Czytaj więcej:
Ceo Slayer okładka

Średnia Ocena:Ceo Slayer

W połowie XXI wieku człowiek mało znaczy, światem rządzą korporacje, powszechne są oszukiwanie klientów i wyzysk pracowników. W potyczce z instytucjami finansowymi i koncernami farmaceutycznymi jednostka nie ma szans. Nie inaczej jest w Warszawie, gdzie banki bezkarnie okradają ludzi, a producenci lekarstw wpędzają ich w choroby.Niespodziewanie w tym mroku rozbłyska płomyk nadziei. Dyrektorzy dużych firm padają ofiarą CEO Slayera, tajemniczego mściciela, równie jak oni bezwzględnego, silnego i brutalnego. A kolejne pobicia są natychmiastowo nagłaśniane przez kibicujące mścicielowi media.Za potężnie zbudowanym, skrywającym twarz pod facenetem mistrzem sztuk potyczki korporacje wysyłają równie jak on przebiegłego i sprawnego detektywa – kobietę, która cynizmem i wyrachowaniem bije na głowę nawet upokorzonych menedżerów.Warszawa staje się areną zmagań samotnego anioła z piekielnymi bestiami. W tej nierównej potyczce z wykorzystaniem najwieższych technologii CEO Slayer ma jednak cichych sojuszników: opinię publiczną, media i... nie tylko.

Szczegóły
Tytuł Ceo Slayer
Autor: Przybyłek Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ceo Slayer pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ceo Slayer Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ceo Slayer PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Twój szef cię poniża, traktuje jak śmiecia? Para się wyzyskiem i żeruje na nieszczęściu klientów? A co, gdyby któregoś dnia dostał za własne w najbardziej wyrafinowany sposób? Taki właśnie jest świat, przedstawiony w Warszawie z przyszłości. Nowe technologie, roboty służące, szybkie śmigacze...A zasady korpo biznesu jeszcze twardsze, niż kiedyś!"CEO Slayer" to opowieść bohatersko-kryminalna, traktująca o prawdziwym herosie, któremu Batman może czyścić buty! Po piętach depczą mu jego swoje ofiary, mądra pani detektyw i sztab policji. Czy ktokolwiek pozna prawdziwą tożsamość "Wryjwalca"? Czyta się to jednym tchem, historia intryguje, a tempo utrzymuje czytelnika przez całą lekturę. Lecz czego się spodziewać? Przecież to Marcin Przybyłek! :)

 • Triskel

  "Ceo Slayer" autorstwa Marcina Przybyłka wciąga nas w mroczny i groźny świat, pełen zagadkowych i tajemniczych postaci. Dostajemy pozycję pełną akcji i szybkich zwrotów fabularnych, twórca prezentuje zupełnie inne oblicze Polski. Dzięki pozycją takim jak ta moja wiara w polskich twórców z poletka fantasy zostaje mocno odbudowana. People power!!!Przenosimy się do Warszawy w połowie XXI wieku, gdzie korporacje, firmy farmaceutyczne, banki i ubezpieczalnie żądzą światem. Oszukując i kradnąc zarabiają miliony na skutkach ubocznych własnych produktów, kruczkach prawnych i wykorzystywaniu do granic możliwości własnych pracowników. Są to tak zwani CEO'si - Chief Executive Officers, którzy nie cofną się przed niczym żeby zarobić jeszcze więcej pieniędzy. Właśnie w tym miejscu pojawia się Rodney Pollock - pogromca i mściciel zwany Hatmanem. Zwany też Kapelusznikiem czy po prostu CEO Slayerem, który używając zdobyczy nowoczesnej techniki wymierza sprawiedliwość. Tylko czy uda mu się zyskać sojuszników i pokrzyżować plany CEO'są? Kim tak naprawdę jest i czego może pragnąć zagadkowy CEO Slayer.Spotykamy się tutaj z ponurą wizją świata w przyszłości, gdzie postęp techniczny i pościg za pieniądzem zaćmiewa zdrowy rozsądek i zagłusza ludzkie sumienie. Książka ebook prezentuje tak naprawdę wszystko to co spotyka nas na co dzień, oszustwach dużych korporacji w celu uzyskania jeszcze większych zysków. Gdzie człowiek sprowadza się jedynie do cyferek i tak naprawdę nic nie znaczy. Pieniądze i niezła materialne są wartością największą i żeby je zdobyć prezesi firm są zdolni posunąć się do największego świństwa. Książka ebook pisana jest lekkim i barwnym mową serwując nam wiele akcji a także interesujące zwroty fabularne. Czyta się niezwykle dynamicznie wciągając, aż do ostatniej strony. Z pewnością sięgnę po kolejną książkę z pod pióra tego autora."Ceo Slayer" zaskoczyła mnie pozytywnie, wyjątkowo wciągająca książka, która cały czas trzyma w napięciu. Przemawia bardzo mocno do odczuć czytelnika, aż nie raz można zgodzić się z decyzjami i poglądami głównego bohatera. Pozycja obowiązkowa dla fanów superbohaterów - do których się zaliczam - i ebooków z watką akcją. Nie raz potrafi zaskoczyć i wywołać ciarki na plecach. Jak najbardziej polecam.

 • Marvin

  Jeśli szukasz dobrej powieści tego gatunku to nieźle trafiłeś. Twórca pisze z polotem, a jego styl jest lekki i przyjemny dla oka. Fabuła i akcja rozwijają się stopniowo idealnie budując grozę, niepokój i atmosferę zagrożenia. Oczywiście nie można zapomnieć także o charyzmatycznym i fajnie nakreślonym głównym bohaterze!

 • Skylar

  Warszawa jako miejsce wydarzeń z pogranicza idealnej scence - fiction i sensacji! Bardzo spodobała mi się ta koncepcja, ponieważ książka ebook z miejsca zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Zaskakujące zwroty akcji pełne dynamizmu i misternych intryg.. niepokój, mroczne sekrety i pytanie: komu można zaufać? Polecam, ponieważ Marcin Przybyłek jak zwykle trzyma dobrą formę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!