Czytaj więcej:
Cała ja okładka

Średnia Ocena:Cała ja

Milena całkowicie traci głowę, gdy całuje Jacka po raz pierwszy. W starszym, zamożnym przyjacielu rodziny dostrzega wszystko, czego brakuje jej rówieśnikom – szacunek, czułość i namiętność. Wydaje się, że wreszcie znalazła własne szczęście. Nie wie jeszcze, że przewrotny los szykuje dla niej olbrzymią niespodziankę. Paula przeżyła tragedię, po której musi na nowo poskładać własny świat. Ciężką pracą usiłuje zagłuszyć ból, który towarzyszy jej każdego dnia. Nie wyobraża sobie, że mogłaby znów komuś zaufać – póki na jej drodze nie staje zagadkowy chłopak z tatuażem w kształcie smoka. Wraz z nim nadchodzą wiosna i nadzieja na lepsze dni. Co łączy Milenę i Paulę? Czy można zapomnieć o zamierzchłych nieszczęściach i spojrzeć w przyszłość z ufnością? Czy zranione serce potrafi znów pokochać z całych sił? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Cała ja
Autor: Majewska Beata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Miraż
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cała ja pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cała ja Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cała ja PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kaktus_love_book

    🖤 RECENZJA 🩷 "Mama zawsze powtarza, że miłość nie liczy lat i nie zna przeszkód. Gdy ludzie się kochają, nie przeszkadza im różnica wieku." Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_miraz Dwie młode dziewczyny, zupełnie różnorakie historie życia, a jednak, mimo znaczących różnic, coś je łączy. Milena zaczyna własną dorosłość, usiłuje unieść się po stracie najbliższej osoby, jednocześnie przeżywa pierwszą i olbrzymią miłość, która pojawia się zupełnym przypadkiem. Jacek wydaje się spelnieniem jej marzeń, ale zamiast happy endu, kończy z roztrzaskanym sercem. Paula usiłuje unieść się po życiowej tragedii, którą utrzymuje w tajemnicy, podejmuje nową pracę, mężnie znosi przeciwności i nie poddaje się. Na jej drodze pojawia się Paweł, który od początku usiłuje ją poznać, rozszyfrować, ale chwilowo bezskutecznie. Każda z nich ma własne pobudki, do takich a nie innych zachowań, jedna dopiero przekonywała się jak smakuje życie, podczas gdy druga, usiłowała się unieść po turbulencjach zgotowanych przez przewrotny los. Następna w dobytku Beaty książka, która skradła moje serce. Zaczynałam czytać tą książkę bez jakiejkolwiek nastawienia, skończyłam bardzo usatysfakcjonowana i szczęśliwa z jej zakończenia. Nie spodziewałam się, że Beata będzie potrafiła jeszcze wprawić mnie w osłupienie, wywołać szok, a jednak. Poznajemy dwie różnorakie bohaterki, w różnorakich sytuacjach życiowych. Paula to poturbowana młoda dziewczyna, która jest tajemnicza, zdeterminowana, przepełniona bólem. Pojawia się chłopak wyraźnie nią zainteresowany, jednak przykre doświadczenia, sprawiają, że ból i lęki przejmują władzę ponad jej życiem. Milena jest wkraczającą w dorosłość nastolatką, której partner okazał się draniem, szukając pomocy trafiła w ramiona Jacka, lecz ten nie był dla niej odpowiedni. Różnił ich nie tylko spory wiek i doświadczenia, łączyła ich tajemnica, której wyjście na światło dzienne zniszczy wszystko. Życie każdej poznajemy po kawałku, małym szczególe, który z czasem daje rzut na prawdę, która będzie szokująca. Nie czytałam do tej pory podobnie skonstruowanej historii, która bardzo przypadła mi do gustu. Los zarówno Pauli jak i Mileny nie był łaskawy, dzielił niesprawiedliwie, kładł ogromne przeszkody na ich ścieżkach, sprawiał, że nie próbowałam krytykować, lecz zrozumieć, wczuć się w ich skórę i nie zazdrościłam. Fantastyczna książka, historia, która była niespodzianką, pięknie umiliła czas, sprawiła, że na długo zagości w moim sercu. Spróbujcie sami, przekonajcie się czy i wy będziecie równie i pozytywnie zaskoczeni. Bardzo zalecam i zachęcam.

  • Agnieszka

    Z początku ta książka ebook wydawała się mega lekka i nawet chwilami zabawna. Nawet pomyślałam sobie "durna Ty niepotrzebnie się bałaś tej książki", ponieważ tak właśnie było. Obawiałam się jej. I słusznie. Dość dynamicznie zaczęłam łączyć kropki i historie naszych bohaterek, a im dalej czytałam tym wylewałam więcej łez. To jest tak ciężka, przejmująca i boląca książka ebook jakieś dawno nie czytałam. Rozrywa od środka i tak zostawia, na koniec lecząc rany. Z jednej strony myślałam sobie, że mamy fajny kontrast bohaterek. Milena taki lekkoduch, który żyje chwilą i nie myśli o konsekwencjach i Paula, która mimo młodego wieku jest bardzo dojrzała. Po części jest to prawda tylko by stać się tak dojrzałym jak Paula trzeba najpierw przejść to co Milena. Weź chusteczki i usiądź wygodnie, ponieważ inaczej nie przebrniesz przez tą lekturę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!