Czytaj więcej:
Co? Jak? Narysować okładka

Średnia Ocena:Co? Jak? Narysować

Naucz się rysować z mistrzem, który inspirował Walta Disneya!Po raz pierwszy w Polsce! To właśnie Edwin George Lutz – twórca książki "Co? Jak? Narysować", opublikowanej po raz pierwszy w 1913 r. – zainspirował Walta Disneya, by złapał za ołówek, a w konsekwencji został niekwestionowanym mistrzem animacji. Wypracowana przez Lutza metoda tworzenia krok po kroku złożonych ilustracji, jest zaskakująco prosta. Rysunki są rozbite na mniej skomplikowane kształty i linie, z których następnie, podążając za instrukcjami Lutza, możesz stworzyć cudowne ilustracje.Czytelne schematy pomogą początkującym artystom w każdym wieku rozwinąć ich umiejętności i idealnie się przy tym bawić! Rysowanie, tak jak kolorowanie, jest również idealnym ćwiczeniem koncentracji i metodą na relaks. "Co? Jak? Narysować" to cudowna i pomysłowa książka, która od 1913 roku nie utraciła nic ze swej aktualności!

Szczegóły
Tytuł Co? Jak? Narysować
Autor: Lutz Edwin George
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Co? Jak? Narysować pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Co? Jak? Narysować Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Co? Jak? Narysować PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Bartosz Góral

  łatwa w wykonaniu bogata w treści. zalecam dla wielkich i małych.

 • Renata Królikowska

  Bardzo ładnie wydana. Twarda okładka jest wielkim plusem.

 • Optymista

  Podręcznik wydany po raz pierwszy nad sto lat (tak!) bije na głowę antystresowe kolorowanki, bowiem kreślenie swoich postaci sprawia większą przyjemność. Jeżeli jesteście cierpliwi i uwielbiacie malować, pozycja ta dokładnie przybliży Wam różnorakie metody rysowania. Jeżeli znacie osoby chcące rozpocząć przygodę z ilustrowaniem - koniecznie zapoznajcie ją z propozycją od Egmontu. Rysowanie z Lutzem do uzależniająca zabawa, która pochłonie Was na kilka godzin, od której nie będziecie chcieli odchodzić, zadziwieni tym, że możecie tworzyć ilustracje podobne do tych, które przywykliśmy oglądać w animacjach. Gorąco polecam!

 • Barbara

  Co? Jak? Narysować to pozycja przeznaczona nie tylko dla dorosłych. Starsze dzieci też mogą spróbować własnych sił w tworzeniu przepięknych obrazków. Metoda Lutza jest łatwa i opiera się na tworzeniu krok po kroku złożonych ilustracji. Poszczególne malunki są rozbite na mniej skomplikowane kształty i linie, z których następnie, podążając za instrukcjami Lutza, możemy stworzyć cudowne ilustracje. Publikacja podzielona jest na kilka części: Zwierzęta, Rośliny, Ludzie a także Varia. Ilustracje przedstawiają zarówno łatwe figury, czy kształty, jak i całkiem skomplikowane budowle.Nie sposób nie wspomnieć o niezwykłej oprawie książki. Okładka jest twarda, pokryta ciekawą fakturą a także wytłoczonymi elementami. W środku znajdziemy grube strony zadrukowane czarno-białymi ilustracjami. Całość pokazuje się na prawdę imponująco.W opisie książki przeczytamy m.in. Czytelne schematy pomogą początkującym artystom w każdym wieku rozwinąć ich umiejętności i idealnie się przy tym bawić! Rysowanie, tak jak kolorowanie, jest również idealnym ćwiczeniem koncentracji i metodą na relaks. Zgadzam się z powyższymi stwierdzeniami w stu procentach.

 • Ósemkowy Klub Recenzenta

  Pewnie mało kto dzisiaj kojarzy narodzonego w XIX w. Edwina George Lutza, a to właśnie on zainspirował Walta Disneya do zajęcia się sztuką animacji. Twórca wielu książek, artysta rysownik, autor animacji i satyrycznych ilustracji. Choć jego pierwsza książka ebook mała własny debiut nad sto lat temu (w 1913 r.), to dzisiaj po raz pierwszy trafia w ręce polskich czytelników dzięki Wydawnictwu Egmont. "Co?Jak? Narysować" to właśnie debiut Lutza i choć minęło tyle lat od jego pierwszego wydania myślę, że stale jest aktualny. Amator rysownik może dużo zaczerpnąć z pomysłowych rysunków i prostej sposoby tworzenia krok po kroku złożonych ilustracji, ta książka, to taki przyspieszony kurs rysunku. Równolegle z książką został wydany szkicownik "Co? Jak? Narysować. Szkicownik" dla każdego kto che trenować kreskę w wolnej chwili w domu, w restauracji, w szkole na przerwie. Szkicownik jest w lekkiej broszurowej oprawie łatwej do przenoszenia.Myślę, że książki te mogą być idealnym upominkiem dla osób zainteresowanych rysunkiem, stawiającym pierwsze, niepewne kroki w tej sztuce. Zalecam amatorom rysowania bez względu na wiek jako sposób na relaks, zabawę i ćwiczenia manualne.M.J.źródło: osemkowyklubrecenzenta.blogspot.com

 • Meggie

  W ostatnim okresie dosyć słynne nieustanny się kolorowanki, których zadaniem jest miłe spędzanie czasu i po prostu relaks. Równie przyjemne może być rysowanie, lecz nie dla każdego jest to sprawa prosta. Nierzadko zdolność ta związana jest z dużą ilością ćwiczeń. Do tego może posłużyć książka ebook opracowana przez artystę rysownika i twórcę animacji, którego prace zainspirowały Walta Disneya.Książka, którą przygotował Edwin George Lutz została po raz pierwszy wydana dużo lat temu, a mianowicie w 1913 roku. Jej treść jest ponadczasowa, a sposoby zaprezentowane przez autora idealnie się sprawdzają.Kiedyś bardzo lubiłam rysować, dlatego również z chęcią zajrzałam do zawartości wyposażona w kartkę i ołówek. Publikacja podzielona jest na cztery części, a każda z nich zawiera instrukcje wykonania krok po kroku konkretnych rysunków. Wstęp stanowią info na temat autora a także krótki opis metody, którą najlepiej zastosować podczas pracy. Poszczególne instrukcje są jednak na tyle nieźle przedstawione, że nie ma problemu z ich rozszyfrowaniem. Starczy wykonać je zgodnie z prezentacją na stronie, żeby otrzymać wynik zbliżony do oczekiwanego.Do wyboru są następujące działy: zwierzęta, rośliny, ludzie i varia. Każda następna strona stanowi inspirację i zachęca do rozwijania umiejętności rysowania, ale raczej przez osoby początkujące. Wszystko oparte jest na prostych kreskach, bryłach geometrycznych i liniach pomocniczych a efekty w ten sposób uzyskane zaskakują efektywnością.Postanowiłam na początek wypróbować trzy instrukcje. Dużo rysunków jeszcze przede mną, lecz sama praca ponad nimi pozwala na oderwanie się od rzeczywistości i dostarcza wielu wrażeń.„Co? Jak? Narysować” to estetycznie wydana książka, która może stanowić dobry, solidny początek do rozwijania umiejętności rysowania. Proste, zrozumiałe instrukcje zachęcają i dostarczają wiedzy do samodzielnego wykonania określonego szkicu. Na ich podstawie można również tworzyć własne, bardziej złożone ilustracje, starczy nieco chęci i czasu. Publikacja może być idealnym upominkiem dla osób chcących rozwijać się w tym kierunku albo również lubiących kreatywnie spędzać czas.http://ksiazki-moj-maly-swiat.blog.pl/2016/03/16/co-jak-narysowac-edwin-george-lutz/

 • erka

  Edwin George Lutz, był autorem wielu książek, artystą rysownikiem, a także twórcą animacji.Zainspirował Disneya do zajęcia się, właśnie animacją.Co?Jak?Narysować,powstał 103 lata temu, a mimo tego nic nie stracił, ze własnej aktualności.Genialne w własnej prostocie, krok po kroku przedstawione rady jak narysować zwierzęta, rośliny, czy ludzi.Jestem zachwycony, jakie to proste, a jakie fantastycznie ujmujące!Polecam wszystkim, którzy chcą zacząć zabawę, polegającą na tworzenie rysunków, które ukażą talent i pomysłowość danej osoby.

 • Monika Szulc

  „Co? Jak? Narysować” to debiut książkowy E.G.Lutza, który ukazał się 1913r. Nowe wydanie doje możliwość poznana prac i uwag słynnego rysownika. Można wykorzystać je w życiu i cieszyć się cudownymi rysunkami swojego autorstwa. Czy wart? Ta książka ebook zainspirowała Walta Disneya do zajęcia się sztuką animacji i już sam ten fakt, powinien potwierdzić wyjątkowość i wartościowość tej pozycji.Blisko 200 stron, które szczegółowo i krok po kroku wyjaśniają jak narysować konika morskiego czy kraba. Książka ebook jest podzielona na rozdziały, które dotyczą zwierząt, roślin, ludzi, a ostatnia nazywa się varia i odnosi się do różnorodnych pojazdów i rzeczy. Malunki przedstawione w punktach, wyjaśniają jak narysować daną rzecz i muszę powiedzieć, że malunki z tą książką stają się bardzo proste. Doskonała zarówno dla dzieci, jaki dorosłych. Pozwolą się zrelaksować i odpocząć. Możliwość kreatywnego myślenia w końcu uruchomi mózg, jednocześnie wymiatając z niego problemy, które zaprzątają myśli. Dla dzieci idealnie sprawdzi się do szkoły, a powstałymi rysunkami z pewnością warto będzie się pochwalić.Książka cudownie wydana w twardej oprawie, idealnie się sprawdzi, jakoprezent, jeśli ktoś ma wątpliwości powinien zacząć od szkicownika, który jest dostępny za jedyne 9,99 i pomimo, że znajduję się w nim mniej instruktażowych obrazków, to będzie mógł wypróbować własne zdolności i rozbudzić artystyczną pasję

 • Wkp

  Minęło już nad sto lat od dnia, w którym ta książka ebook ujrzała światło dzienne, a my wreszcie mamy okazję dostać ją w własne ręce. Lecz jak to mówią, lepiej późno niż wcale, w tym zaś wypadku powiedzenie to pasuje idealnie. W końcu niniejsza pozycja nie zestarzała się ani odrobinę i stale inspiruje tak, jak przed wiekiem, kiedy to jej twórca stał się inspiracją dla samego Walta Disneya.Ta książka ebook jest łatwa i to w tej prostocie właśnie tkwi jej wielka siła. Twórca prezentuje nam, jak zaczynając od zwykłej linii, krok po kroku zmienić ją w złożony, pełen szczegółów i realizmu rysunek. Najprostsze figury geometryczne, które potrafi narysować każde dziecko, koło, kwadrat, trójkąt itd. na naszych oczach przemieniają się w ludzi (ujętych bardziej cartoonowo, acz uroczo), zwierzęta, przedmioty, budynki, samochody, rośliny… A kiedy tylko chwycimy za ołówek i spróbujemy powtórzyć wszystkie etapy, dynamicznie przekonamy się, że rysowanie wcale nie jest trudne. Trzeba mieć tylko dobrego nauczyciela, chęci i odrobinę ambicji, by poznane tajniki przenieść na nowe, swoje pola.„Co? Jak? Narysować” to przy tym także bardzo obszerny poradnik. Lutz na blisko dwustu stronach nie tylko pokazuje cały wachlarz możliwości i tematów, lecz przede wszystkim nierzadko owe tematy przedstawia z różnorakich stron, oferując nam naukę nie tylko narysowania takiej na przykład kaczki, lecz także przedstawienie jej z różnorakich perspektyw. Do tego porcja rad ze strony autora, kilka stron szkicownika i świetne wydanie w twardej oprawie, i otrzymujemy idealny podręcznik rysowania dla wielkich i małych. Oczywiście książka ebook przybliża jedynie najważniejsze podstawy, Lutz nie zabiera czytelników na przykład w świat perspektywy, lecz proponuje doskonałe wprowadzenie w temat. I zachęca do szukania dalej samemu. Pogłębiania wiedzy, odkrywania świeżych rzeczy i sięgania po inne książki tematyczne.Dlatego jeśli szukacie pozycji doskonałej dla początkujących pasjonatów rysowania, „Co? Jak”…” nada się do tego znakomicie. Nauczy wielu przydatnych rzeczy i dostarczy porcji rozrywki tym, którzy po niego sięgną. Polecam. A tych, którym będzie mało, zachęcam do sięgnięcia po wydany równolegle „Szkicownik” z kolejną porcją wzorów i dużą ilością miejsca do ćwiczenia materiału.

 • BiBi

  Na nowo wydana książka ebook E. G. Lutza, autora książek, artysty rysownika, twórcy animacji i satyrycznych ilustracji prasowych, inspiratora Walta Disneya do sztuki animacji. W "Co? Jak? Narysować" pokazał jak krok po kroku rysować złożone ilustracje. Piękna, pomysłowa książka, która od czasu powstania nie utraciła na aktualności. A dzisiaj na znów daje możliwość satysfakcji z tworzenia fajnych rysunków, krok po kroczku... Dla mnie ekstra:)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!