Czytaj więcej:
Coaching wart milion okładka

Średnia Ocena:Coaching wart milion

E-book "Coaching wart milion" to autentyczna historia młodego przedsiębiorcy, Marcina Kokoszka, który w wieku 23 lat przyszedł do Kamili Rowińskiej – coacha biznesowego – z informacją, że ma milion długu, gdyż popełnił kilka błędów w prowadzeniu firmy. Niech ta historia będzie dla Ciebie drogowskazem. Nawet jeżeli teraz rozwijasz się świetnie, Twój biznes prosperuje i osiąga zyski, to warto zabezpieczyć się na przyszłość i ustrzec przed ewentualnymi błędami. Przyjemnie i lekko opowiedziana historia Marcina jest opatrzona konkretnymi komentarzami Kamili Rowińskiej po to, żeby pokazać Ci, jak z punktu widzenia coacha wygląda ścieżka, przez którą przeszedł bohater. A przeszedł ją z sukcesem. Po 2,5 roku spłacił milion długu, a w momencie pisania tej książki był już multimilionerem, współudziałowcem 11 spółek. "Kto nigdy nie ryzykuje świadomie, ryzykuje podwójnie" – to myśl przewodnia e-booka "Coaching wart milion". Czego konkretnie dowiesz się po tej lekturze? Zobacz: W jaki sposób Marcin doprowadził się do milionowego zadłużenia? Jak dojrzewał do roli przedsiębiorcy? Co pomogło mu przetrwać najtrudniejsze momenty? Jakie kroki podjął ku temu, żeby spłacić własny dług? Które lekcje okazały się dla niego najcenniejsze? Jak zabezpieczył się na przyszłość? Czego Ty możesz się z tej historii nauczyć dla siebie? Może teraz zastanawiasz się, czy ta książką jest dla Ciebie? Pomogę Ci. Jeżeli odpowiesz choć raz twierdząco na poniższe pytania, to ten e-book będzie Twoją idealną inwestycją. Jesteś już przedsiębiorcą albo planujesz nim zostać? Pieniądze są dla Ciebie kluczowe i pragniesz zabezpieczyć się przed finansowymi tarapatami? Szukasz sprawdzonych strategii praktyków biznesu? Marzysz o sukcesie? A może pragniesz z tej historii wyciągnąć najważniejszą esencję, żeby skutecznie i genialnie funkcjonować w życiu i w biznesie? Przeczytaj koniecznie e-book, zainspiruj się, zabezpiecz własny biznes, wyciągnij własne cenne lekcje! A później zostaw opinie do tej książki tak jak zrobiła to Ewelina u Kamili: Książka zawiera wiele porad i informacji. Bardzo podobało mi się to, że narracja Marcina Kokoszki przerywana była komentarzami i poradami odnośnie danej sytuacji. Myślę, że książka ebook będzie najbardziej pouczająca dla osób, które zmagają się z kłopotami finansowymi, lecz wszyscy pozostali mogą nauczyć się czego nie robić, by w długi nie popaść. Zalecam

Szczegóły
Tytuł Coaching wart milion
Autor: Rowińska Kamila , Kokoszka Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: RBC International
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Coaching wart milion pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Coaching wart milion Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Coaching wart milion PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!