Czytaj więcej:
Czarny telefon okładka

Średnia Ocena:Czarny telefon

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon", którego ekranizacja wejdzie do kin już w czerwcu 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w zagadkowych okolicznościach zaginęło paru chłopców z jego miasteczka. A teraz on obudził się w nieznanej piwnicy… której ściany są pokryte krwią. Na jej środku stoi stary czarny telefon, który stale opętańczo dzwoni, choć dawno temu został odłączony… Czy z pomocą duchów ofiar psychopaty Jackowi uda się uniknąć śmierci? Historie, które zyskały uznanie krytyków i uwielbienie ze strony czytelników. Przerażające jak "To" Stephena Kinga, wciągające jak "Stranger Things".Opowiadania, które udowadniają, że ich twórca jest jednym z najistotniejszych pisarzy literatury grozy XXI wieku. Koszmary, obsesje i niespełnione sny, które ukształtowały XX wiek, najbardziej przerażające stulecie w dziejach ludzkości. Historie, które zjeżą Wam włos na głowie i każą Wam prosić o więcej… Jak ta o dziewczynie, młodej, pięknej i… martwej, czekającej bez końca w budynku kina pewnego popołudnia 1945 roku… Lub ta o chłopaku, który kiedyś był człowiekiem, lecz obudził się jako gigantyczna szarańcza i teraz nie spocznie, póki wszyscy w miasteczku nie zaczną trząść się ze strachu, kiedy usłyszą jego śpiew… Zróbcie listę własnych najgorszych koszmarów, ponieważ wkrótce będziecie mogli do nich dołożyć nowe upiorne opowieści! "Każda z opowieści jest wyjątkowa, a wszystkie razem udowadniają, że talent Hilla nie zamyka się tylko w gatunku horroru." "Denver Rocky Mountain News" "Historie, którym nie można się oprzeć." "Evening Herald" "Każde opowieść zwabia czytelnika w pułapkę już od pierwszego zdania, a dalej zdobywa jego ufność i prowadzi go za rękę, spokojnie, aż do finału, w którym króluje przerażenie." "Daily Mail" Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Czarny telefon
Autor: Hill Joe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Czarny telefon pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Czarny telefon Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Czarny telefon PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Eliza Żywicka

    #981 - Czarny telefon - Joe Hill - Wydawnictwo Albatros #131/52/2022 Książka ebook ma 448 stron. Własną premierę w tym wydaniu miała dnia 15.06.2022 roku, a od 24 czerwca 2022 roku, pojawił się w kinach film o tym samym tytule. "Korzenie złamanego drzewa jeszcze przez dużo miesięcy piją wodę; życie tak bardzo weszło im w nawyk, że nie mogą przestać." Jest to zestaw różnych, pokręconych historii. Jestem bardzo ciekawa, które z nich będzie Waszym faworytem. Jedne z nich podobały mi się bardziej, inne mniej, lecz nie zdradzę Wam, które były jakie. To musicie sami sobie odkryć. Bardzo dziękuję za ten egzemplarz do recenzji Wydawnictwo Albatros i zapraszam Was bardzo serdecznie do świata grozy w wykonaniu syna Stephen Hawking. https://www.facebook.com/zaczytanaeliza/photos/a.1656801191286441/2911181805848367/

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!