Czytaj więcej:
Córka marnotrawna okładka

Średnia Ocena:Córka marnotrawna

"Córka marnotrawna" to kontynuacja bestsellerowej powieści "Kane i Abel". Choć książka ebook została opublikowana w 1982 roku, jej akcję twórca doprowadził aż do roku 1996. Na szczęście niektóre prognozy polityczne się nie sprawdziły - nie istnieje już Związek Radziecki i przemienił się układ sił politycznych w Europie - inne mogą się jeszcze spełnić.Pasjonującą opowiadanie o Florentynie Kane, córce polskiego emigranta Abla Rosnovskiego, czyta się z zapartym tchem. Jej historia rozgrywa się na zakreślonym z dużym rozmachem tle współczesnych Stanów Zjednoczonych, w których toczy się stała potyczka o władzę i wpływy. Polskiego czytelnika szczególnie ujmuje olbrzymi szacunek i sympatia, jakimi Archer darzy Polskę i Polaków.

Szczegóły
Tytuł Córka marnotrawna
Autor: Archer Jeffrey
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2009

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Córka marnotrawna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Córka marnotrawna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Córka marnotrawna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • bb

  To ciąg dalszy historii omówionej w powieści "Kane i Abel". Pasjonującą opowiadanie o Florentynie Kane, córce polskiego emigranta Abla Rosnowskiego, czyta się, tak jak i poprzednią, z zapartym tchem. Jej historia rozgrywa się na zakreślonym z dużym rozmachem tle współczesnych Stanów Zjednoczonych, w których toczy się stała potyczka o władzę i wpływy. Czyta się to z zapartym tchem

 • Agata

  Historia córki Abla, tytułowego bohatera powieści "Kane i Abel"-Florentyny.Pierwsza element książki w znacznej mierze przytacza wydarzenia słynne czytelnikowi z "Kane i Abel". Są one jednak podane z perspektywy dzieci Richarda i Abla, i opisywane w jeszcze ciekawszy sposób.Czy kiedyś mieliście dziecięce marzenie? Jasne, każdy je miał, prawda?Florentyna Rosnovski również. Jednak jak to z marzeniami nierzadko bywa zostawiamy je sobie głęboko w sercu. Lecz córka Abla, dążyła do ich realizacji. Podobnie ambitna i konsekwentna jak jej ojciec, zdobyła najpierw świat biznesu, a później polityki.Choć Jeffrey Archer, pisząc ostatnią element własnej powieści("Przyszłość 1982-1995")nieco pomylił się co do przewidywania przyszłości(nawet jasnowidzom się zdarza), książkę czyta się jednym tchem.Historia Florentyny Kane, prezentuje jak ciężko jest przebić się dziewczynie w twardym, męskim świecie biznesu i polityki,a to pozostało przecież niezmienne od wielu, wielu lat.Zapewne sięgnę po inne tytuły tego autora, gdyż czyta się je rewelacyjnie.

 • Freon

  "Kane i Abel" zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, więc po ten tytuł sięgnąłem w ciemno. Muszę powiedzieć, że z powieści na opowieść ten twórca co raz bardziej zyskuje w moich oczach. Interesująca fabuła, niezła intryga a także nieszablonowe główne postacie to znak rozpoznawczy tej powieści. Moim zdaniem warto przeczytać.

 • Agnieszka O

  Pomimo tego, że nie czytałam poprzednich części z serii Kane i Abel, książka ebook okazała się bardzo wciągająca - twórca przypomina w pierwszej części wcześniejsze wydarzenia, więc niezaznajomiony czytelnik ma okazję się we wszystkim zorientować. Ciekawa fabuła, ciekawi bohaterowie i intrygujący świat politycznych zawirowań i sukcesów - idealna pozycja, polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!