardziej podobały mi sie portrety psychologiczne, które nakreśliła nam autorka. Całość książki czyta się w sposób prosty i przyjemny. Tak mnie wciągnęła, że przeczytałem ją w jeden dzień. Zalecam pozycje tej autorki z czystym sumieniem.

 • rapid

  Jeśli przetrwasz niełatwy początek to książka ebook w dalszej części nie zawiedzie Cię. Mamy tu dużo różnorakich wątków nierzadko zmuszających czytelnika do wszelkiego rodzaju przemyśleń. Za zaskakujący finał dodaję punkt więcej. Jak dla mnie 8/10.

 • Anonim

  Następny doskonały kryminał tej autorki który "połknęłam"... "Cząstka prawdy" jest kontynuacją losów głównej bohaterki Ridley, słynnej z "Pięknych Kłamstw" Akcja, zaskoczenie, intryga wciąga tak, że czyta się ją niemalże jednym tchem.. Gorąco zalecam ten kryminał ;) Ze względu na fakt że jest to kontynuacja losów głównej bohaterki, radzę najpierw sięgnąć po przeczytanie "Piękne kłamstwa" Moja ocena; 5/5

 • Merlin

  Dalsze dzieje bohaterki z poprzedniej książki tej autorki. Bardzo nieźle się ją czyta. Wciąz coś się losy i na światło dzienne wychodzą co raz to nowe tajemnice. Dla wielbicieli poprzedniej części książka ebook obowiązkowa, a dla świeżych czytelników idealny kryminał.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!