Czytaj więcej:
Chemia. Repetytorium. Matura. Zakres rozszerzony okładka

Średnia Ocena:


Chemia. Repetytorium. Matura. Zakres rozszerzony

Repetytorium do chemii na poziomie poszerzonym zawiera wszystko, co potrzebne do zdania nowej matury 2015. To gwarancja sukcesu na maturze bez szukania i kupowania dodatkowych zbiorów zadań albo vademecum. Cała teoria i zadania wszystko w jednym miejscu. Dostępne zarówno w wydaniu papierowym, jak i na interaktywnej platformie edukacyjnej (w wydaniu papierowym znajduje się kod dostępu do repetytorium elektronicznego). arkusze maturalne z kluczem odpowiedzi ponad 1200 zadań 147 tematów maturalnych podpowiedzi do zadań rozwiązania do wszystkich zadań zadania z gwiazdką test na wejście aktualne postępy w nauce multimedia słownik pojęć Repetytorium gwarantuje wysoką jakość merytoryczną. Oparte jest na podstawie programowej kształcenia ogólnego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zawiera zadania zgodne z przykładowymi arkuszami maturalnymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Uwzględnia wszystkie zmiany w wymaganiach i zasadach nowej matury 2015.

Szczegóły
Tytuł Chemia. Repetytorium. Matura. Zakres rozszerzony
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Rok wydania:
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chemia. Repetytorium. Matura. Zakres rozszerzony pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chemia. Repetytorium. Matura. Zakres rozszerzony Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chemia. Repetytorium. Matura. Zakres rozszerzony PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aleksandra

  Bardzo przejrzysta książka ebook doskonała dla wzrokowców.

 • Anonim

  Repetytorium zawiera wszystko, co potrzebne do zdania nowej matury. T. Cała teoria i zadania wszystko w jednym miejscu. Dostępne zarówno w wydaniu papierowym,

 • Ewelina Degowska

  Nieocenione wsparcie dla opornych i tych potrzebujących natychmiastowej pomocy przy przyswajaniu nowego materiału

 • Agata

  Wiele informacji zaprezentowanych w przejrzysty, czytelny i zrozumiały sposób

 • Zuzia Bekta

  Dla mnie to czarna magia tak że, powiem jak zrozumiem.

 • Julia Bajkowska

  Bardzo przydatna książka! Może i nie obędzie się bez podręcznika, jednak skondensowane informacje, przejrzystość i kolorowe malunki pomogą w nauce. Jest niezła do powtórki przed maturą. Dodatkowo, prócz książki, mamy dostęp do zadań online co pozwoli na lepsze utrwalenie wiadomości. Kupiłam ja na promocji i nie musiałam długo czekać na odebranie (bo jakieś 3dni) co jest dla mnie dodatkowym plusem :)

 • Magdalena Orłowska-Grygiel

  bardzo niezły podręcznik - zalecam - czytelnie napisany

 • Nicola Le

  Repetytorium godne polecenia, lecz jako ogólne przypomnienie z rozszerzenia. Wszystko jest estetycznie rozmieszczone. Bardzo niezła jest także odsłona internetowa tej ksiazki wraz z zadaniami. Mozna sie wszędzie uczyc z chemii a także wersje demo z innych przedmiotów też sa przydatne.

 • Filip1

  Uważam, że zadań powinno być trochę więcej. Poza tym nie mam żadnych uwag. :)

 • Madda1997

  Książka ebook zawiera skondensowaną wiedzę, jaką powinna posiadać osoba zdająca maturę z chemii. Bardzo podoba mi się platforma internetowa, do której dostajemy dostęp przy zakupie książki - jest tam dużo testów, zadań i odliczane są dni do matury.

 • Agata Wasilewska

  Bardzo przejrzysty, dosłownie jest tam to co niezbędne. Niestety nie ma wszystkiego, są braki w materiale. Zadania do działach mogłyby być trudniejsze

 • Nikiel

  Książka ebook bardzo fajnie została opracowana, jest zrozumiale napisane. Idealnie przygotuje do matury. Książka ebook jest kolorowa więc bardzo pomaga w zrozumieniu co jest spisane ja jest malunek do danej rzeczy. Bardzo zalecam tę książkę. Z nią chemia staje się łatwiejsza w zrozumieniu.

 • Agnieszka Stachyra

  bardzo przydatna powtórka przed maturą

 • Sławomir Pozorski

  Z tą książką wiele łatwiej jest się pzygotować do matury, polecam.r

 • y4ngmei

  Mimo kolejki w empiku i trudem w odnalezieniu książki na półce, jestem zadowolona. Przesyłka dotarła dynamicznie i sprawnie. Podoba mi się, że kod dostałam smsem.

 • Magdalena Radzikowska

  idealnie napisana, prosto się czyta, wszystko nieźle wytłumaczone :)

 • Anna Karziewicz

  Wszystko bardzo nieźle wytłumaczone, proste do zrozumienia. Jest wszystko czego potrzeba a także kod na stronę internetową z testami i zadaniami :) Idealna kolorowa grafika :) Na dodatek zaskakująco dynamiczna dostawa :)Polecam :)

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!