Czytaj więcej:
Blackout. Gdy zgasną światła okładka

Średnia Ocena:Blackout. Gdy zgasną światła

Było gorąco i duszno, więc Manhattan potrzebował wielkich ilości prądu. Bez klimatyzacji ciężko było wytrzymać dłużej niż kilka minut. Zwykle miejska sieć energetyczna radziła sobie z takim obciążeniem, lecz tego dnia coś się wydarzyło. Awaria pozbawiła zasilania dużą element dzielnicy i nic nie wskazywało na to, że zostanie błyskawicznie usunięta. Budynki trzeba było ewakuować. Metro nie kursowało. Nie funkcjonowało nic, co wymagało prądu. Miasto pogrążało się w chaosie. Tammi i Kareem musieli opuścić budynek najsłynniejszego czarnego teatru w Świeżym Jorku, gdzie oboje zjawili się na rozmowę kwalifikacyjną. Niestety, teatr dysponował tylko jednym wakatem. To zresztą nie był jedyny problem. Tammi i Kareem byli kiedyś parą, lecz dziś... Pogrążony w ciemności Świeży Jork jest dziwaczny i zupełnie inny niż zwykle. W tej niezwykłej książce pdf odnajdziesz sześć intrygujących historii opowiedzianych wspólnie przez sześć autorek. Bohaterowie tych opowieści - sześć par - są różni, każdy ma za sobą inną przeszłość i z inną nadzieją spogląda na życie. To odmienne historie, lecz splatają się w mroku dużego miasta, zmierzając w jedną stronę - do sześciu różnorakich dużych miłości. Gdzie szukać światła, kiedy miasto spowiją ciemności? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Blackout. Gdy zgasną światła
Autor: Clayton Dhonielle , Jackson Tiffany D. , Stone Nic , Thomas Angie , Woodfolk Ashley , Yoon Nicola
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: BeYA
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Blackout. Gdy zgasną światła pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Blackout. Gdy zgasną światła Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Blackout. Gdy zgasną światła PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Nina

    Sześć par, sześć autorek, sześć historii i...miasto pogrążone w chaosie!           Upał i duchota zalewające Manhattan, tym razem niosą za sobą o dużo poważniejsze konsekwencje. Nagła awaria pozbawia zasilania więszkość dzielnicy. Nie funkcjonuje praktycznie nic, metro nie kursuje, a brak baterii w telefonie uniemożliwia kontakt z resztą świata. Gorąco, ciemność i...problemy z przeszłości, niepozwalające o sobie zapomnieć. Pogrążony w ciemności Świeży Jork wydaje się być niepokojący. Może rzeczywiście tak jest? A może dopiero w obliczu ciemności jesteśmy w stanie ujawnić wszystkie własne sekrety?           Ta nietypowa, podzielona na sześć części historia zdecydowanie skradła moje serce. Urzekło mnie to, że każda element niosła za sobą kluczowy przekaz, a wszystkie autorki przedstawiły Świeży Jork z zupełnie innej strony. Czytając ,,Blackout'' poznajemy aż sześć historii związków z różnorakich perspektyw, więc zdecydowanie nie da się narzekać na nudę! Plusem jest też to, że książka ebook zawiera reprezentację LGBT , w tym związek dwóch kobiet, co na polskim rynku jest naprawde rzadkością. Pewne jest, że każdy znajdzie w tej powieści coś dla siebie. Niezwykle lekki i przyjemny język, różnorodność, a przede wszystkim - miłość!           Gdzie w takim razie szukać światła, kiedy miasto spowijają ciemności? Odpowiedź na to zapytanie znajdziecie nigdzie indziej jak w nowej powieści od Dhonielle Clayton, Tiffany D. Jackson, Nic Stone, Angie Thomas, Ashley Woodfolk i Nicoli Yoon. Zdecydowanie zalecam każdemu. (tt: night.books)

  • Anonim

    super! :) Wciągająca, na lato. Bardzo mi się podobała!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!