Czytaj więcej:
Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci okładka

Średnia Ocena:Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

1,828 kg wiedzy na 424 stronach! Ta encyklopedia jest jak wyprawa w dalekie zakątki świata, w kosmos, a nawet do wnętrza Ziemi. Każdemu, kto weźmie ją do ręki, pozwoli poczuć się jak na spotkaniu z supernauczycielem albo podczas wizyty w nowoczesnym muzeum czy galerii… Britannica to znak jakości od 1768 roku. A jednak to NOWA encyklopedia, inna niż te z naszego dzieciństwa, ponieważ choć analogowa, formą i pomysłem przypomina innowacyjne publikacje multimedialne. Zawiera zdjęcia, ilustracje, quizy, diagramy, odnośniki, wykresy i nieprzebraną ilość ciekawostek, zaś wszystkie tematy przedstawione są w niej w niezwykle atrakcyjny a także przystępny dla młodych czytelników sposób. Wiadomo nie od dziś, że apetyt rośnie w miarę czytania… Im więcej znajdujemy odpowiedzi na pytania, które nas nurtują, tym więcej pojawia się ich później. Britannica pozwoli dzieciakom zagłębić się w najciekawsze zagadnienia astronomii, zoologii, archeologii, historii i wielu innych dziedzin a także da im olbrzymią satysfakcję z lektury, do której będą chciały wracać. Britannica. Świeża encyklopedia dla dzieci. Wiedz to! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kropka
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Jeżowa

  Wspaniała! Brakowało takiej pozycji na rynku. Niech was nie niechęci, że "dla dzieci", ponieważ ta encyklopedia jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Fascynująca, nowoczesna, cudownie wydana. Cudo.

 • pati22

  Idealna grafika, przystępnie napisana dla dzieci. Polecam!

 • Anonim

  Super. Bardzo ładnie wydanie.

 • Kamil

  Nie zalecam tej książki, która zakłamuje historię o holokauście. Wśród ofiar nie wymienia się narodu polskiego, lecz romowie i osoby lgbt jakimś magicznym cudem się tam znalazły. Oczywiście nie ma też ani słowa o tym, że tymi mitycznymi nazistami byli niemcy - brakuje tylko informacji, że źli naziści wsiedli na własne statki kosmiczne i opuścili ziemie.

 • Michał Bzura

  Niestety encyklopedia Brittanica przedstawia zakłamany obraz historii i holocaustu. Nie wymienia się wśród ofiar narodu polskiego. Natomiast nadmienia się o mitycznych 6 milionach żydów, romów... I osób lgbtqwerty. Nie zalecam nikomu. Zwłaszcza rodzicom, którzy chcą taki syf kupić dzieciom.

 • Adu

  Cudownie zilustrowana encyklopedia, z krótkimi i konkretnymi informacjami. Treści oczywiście są sprawdzone i poparte opinią szanowanych na świecie naukowców, historyków, badaczy. Na końcu każdego rozdziału znajduje się quiz.

 • adda

  Cudowna rzecz. Idealnie się sprawdza jako książką, która zainteresuje światem młodego człowieka! (Dorosły także będzie zachwycony!)

 • Anonim

  Idealna i bardzo wartościowa pozycja, zalecam wszystkim młodym czytelnikom zainteresowanym historią!

 • fishmax

  Cudownie wydana, wyjątkowo interesująca. Superprezent i dla dzieci, i dla dorosłych!

 • Sabina Bauman

  Fantastyczne, cudownie wydana książka, idealna na prezent!

 • pan pe

  Idealna rzecz. Nie ma co kierować się atakiem trolli.

 • Karolina Grabowska

  Tragedia. Encyklopedia zakłamuje historię holokaustu!

 • Maniuela

  Solidna rzecz, polecam!

 • Zyt

  Idealna rzetelna publikacja. Jest i polski akcent - Kopernika oznaczono, jako polskiego uczonego. ;) Szata graficzna jest po prostu nieziemska, jak w przypadku wszystkich ebooków Kropki. Wiedza zawarta w publikacji współczesna i merytoryczna. Jest wiele o kosmosie, przyrodzie, ekologii, przyszłości. Bardzo brakowało takiej pozycji na rynku. W świąteczny wieczór będzie czytane z największą przyjemnością! Dzięki Kropko za nieustająco wysoki poziom!

 • Krystian

  Nie polecam. Ta "encyklopedia" to nieporuzmienie. Po zakupie i przeczytaniu części informacji tam zawartych, zwróciłem ją.

 • Anonim

  Nie polecam. Historia omówiona w sposób lakoniczny, a nierzadko wręcz wprowadzający w błąd.

 • Anonim

  Wartościowa książka, polecam!

 • Paweł

  Nie polecam, encyklopedia przeinacza historię. Mało wiarygodna.

 • Karolina surdyk

  Nie polecam, zawiera błędy merytoryczne.

 • ewa

  Piękna książka. Idealnie przygotowana, przystępna. Super się czyta z dzieckiem.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!