Czytaj więcej:
Bój o Euro 2016 okładka

Średnia Ocena:Bój o Euro 2016

Album ilustrujący kilkanaście miesięcy reprezentacji dużych nadziei! Ileż lat czekaliśmy na jej narodziny! Za nami tragiczna droga do finałów EURO 2016, w której toczyliśmy wyjątkowe boje! Po raz pierwszy w historii pokonaliśmy mistrzów świata, Niemców! Nawałka stworzył zespół, któremu nie straszny był żaden rywal – nieustraszony Milik, heroiczny Glik, arcywaleczny Krychowiak, kosmiczny Lewandowski, zaskakujący Mączyński, niezmordowany Wawrzyniak, odkurzony Mila... Zespół bohaterów! Ileż emocji w scenach uwiecznionych w fotografiach Łukasza Grochali i tekstach Romana Kołtonia. Od wydawcy:"Bo co to byłaby za przyjemność, gdybym był prezesem PZPN i nie jeździlibyśmy na finały dużych imprez?"Zbigniew Boniek"Teraz wiem, że wszystkie te lata służyły temu, co zdarzyło się w eliminacjach Euro 2016. Wszystko, co ćwiczyłem, żeby tak, a nie inaczej zagrywać piłkę, dryblować, strzelać takie bramki...".Sebastian Mila"Powiem nieskromnie: jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa".Adam Nawałka

Szczegóły
Tytuł Bój o Euro 2016
Autor: Kołtoń Roman
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bój o Euro 2016 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bój o Euro 2016 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bój o Euro 2016 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • FCBTVpl

    Znamy już grypy Euro 2016, lecz zanim je wylosowano, trwały eliminacje. Eliminacje, które reprezentacja Polski przeszła w dużym stylu, czego mało kto by się spodziewał. Nasza kadra awansowała z drugiego miejsca, stając się najbardziej bramkostrzelną reprezentacją eliminacji! Też stosunek bramek plasuje nas na drugim miejscu. Drogę do Mistrzostw Europy we Francji obrazuje książka ebook "Bój o Euro 2016" Romana Kołtonia. Książka ebook została wydana przez wydawnictwo Zysk i S-ka.Gdy zamawiam książki, tak jak mało kto patrzę na jej rozmiar. Po otrzymaniu paczki bardzo się zdziwiłem, bo książka ebook ma rozmiary aż 28.5 x 37.5 cm i waży nad 2.5 kg. W związku z tym nie zawsze komfortowo się ją czyta, a o wzięciu do pociągu na podróż prawdopodobnie nie ma mowy.Jest to "album, w którym znajdziecie wszystkich, którzy przyczynili się do awansu, w drużynie i wokół niej". Przeczytacie o historiach wielu piłkarzy, selekcjonerów, wielu ciekawostkach. Przeczytacie wywiady pomiędzy innymi z Nawałką czy Joachimem Low'em, a także pojedynczych wypowiedzi.W książce pdf znajdują się statystyki Euro 2008, 2012, spotkań towarzyskich a także eliminacji Euro 2016, które są bardzo rozbudowane obrazując tabele, wyniki, grupy. Ponadto znajdują się także "Euro od Francji do Francji" z ilością państw biorących udział i efektach finałów.Nie można nie wspomnieć o licznych zdjęć, interesujących ujęć, które czynią książkę jeszcze ciekawszą. Fotografie są na prawdę pierwszej klasy, a tekst pisany przez autora nie jest nudny, jest pisany z emocjami, na co wskazuje znaczna liczba wykrzykników.Album zdecydowanie godny polecenia każdemu kibicowi Biało - Czerwonych. Warto raz jeszcze prześledzić fantastyczne eliminacje naszej kadry.

  • Monika Szulc

    W grudniu swoja premierę miała wyjątkowa książka. „Bój o Euro 2016”, której autorem jest Roman Kołtoń a fotografem Łukasz Grochala, jest to nie tylko wartościową lektura, ale też niepowtarzalną pamiątka.Książa jest kawałkiem historii ukazanym w estetyczny i cudowny sposób. Piłka nożna to nasz sport narodowy i kiedy przychodzi czas, kiedy reprezentacja rusza do boju, miliony Polaków zasiada przed telewizorami, by oglądać ich starania. Bywały chwile lepsze i gorsze, ale ostatecznie udało się wywalczyć eliminację do Euro 2016. Czyn niełatwy do osiągnięcia i takie zdarzenie należy upamiętnić. Pan Roman Kołtoń w zwięzły i nieskomplikowany sposób omówił poczynania naszej reprezentacji i uwiecznił ich dokonania.Album opowiada o sukcesie, zresztą niepowtarzalnym, Adama Nawałki a także samych piłkarzach. Lewandowski, Milik czy chociażby Glik, to nazwiska znane, ale w tej książce pdf poznałam ich lepiej. Nie tylko oni przyłożyli się do awansu zespołu, więc cieszy fakt, że o pozostałych sportowcach można się dużo dowiedzieć. Twórca w szczegółach opowiada o najistotniejszych momentach, ale też można się dopatrzyć emocji, które towarzyszyły owym wydarzeniom. Wydanie naprawdę robi wrażenie. Wielki format a także twarda oprawa przykuwają wzrok. Książa ma tak naprawdę dwie okładki, pod miękką skrywa się, według mnie, ta piękniejsza i ucieszy wszystkich wielbicieli Roberta Lewandowskiego. Zdjęcia, których autorem jest Pan Łukasz mnie zachwyciły. Można do nich wracać i przypominać sobie najistotniejsze chwilę. „Bój o Euro 2016” zaciekawi nie tylko laika sportowego, lecz w stu procentach usatysfakcjonuję największego entuzjastę piłki nożnej. Doskonała na prezent, który zachwyca i cieszy oko.Polecam 5+/6

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!