Czytaj więcej:
Co chcesz powiedzieć światu. Książka z autografem okładka

Średnia Ocena:Co chcesz powiedzieć światu. Książka z autografem

Nowa, wyczekiwana książka ebook jednej z najbardziej słynnych polskich reporterek. "Co pragniesz powiedzieć światu” daje siłę i nadzieję. Prezentuje świat bez znieczulenia i uwrażliwia na dzieje innych, niezależnie od tego, kim jesteś i gdzie mieszkasz. Corinne własny pierwszy ultramaraton przez pustynię pokonała w wieku pięćdziesięciu dwóch lat, choć nigdy wcześniej nie biegała. Larysa uciekła przed wojną w Ukrainie z siódemką dzieci, dla których jest mamą zastępczą. W Polsce buduje ich nowe życie. Choć Jennifer narodziła się bez nóg, została wybitną gimnastyczką. Ella pierwszy raz nurkowała z rekinami jako pięciolatka, teraz jest ich obrończynią i rzeczniczką. Morena walczy w Salwadorze o kobiety, które odsiadują wyroki więzienia za poronienie. Darlan jest osobą interpłciową, cudem przeżyła prześladowania, dzisiaj jest pastorką kościoła w Kenii. Marbella była gotowa na wszystko, aby dać swoim dzieciakom przyszłość. Pod koniec życia odnalazła się w przytułku dla bezdomnych pracownic seksualnych w Meksyku. To jej dedykuję tę książkę. "Co pragniesz powiedzieć światu” to portrety dziesięciu wyjątkowych kobiet, które spotkałam na różnorakich krańcach świata i w Polsce. Zainspirowały mnie, pokazały drogę, dodały otuchy. Spisałam ich historie, w których głośno mówią o tym, co najważniejsze: o potyczce o godność i szczęście własne, i drugiego człowieka, o odpowiedzialności za innych i za naszą planetę, o bezwarunkowej miłości, która daje siłę, i determinacji, która pozwala osiągnąć niemożliwe. "Ta książka ebook to opowiadanie o dzielnych kobietach, lecz również o mnie samej, ponieważ bez nich nie byłabym tym, kim jestem." Martyna Wojciechowska Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Co chcesz powiedzieć światu. Książka z autografem
Autor: Wojciechowska Martyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Co chcesz powiedzieć światu. Książka z autografem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Co chcesz powiedzieć światu. Książka z autografem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Co chcesz powiedzieć światu. Książka z autografem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Sylwia

  Ogólnie bardzo poruszająca książka, opisywane w niej historie skłaniają do refleksji i jednocześnie powodują smutek, złość, bezradność, a także podziw dla tych kobiet, choć to tylko mały kawałek dramatów ludzkich jakie dzieją się na świecie.... Muszę jedynie powiedzieć, że mam spory niedosyt czytając każdy rozdział, ponieważ historie przedstawione są krótko i mogłyby być bardziej rozwinięte, jednak mimo wszystko zalecam i uważam, że trzeba czytać takie pozycje

 • Katarzyna

  Książka ebook świetna, lecz nie zalecam zamawiania ebooków z empiku ze sklepu internetowego. Więcej tego nie zrobię. Książki były wrzucone luzem do koperty bąbelkowej, jedna przyszła uszkodzona. Oczywiście nie mogłam już wymienić ponieważ propozycja się skończyła.

 • Milena Sieniuć

  Książkę przeczytałam niemalże jednym tchem. Historie są krótkie i bardzo dynamicznie się je czyta. Książka ebook momentami szokuje i uświadamia w jakim świecie żyjemy, otwiera oczy na pewne kwestie i zmienia światopogląd. Z całego serca mogę polecić!

 • Anonim

  Jestem okropnie rozczarowna, bo nie otrzymałam produktu, który zamówiłam, mianowicie książka ebook przyszła bez autografu. Czekałam na nią nad miesiąc i zamówiłam w odsłony papierowej tylko z powodu autografu. Przykre to Empik.

 • Kamila Wołowiec

  Empik, jesteście beznadziejni! Sprzedajecie książki z autografem, a po odbiorze zamówienia okazuje się, że autografu nie ma. Szkoda gadać, więcej u Was nic nie kupię ponieważ to nie pierwsza taka sytuacja.

 • anonymous

  Idealna w każdym calu. Historie dziewczyn z różnorakich zakątków świata. Historie ukazujące olbrzymią moc kobiet, wolę walki, przetrwania. Potyczki z przeciwnościami, potyczki z dyskryminacją. Zalecam

 • Arkadiusz Jankowski

  Doskonała książka! Zalecam kupić sobie jako ciekawą lekturę. Oczywiście nadaje się też na upominek dla każdego kto choć odrobinę jest interesujący świata.

 • Iwona Kałuża

  Odnosząc się do samego stanu książki, a nie treści: Niestety książka ebook przyszła uszkodzona (podarta) w górnej części okładki.

 • anonymous

  Piękna i wzruszająca książka! Płakałam przy każdej historii. Najlepiej wydane pieniądze. Zalecam każdemu ♥️

 • Agata Wójcik

  Książka ebook z autografem, którego niestety nie ma. Przykro podwójnie, ponieważ jest to upominek pod choinkę.

 • Anonim

  Życiowe opowieści o dzielnych kobietach świata. Historie wzruszające i motywujące do działania.

 • sylwiajablonska

  książka ebook rewelacja, przeczytana za jednym podejściem. Zalecam serdecznie!

 • Klaudia

  Każdy powinien przeczytać. Nie można się oderwać.

 • Aleksandra Grzechowiak

  Rewelacja która można przeczytać jednym tchem .

 • Jakub Solarz

  Prawdziwa i szczera. Tyle starczy

 • Alicja

  Super książka, idealnie się czyta.

 • Beata

  Fantastyczna książka. Zalecam

 • anonymous

  Fajna propozycja z autografem

 • Alina

  Super książka...polecam

 • anonymous

  Jest oky

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!