Czytaj więcej:
Cool English Grammar. Repetytorium z ćwiczeniami. Część 2 okładka

Średnia Ocena:Cool English Grammar. Repetytorium z ćwiczeniami. Część 2

"Cool English Grammar" to nowatorskie książki, które dzięki swej przejrzystej strukturze, ogromnej ilości COOL TIPS, czyli technik rozwiązywania testów, a także nad 4000 zadań do ćwiczeń udowadniają, że nauka gramatyki angielskiej może być nie tylko przyjemna, lecz także i prosta. "Cool English Grammar" to książki przeznaczone dla uczniów starszych klas szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, studentów, osób dorosłych, kursantów szkół językowych, czyli jednym słowem dla wszystkich. Nieważne, ile masz lat czy do jakiej szkoły chodzisz – jeśli chcesz rozwijać własne zdolności językowe, ta książka ebook jest właśnie dla ciebie! Publikacje mogą być idealnym materiałem do pracy zarówno dla tych, którzy pragną nauczyć się gramatyki języka angielskiego od początku jak i dla tych, którzy pragną usystematyzować własną wiedzę. Zagadnienia zawarte w książce pdf to wszystkie podstawowe zagadnienia wymagane na egzaminach państwowych i certyfikatachjęzykowych. Główne plusy ebooków " Cool English Grammar" to: Połączenie teorii z ćwiczeniami. Nawet jeśli nie pamiętasz reguł stosowania danego zagadnienia, zawsze zanim przejdziesz do ćwiczeń możesz zapoznać się z jego opisem teoretycznym. Mnóstwo zadań w części praktycznej — każde zagadnienie możesz przećwiczyć bardzo dokładnie. Cool Tips, czyli fajne porady to techniki rozwiązywania zadań testowych. Są one spisane prostym, przystępnym mową i nauczą cię, jak rozwiązać ćwiczenie poprawnie, zwracając uwagę na poszczególne fragmenty zdania. Darmowy dostęp do internetowego słownika. Słownik został stworzony specjalnie w oparciu o "Cool English Grammar". Jest podzielony według działów i ćwiczeń, by łatwiej można było odnaleźć poszukiwane słowa. "Cool English Grammar" jest idealnym dowodem na to, że jeśli masz ochotę rozwijać własne umiejętności z języka angielskiego, starczy odrobina systematycznej pracy i niezłych chęci, by tego dokonać nie wychodząc z domu ani nie zapisując się na żaden kurs. Znajdujący się na końcu każdego tomu klucz do ćwiczeń umożliwia samodzielnie kontrolowanie postępów w nauce. Zagadnienia poruszane w poszczególnych tomach:Część 1 podstawy gramatyki czasy teraźniejsze Część 2 czasy przeszłe czasy przyszłe

Szczegóły
Tytuł Cool English Grammar. Repetytorium z ćwiczeniami. Część 2
Autor: Jończyk Elżbieta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Adamantan
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cool English Grammar. Repetytorium z ćwiczeniami. Część 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cool English Grammar. Repetytorium z ćwiczeniami. Część 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cool English Grammar. Repetytorium z ćwiczeniami. Część 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Mirka

  Nauka języków jest według mnie typową pamięciówką, dlatego nigdy nie będzie przyjemna. Prawdziwą satysfakcję daje mi dopiero płynna rozmowa z obcokrajowcem. Książka, przez którą trzeba przebrnąć, żeby gadać - jedna z milszych na rynku.

 • fil-mon-87

  Przydatna i praktyczna wiedza podana w najłatwiejszy z możliwych sposobów. Z biegiem czasu pozwala na używanie gramatyki bez myślenia tylko i wyłącznie o jej zasadach. Obok słowników obrazkowych najczęściej używana przeze mnie książka.

 • zgarbowska87

  Trening czyni mistrza, dlatego autorka połączyła teorię z ćwiczeniami i chociaż nierzadko jest to już stosowane w ebookach nawet gramatycznych, to nie zawsze na taką skalę. Każde gramatyczne nowum mamy tu przećwiczone na dużo różnych sposobów.

 • BożenaNo

  Gramatyka z radami jak uczyć się do testów a także ze wsparciem internetowym do korzystania z komórek. Podział na dwie części, ogromna ilość zadań do rozwiązywania, warto!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!