Czytaj więcej:
Cień Proroka okładka

Średnia Ocena:Cień Proroka

Nie jest odpowiednie dla Proroka, żeby brał jeńców, póki on nie dokona całkowitego podboju ziemi.Zastraszająca ekspansja tzw. Państwa Islamskiego i fala zamachów na Zachodzie zmuszają przywódców UE do wspólnych działań przeciwko terrorystom.Kiedy polska dyplomacja świętuje sukces, a w Szczecinie ma zostać podpisany Europejski Układ Antyterrorystyczny, agent Matt Pulaski staje przed świeżym wyzwaniem, którego stawką jest przyszłość kontynentu.Każdy może stać się zamachowcem i chętnych na pewno nie zabraknie. Byle było ich mniej niż nabojów w magazynku.Wiadomo, że wróg uderzy. Nie wiadomo tylko, gdzie i kiedy. Oby nie tu i nie teraz.O proroku!Pobudzaj wiernych do walki!Jeśli wśród was jest dwudziestu cierpliwych,to zwyciężą dwustu;a jeśli jest stu wśród was,to oni zwyciężą tysiąc niewiernych.

Szczegóły
Tytuł Cień Proroka
Autor: Wolff Vladimir
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Warbook
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cień Proroka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cień Proroka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cień Proroka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Tomasz Stempowski

  Fajne, lecz Wolff jednak niech się skupi na innym klimacie ponieważ za wiele tutaj indiany Jonesa!

 • Kris

  Książka ebook na okresie - dżihad, Państwo Islamskie. Nawet jeśli ktoś ma już dość tego tematu, przy tej pozycji nie będzie zawiedziony,bardzo wciąga, czyta się jednym tchem, szkoda, że nie jest dłuższa, jednaz lepszych ebooków Wolffa.

 • erka

  W czasach gdy ekspansja Państwa Islamskiego, staje się wyjątkowo groźna,a fale uchodźców zalewają Europę, temat tej książki, jest wyjątkowo aktualne, a przedstawione sytuacje wysoce prawdopodobne.Gdy w Szczecinie podpisany ma zostać Europejski Układ Antyterrorystyczny, agent Matt Pulaski, staje przed zadaniem, którego konsekwencji, mogą postawić na szale przyszłość całej Europy.Pościgi, strzelaniny, akcje wywiadowcze, znaczna dawka czarnego humoru, czyli to wszystko co powinna zawierać niezła książka ebook sensacyjna, ocierająca się mocno o autentyczność.Ze swej strony polecam.Kawał niezłej lektury, którą pochłonąłem w jedno południe w pracy ;)

 • Czarek Posak

  Sposoby potyczki z rozmaitymi wywrotowcami i oczywiście terroryzmem. Ukazano, jak kluczowa dla prześladowców jest otoczka medialna i rozgłos. Wybuchowa atmosfera, emocje cały czas, warto zarekomendować.

 • fil-mon-87

  Dla jednych wojownik- miecz sprawiedliwości Allacha, dla innych zwykły morderca- zbrodniarz. Jakby nie spojrzeć- maszyna do zabijania. Książka ebook ma żywe tempo, aż kipi od emocjonujących akcji, a opowiadanie nie jest wyssana z palca. Świetna!

 • edwardkacz

  Pożarłem tą książkę na jedno posiedzenie. Jest tak napisana, że połykasz ją w kilka- kilkanaście godzin. Scharakteryzowano tu postać terrorysty i wykazano jak prosto może on narozrabiać w państwie ponad Wisłą i obnażono słabość organów ścigania i przeciwdziałania (zapobiegania dywersji).

 • Bartek Fola

  Warto zobaczyć Polskę i nas samych oczami innowiercy, ponieważ pomimo całego złego fanatyzmu, ludzie z odmiennych kultur, środowisk czy religii mogą nam dużo powiedzieć o nas samych, ponieważ mają inną perspektywę widzenia i dystans do kraju. Mocna, wysoka 5-ka w ocenie.

 • bombowiec124

  Twórca prezentuje wszystkie zagrożenia jakie obecnie są w toku. Mamy tu dżihad w polskim wykonaniu, mamy kryzys na Ukrainie, a wspomina się także Andersa Breivika z Norwegii. Taki mix wszystkiego, co najgorsze w idealnym fabularnym wykonaniu.

 • Oz

  Cień proroka to dobra, naprawdę wciągająca książka. Przemawiająca do fantazji tym bardziej, że rzeczywiście groźba zamachu terrorystycznego na terenie Polski może stać się coraz bardziej realna. Volff jak zwykle trzymał mnie w napięciu, Cień proroka to sprawnie napisana, mocno sugestywna powieść.

 • piotr matylla

  pisarz opuszcza się wyraźnie; kolejne ksiazki coraz słabsze...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!