Czytaj więcej:
Buick 8 okładka

Średnia Ocena:Buick 8

Ned Wilcox, którego ojciec zginął gwałtowną śmiercią, podejmuje pracę w jego macierzystej Jednostce D, by jeszcze przez jakiś czas obcować chociaż ze wspomnieniami o nim. Wśród funkcjonariuszy policji stanowej panują stosunki jak w rodzinie. Ale, jak wiadomo, każda rodzina ma własne tajemnice, niekoniecznie przyjemne. Także Jednostka D od lat pilnie strzeże tajemnicy, która może mieć coś wspólnego z makabryczną śmiercią ojca Neda. Tajemnicy nieludzkiej i niewyjaśnionej do dziś, a przez to jeszcze bardziej fascynującej. Czy Ned zdoła rozwiązać zagadkę buicka roadmastera 8, stojącego od dwudziestu lat w Baraku B?

Szczegóły
Tytuł Buick 8
Autor: King Stephen
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Buick 8 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Buick 8 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Buick 8 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Paulina Nichczynska

  Książka ebook może nie do końca w stylu horroru, lecz super nawiązanie do paranormalnych zjawisk, lekko sience fiction. Jednakże zalecam ze względu na charakteryzację postaci, dzieki czemu można wczuć się w klimatmałego miasteczka i posterunku policyjnego :)

 • Przy kawie z ksiazka

  Ned Wilcox po śmierci własnego ojca, policjanta, zaczyna coraz częściej przebywać w jego miejscu pracy - Jednostce D. Wykonuje drobne prace, rozmawia przy okazji z kumplami ojca, a w końcu zostaje tam zatrudniony na okres wakacji. Pewnego dnia zagląda do stojącego na tyłach jednostki Baraku B i odkrywa tam cudowny auto - buicka roadmastera 8. Zdziwiony faktem, że do tej pory ani słowem nikt nie wspomniał mu o pojeździe prosi sierżanta o wyjaśnienie. Czy jest gotowy na to, co chce usłyszeć o samochodzie, który pojawił się znikąd? Dodatkowo nie jest on tak na prawdę samochodem? Większą częścią książki jest opowiadanie snuta przez sierżanta i resztę policjantów. Wtajemniczają Neda w to, co wiedzą o buicku. Opowiadają mu o fascynacji i przerażeniu, które zaczęły im towarzyszyć, odkąd auto pojawił się w jednostce. Dziwne zjawiska, które były wywoływane przez buicka i stworzenia, które "rodził" naprawdę przerażają. King ma naprawdę niesamowitą wyobraźnię. Wielu uważa, że to jedna z najsłabszych ebooków Kinga. Trudno się z tym zgodzić, bo momentami "Buick 8" naprawdę potrafi przestraszyć. Angielski tytuł "From a Buick 8" jest lepszy, ponieważ tutaj nie chodzi o sam samochód, lecz o to, co pochodzi Z NIEGO. Auto był tylko pewnego rodzaju bramą do innego wymiaru, a to, co przedostawało się za jego pomocą na teren Jednostki D, - no cóż... policjanci musieli sobie Z NIMI radzić. Dziwi trochę zakończenie. Jak to u Kinga bywa, nie jest raczej optymistyczne. Pojawia się cień nadziei, że jednak wszystko będzie dobrze... i to właśnie jest tu trochę dziwne...

 • Ronda18

  Mój mąż jest dużym wielbicielem Kinga, więc nierzadko kupuję mu książki właśnie tego autora. Jakiś czas temu przeczytałam jedną z nich i nie byłam zachwycona. Ostatnio sięgnęłam po Buick 8 i przyznaję, że ta książka ebook naprawdę mnie wciągnęła. Zalecam nawet tym, którzy nie zaczytują się w horrorach. Dla mnie to była interesująca odmiana.

 • Zbigniew Ostaszewski

  idealna książka ebook Kinga, wciągająca akcja nie pozwala oderwać się od jej przeczytania

 • Eden

  Nie jest to może najlepsza książka ebook Kinga, lecz na pewno jest dobra. Trochę inna ponieważ bohaterowie jakby nie spoglądać są dość specyficzni bo są to policjanci stanowi. Ogólnie wszystko jest jak to Kinga na początku normalne, opisywane jakby nigdy nic. Dopiero potem wychodzą na jaw sekrety jednostki, w której pracuje bohater. Niezła i solidna książka ebook spod ręki Kinga. Mnie się podobała.

 • Dalmuś

  Idealna książka, czytałem ją wcale nie z mniejszym zainteresowaniem i zapałem co "Christine". Fabuła "Buick 8" wciąga i trzyma w napięciu do samego końca. Sam pomysł jak zawsze u Stephena Kinga bardzo ciekawy, a sposób prowadzenia narracji jak zwykle bezbłędny. Talent, fantazja i niewyczerpalne źródło inwencji - tak, to właśnie King :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!