Czytaj więcej:
Cel za horyzontem. Opowieść snajpera GROM-u okładka

Średnia Ocena:Cel za horyzontem. Opowieść snajpera GROM-u

Sensacyjne wspomnienia snajpera GROM, jednego z najbardziej doświadczonych oficerów tej jednostki. Podpułkownik Karol K. Soyka ujawnia prawdziwe oblicze elitarnego i sławnego ugrupowania komandosów. Opowiada o tym, jaka naprawdę jest ta jednostka, jak funkcjonuje i z jakich „zabawek” lubi korzystać. Książka ebook opowiada również o tym, jak przeprowadza się selekcję i buduje mentalność najlepszych żołnierzy. Omawia arcytrudne operacje przeprowadzone w najniebezpieczniejszych miejscach na ziemi – w Iraku, Zatoce Perskiej czy na Haiti, i to nie z perspektywy sztabowca, lecz uczestnika akcji, który nie raz pociągnął za spust, by przeżyć i skutecznie chronić własnych kumpli a także cywili. Opowiadanie Soyki daje szansę, zrozumieć jak skutecznym narzędziem dysponujemy w trwającej właśnie wojnie z terroryzmem.

Szczegóły
Tytuł Cel za horyzontem. Opowieść snajpera GROM-u
Autor: Soyka Karol K., Kotowski Krzysztof
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Black Publishing
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cel za horyzontem. Opowieść snajpera GROM-u pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cel za horyzontem. Opowieść snajpera GROM-u Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cel za horyzontem. Opowieść snajpera GROM-u PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • karolinagaluszko

  GROM. Owiany sławą, lecz i mgłą tajemnicy. Śmieszne jak można wprowadzić czytelnika w świat jednostek specjalnych tak daleko, w rzeczywistości mówiąc tak niewiele. Garść anegdot, trochę o fundamentach, celach. Przez chwilę zostajemy przeniesieni w wir potyczki i wchodzimy w skórę "Specjalsa" Książka ebook napisana z zadziwiającą lekkością, Ostatni epizod wbijający w fotel! Warta polecenia.

 • naim

  Historie przedstawione w tej książce pdf pozwalają po części przynajmniej zrozumieć uwarunkowania polityczne w jakich znajdował się GROM na przestrzeni lat. Momentami śmieszne sytuacje przeplatają się z typowo taktycznymi opowieściami byłego operatora GROM. Interesująca i pouczająca lektura.

 • Radek34

  Niezła książka, dużo ciekawych opowieści. Polska jak widać na podstawie tej książki nie odstaje tak bardzo od pozostałych krajów. Interesująca lektura.

 • Jakub Przetocki

  Idealnie sie czyta, juz od pierwszych minut. Wyjątkowo interesujaco opowiedziana historia.

 • jm

  Ksiazka godna polecenia. Napisana przystepnym jezykiem, niesamowicie interesujaca i wciagajaca. Po przecztaniu mialam wrazenie, ze znam ta jednostke, jakbym byla z nimi. Podziwiam tych zolnierzy i darze olbrzymim szacunkiem. Ludzie z pasja przez ktorych nie boje sie o siebie i o swoj kraj.

 • Michał Konieczny

  Wspomnienia Karola K. Soyki czyta się naprawdę bardzo dobrze, a trzeba przyznać, że przeżył dużo. Poza tym twórca ma dar barwnego, błyskotliwego opowiadania, więc można się dowiedzieć dużo o szczegółach działania jednostki GROM, w tym także niektórych akcji. Robi to wrażenie i porusza wyobraźnię, polecam.

 • Kisuke

  Książka ebook po prostu świetna. Jednak nie dziwi mnie to dlatego, że został napisana przez oficera tej elitarnej jednostki. Człowiek ten w książce pdf sprawia wrażenie wygadanego. Omawia wszystko w szczegółach, żeby czytelnikowi było to jak najlepiej zrozumieć. Ja sam w paru momentach "odleciałem". Poczułem się tak, jakbym był tam razem z nim. Poza tym są scenki, z których można mieć dobry ubaw. Są także ciekawostki, małe rady (niektórych już sam wykorzystałem). Książka ebook ma także jeden duży plus - została napisana przez kogoś, kto był GROM'owcem od początku. Od kiedy ta jednostka zaczęła mieć własny swój kształt. Dla ludzi ciekawych się militariami, a w szczególności Siłami Specjalnymi - GORĄCO POLECAM :)

 • Daniel Piasecki

  Książka ebook jest bardzo ciekawa, szczególnie że spisał ją człowiek, który zna środowisko GROM-u od środka i brał udział w wielu groźnych operacjach. Wiadomo, że nie jest to książka ebook dla każdego, lecz jeśli kogoś interesuje GROM, na pewno pochłonie tę książkę bardzo szybko. Tak, jak ja. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!