Czytaj więcej:
Colin Firth. Zostać królem okładka

Średnia Ocena:Colin Firth. Zostać królem

Brytyjski aktor filmowy i teatralny, laureat Oscara, Złotego Globu i nagród BAFTA. Klasyczny wyważony zdyscyplinowany Anglik? Nic bardziej mylnego! W gruncie rzeczy nie ma w nim niemal nic brytyjskiego. Książka ebook zawiera interesujące wątki z życia aktora, np. to, że pochodził z rodziny misjonarzy; wychował się w Nigerii; aktywnie funkcjonuje charytatywnie. Książka ebook zaskakuje własną wielowątkowością. Od wydawcy:Od dręczonego w szkole dzieciaka do aktora obsypywanego nagrodami; od zahukanego nastolatka do bożyszcza kobiet; od etatowego amanta do jednego z największych talentów tragicznych własnego pokolenia - tak w telegraficznym skrócie można by omówić życie Colina Firtha.Aktor zapytany w wywiadach, czy żałuje udziału w jakimś filmie, odpowiada: "Proszę spojrzeć na moje CV”. Rzeczywiście, pełno w nim niespodzianek: obok wybitnych produkcji, wzbudzających uznanie widzów i krytyków, pojawiają się ciężkostrawne szmiry. Sandro Monetti podejmuje w własnej książce pdf próbę wytłumaczenia tych zaskakujących wyborów artystycznych. Idealny brytyjski reporter z humorem przeprowadza czytelników przez karierę zawodową i perypetie osobiste jednego z najpopularniejszych dzisiaj aktorów. Odkrywa nie tylko fakty z życia Firtha nieznane szerszej publiczności, ale także prezentuje jego filmowe fascynacje i metodę pracy dzięki której otrzymał Oscara.

Szczegóły
Tytuł Colin Firth. Zostać królem
Autor: Monetti Sandro
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Colin Firth. Zostać królem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Colin Firth. Zostać królem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Colin Firth. Zostać królem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • agnieszka jóźwicka

  Biografia jest pełna interesujących rzeczy, lecz razi mnie styl w jakim została napisana.Niektóre wyrażenia są trochę jak z bulwarowej prasy. I stąd moja ocena

 • boonava

  Biografię kupiłam w prezencie mojej przyjaciółce, która od lat jest wielbicielką Colina Firtha. Myślałam, że wszystko o nim wie, a tu się okazuje, że były elementy w tej książce, które okazały się dla niej nowością. To prawdopodobnie nieźle świadczy o biografii… Zalecam - upominek się udał, więc jestem zadowolona z zakupu!

 • Eve Wysocka

  Biografia ta jest napisana nieskładnie, odniosłam wrażenie, że twórca połączył kilka części, które nijak nie stanowią całości. Nie wiem, czy to wina tłumaczenia, czy słabego stylu tego dziennikarza. Absurdem dla mnie są wątki analizy psychologicznej. Firth to fascynująca postać, jednak czekam na lepszą biografię, która naświetli jegoo życiorys a nie ukaże niespójne urywki.

 • sylwina

  Gorąco zalecam wielbicielom jak i osobom, które chciałyby poznać aktora Colina Firtha od strony prywatnej. Biografia została napisana przez zaprzyjaźnionego dziennikarza, który towarzyszył Colinowi Firthowi w wielu sytuacjach. Można poznać dość dogłębnie aktora, jaki naprawdę jest. Bardzo fajnie i lekko napisana książka, która zawiera dużo nieznanych do tej pory szczegółów z życia Colina Firtha. Zalecam gorąco i zaręczam, że uśmiech pojawi się u każdego. Idealna książka ebook na prezent.

 • BlazeReptile

  Fascynująca historia Brytyjczyka, który jest prawdopodobnie najmniej brytyjski ze wszystkich słynnych Brytyjczyków:D Idealna rzecz, pełno w niej charakterystycznego humoru Firtha, a także smaczków z jego bogatego w dziwne wydarzenia życia. Zalecam zdecydowanie każdemu.

 • Felin87

  Biografię Colina przeczytałem zupełnie przypadkiem, lecz teraz wiem jak wartościowe są tego typu książki. Monetti Sandro w bardzo interesujący sposób dokonuje przedstawienia życia tego brytyjskiego aktora. Z takich ebooków dowiemy się wiele więcej o własnych idolach niż możemy znaleźć w internecie, podobnie jest w tym przypadku. Polecam.

 • Małgosia Mirus

  Colin Firth. Człowiek, który mógł zostać królem to bardzo obszerna i szczegółowa biografia jednego z najlepszych brytyjskich aktorów, którą zalecam wielbicielom jego talentu. Biografia zaskakuje wielowątkowością, ujawnia dużo faktów z życia Firtha, o których nie mają pojęcia nawet najwięksi fani. Omawia dzieciństwo w Nigerii, pięcie się po szczeblach sławy do czasów współczesnych, gdzie Firth słynny jest też jako jeden z największych działaczy kampanii przeciw deportacji uchodźców z Demokratycznej Republiki Konga.

 • Gogol

  Polubiłem tego aktora po filmie "Jak zostać królem" Uważam, że idealnie tam zagrał i chciałbym go widzieć w większej ilości filmów. Wracając jednak do biografii to zrobiła na mnie spore wrażenie. Jest to człowiek zupełnie inny niż sobie wyobrażałem. Naturalnie na plus. Gwarantuję, że dużo osób po przeczytaniu tej doskonałej biografii pomyśli podobnie jak ja :)

 • Amurro

  Jestem przyjemnie zaskoczony tą biografią. Sięgnąłem po nią, bo sądzę tego aktora za jednego z lepszych jakich można teraz oglądać na ekranie. Biografia zawiera dużo interesujących informacji z życia aktora, których próżno szukać w internecie. Dlatego uważam, że jeśli jesteś wielbicielem tego aktora to biografia ta na pewno Cię nie zawiedzie.

 • Pusak

  Colin Firth to aktor o wyjątkowym talencie i charyźmie, którego role są prawdziwymi perłami. Książka ebook zawiera obszerny i bardzo interesujący materiał o życiu prywatnym artysty. Niektóre z faktów dziwią, inne zaskakują, wszystkie zaś info ukazują dorastanie i karierę tego nietuzinkowego człowieka. Czyta się rewelacynie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!