Czytaj więcej:
Cud babiego lata okładka

Średnia Ocena:Cud babiego lata

Gdy Julia Niepołomska dowiaduje się, że mąż ją zdradza, przeżywa prawdziwy szok. I nie ma dla niej znaczenia, że sama też go zdradziła – jako pierwsza. Oboje decydują się jednak zawalczyć o własny związek i skorzystać z pomocy psychoterapeuty, by naprawić to, co doprowadziło do kryzysu małżeńskiego. Przed nimi długa droga, której cel jest mglisty i niepewny. Czy na splątanych przez czas ścieżkach uczuć odnajdą znowu drogę do siebie? Toksyczne relacje rodzinne, depresja, wyniszczająca zazdrość i lęk przed samotnością. „Cud babiego lata” to poruszająca opowiadanie o stałym błądzeniu w poszukiwaniu upragnionej miłości i odwadze, która pozwala ją ocalić.– Ewelina, to nie takie łatwe, jak myślisz. – Marek usiłował się bronić przed natarczywością kochanki. Trzymał komórkę przy uchu, prowadząc jednocześnie auto. Bardzo aktywny tryb życia zmuszał go do takiego łączenia czynności. – Mam teraz wiele pracy! – krzyczał do telefonu. Namawiała go na pierwszy wspólny wyjazd w okresie wakacji. Do Włoch. Była coraz bardziej namolna. Zadręczała go nadopiekuńczością. Już przecież nie potrzebował opieki. Miał terapeutkę, więc kochanka była zbędna. Wykonała zadanie – obroniła go przed szaleństwem, którego tak bardzo się bał, gdy zmarła matka. Teraz chciał odejść, podjąć walkę o własne małżeństwo, gdyż poczuł się nieco silniejszy. Już wiedział, że to matka go niszczyła. Gdzie miał oczy dwa lata temu? Ewelina nawet nie była ładna. I te jej blond włosy z odrostami.Marlena Ledzianowska Z wykształcenia i zamiłowania polonistka. Pisze o relacjach międzyludzkich. W wolnych chwilach z pasją uprawia fitness. „Cud babiego lata” jest jej trzecią książką.

Szczegóły
Tytuł Cud babiego lata
Autor: Ledzianowska Marlena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cud babiego lata pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cud babiego lata Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cud babiego lata PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena

    Julia i Marek, małżeństwo z wieloletnim stażem. Żyjące na odległość, żadne z nich nie chciało zrezygnować ze własnego komfortu i się przeprowadzić. Na Marka duży wpływ miała matka. Do tego teściowa i synowa nie darzyły się sympatią (taki eufemizm), co nie sprzyjało związkowi. Nie czując wsparcia męża przed laty Julia miała romans. Po śmierci matki Marek popadł w depresję, odskocznią stał się romans z dziewczyną poznaną na portalu randkowym. Do pewnego momentu ukrywany przed żoną, lecz jak to w życiu sprawa się rypła. Małżonkowie postanowili zawalczyć o własny związek, ponieważ stale się kochają. Jednak nie jest łatwo wybaczyć, pstryk i już. Chodzą na terapię małżeńską, Marek również na indywidualną. Julia też korzysta ze wsparcia znajomej psycholożki. I wydaje się, że już niektóre kłopoty przepracowali, a jednak przychodzą momenty, czasem niespodziewane, gdy do głosu dochodzą żale, pretensje, urazy, obawy. To co nazbierało się przez lata, teraz się wylewa. Kluczowe jest, że oboje mają motywację, chcą być razem. Co roku Marek sadzi latem na tarasie małżonki krzew róży. Żaden nie przeżył zimy. Ta roślina ma symboliczne znaczenie. Jeśli poświęca się jej pielęgnowaniu, zabezpieczeniu przed mrozem to przetrwa. Interesująca książka ebook o dojrzałych bohaterach, o tym z czym się zmaga długoletni związek. Choć czyta się ją szybko, ponieważ autorka ma świetne pióro, to lekka nie jest. I zostawiła mnie, czytelniczkę z masą pytań.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!