Czytaj więcej:
Boska bez włoska. Jak przetrwać terapię raka piersi, zachować kobiecość i nie zwariować okładka

Średnia Ocena:



Boska bez włoska. Jak przetrwać terapię raka piersi, zachować kobiecość i nie zwariować

Rady od kobiety, która zwyciężyła z rakiem piersi! Gdy u Andrei zdiagnozowano raka piersi, chciała dowiedzieć się dosłownie wszystkiego o tej chorobie. Pożerała wszystkie możliwe książki i artykuły na ten temat. Internet stał się jej drugim domem – to tam poszukiwała rad i wskazówek, dzięki którym chciała odnaleźć wewnętrzny spokój. Nic jednak nie przygotowało jej na to, czego dopiero miała doświadczyć na skutek przejścia operacji, chemio- a także radioterapii.Nie wiedziała, jak radzić sobie z dojmującym bólem i złym samopoczuciem. Nie sądziła, jak ogromne zmęczenie będzie odczuwała – nie miała również pojęcia, jak należy je redukować. Nikt jej nie powiedział, w którym momencie powinna się spodziewać początku wypadania włosów. Andrea potrzebowała wówczas konkretnego, kompleksowego poradnika: takiego, który nie tylko w szczery i empatyczny sposób pokazałby, czego należy oczekiwać w tym ciężkim czasie, lecz przede wszystkim który pokazałby nadzieję na lepsze jutro."Boska bez włoska" to odpowiedź Andrei Hutton skierowana do kobiet, u których zdiagnozowano raka piersi. To szczery i ciepły tutorial okraszony subtelnym humorem i mnóstwem inspiracji, w którym Andrea dokładnie wyjaśnia, czego należy się spodziewać w trakcie leczenia i po nim, a także pokazuje, jak sobie radzić ze specyficzną emocjonalną karuzelą, na którą mimowolnie wsiadają chore kobiety. To książka, dzięki której w końcu przestaniesz się bać...

Szczegóły
Tytuł Boska bez włoska. Jak przetrwać terapię raka piersi, zachować kobiecość i nie zwariować
Autor: Hutton Andrea
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Boska bez włoska. Jak przetrwać terapię raka piersi, zachować kobiecość i nie zwariować pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Boska bez włoska. Jak przetrwać terapię raka piersi, zachować kobiecość i nie zwariować Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Boska bez włoska. Jak przetrwać terapię raka piersi, zachować kobiecość i nie zwariować PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • SKOKWBOOK

    Po przeczytaniu tej książki na pewno wiem więcej o tej strasznej chorobie. Wiem też, jak pomóc własnej koleżance dotkniętej rakiem, żeby unieść ją na duchu, pocieszyć i pokazać, że może na mnie polegać.Sama na szczęście nie miałam tego przekleństwa, lecz taka opowieść może być doskonałą ostoją i azylem, w którym omżna ukryć najgorsze myśli, wiedząc, że ktoś już to przeżył, pokonał i dał radę.Ujmujący również jest tytuł.

  • Wybebeszamy_książki

    Rak to niełatwy temat. Nie odkrywam tym stwierdzeniem niczego nowego. Rak piersi - te dwa słowa wywołują w każdej dziewczynie niepokój. Dreszcze przechodzą ciało. Następuje badanie piersi, głęboki wdech, wydech i nerwowy uśmiech.Praktycznie"Boska bez włoska" to praktyczny tutorial dla każdej z nas. Nieważne, czy chorujemy, czy również pląsamy ze zdrowym uśmiechem. Andrea Hutton z lekko wisielczym humorem, czasami z ironią przybliża nam życie Kobiety z Rakiem. Krok po kroku omawia kolejne etapy leczenia, zmiany zachodzące w ciele i słowa pułapki, które kryją w sobie o dużo więcej niż początkowo sądzimy.Książka podzielona jest na 10 działów, które posiadają kilka podrozdziałów. Stopniowo zgłębiamy temat. Hutton udało się przedstawić go w sposób przystępny. Nie razi przygnębieniem, a kostucha nie szepcze nam do ucha. Wszelkie łzy pokrywa sarkastyczny uśmieszek, chociaż czasami i on ustępuje miejsca na rzecz powagi. Jednak autorce udaje się utrzymać sympatyczny klimat. Pisze bez zadęcia, od serca. Jest to nieomal rozmowa matki z córką albo przyjaciółki z przyjaciółką.Poznajemy odpowiedzi na fundamentalne pytania:Jak wyglądają badania?Jakie są skutki uboczne leków?A także znajdujemy odpowiedzi, porady i liczne porady. Mastektomia - za i przeciw.Boska bez włoska, czyli jak się nosić z chorobą.Po leczeniu - jednak nie wszystko wraca do normy.Każdy podrozdział kończy się ślicznym zestawieniem, które zawiera w skompresowanej formie wszystko, co chciała przekazać autorka. Taki przepis na właściwe działania.KobiecoHutton mierzy się z kłopotem kobiecości. Niczego nie ukrywa. Z urzekającą prostotą wypunktowuje:- jak będziemy się czuć, - czego można się spodziewać przed, w trakcie i po chorobie a także - gdzie szukać pomocy. Pisze o odpowiednim doborze stanika i perukach. Skupia się na elementach, które czynią nas kobietami, dodają pewności siebie i stanowią nieodłączną element naszej codzienności. Jednocześnie nie zaprzecza faktom. Rak to choroba, która z pewnością zniszczy nasze ciało. Lecz ciało to fragment żywy, gotowy do przebudowy, chętny do działania i walki. Wszędzie tam, gdzie naukowe i życiowe fakty, znajduje się też nadzieja.Nie musi używać łzawych formułek. Jako dziewczyna doświadczona pisze z pewnością siebie, widzi cel, który chce osiągnąć. Pragnie nas uświadomić i odpowiednio ukierunkować. Pragmatycznie opowiada o sprawach, które stale mają w sobie coś z tabu.Z wyczuciemHutton cechuje wyjątkowe i niezwykłe wyczucie. To kobieta, którą zaczęłam lubić już po paru pierwszych stronach, a podziwiać po paru rozdziałach. "Boska bez włoska" to książka ebook dla każdej dziewczyny - poruszająca kluczowe tematy, a jednocześnie nie wpędzająca w egzotyczne przerażenie. Niosąca bagaż doświadczeń, lecz nie zapominająca o małych przyjemnościach i radości z życia. Napisana z humorem, idealnym stylem i lekkością - pozycja jakich mało na rynku.Mogę tylko szczerze polecić!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!