Czytaj więcej:
Biblioteka o Północy okładka

Średnia Ocena:Biblioteka o Północy

Mądra, przejmująca i podnosząca na duchu opowiadanie o żalu, nadziei i drugiej szansie. Gdzieś poza krańcami wszechświata znajduje się biblioteka wypełniona niezliczoną liczbą książek, z których każda jest historią innej rzeczywistości. Wszyscy czasami zastanawiamy się, jak inaczej mogłoby wyglądać nasze życie, lecz co wówczas, gdyby to naprawdę było możliwe? Co, gdybyśmy zyskali okazję wejścia do takiej biblioteki i przekonania się na swojej skórze, czy jakieś inne życie byłoby rzeczywiście bezwarunkowo lepsze? Nora Seed staje w obliczu takiej właśnie szansy. Kiedy śmierć kota okazuje się ostatnią kroplą, która przepełnia czarę, postanawia rozstać się z tym światem i... trafia do Biblioteki o Północy. Otrzymuje możliwość nowego życia i dokonania innych niż do tej pory wyborów - może wybrać inny kraj zamieszkania, ocalić związek z narzeczonym, zrealizować marzenie o zostaniu glacjolożką. Każdy taki wybór to świeża przygoda, w trakcie której Nora musi odkryć, co tak naprawdę składa się na satysfakcjonujące życie. A przede wszystkim musi znaleźć odpowiedź na najistotniejsze pytanie: co sprawia, że ​​w ogóle warto żyć… „Pasjonująca, krzepiąca lektura... Wizja nieograniczonych możliwości, świeżych dróg, nowego życia, które jest dla nas gdzieś dostępne. Biblioteka o Północy prezentuje nam w tych trudnych, niespokojnych czasach, że możemy żyć inaczej, tak, jak chcemy”. „The New York Times” „Piękna bajka, współczesny odpowiednik filmu To wspaniałe życie, niesamowicie aktualna, ukazująca się w okresie, kiedy wszyscy utknęliśmy w świecie, który chcielibyśmy zmienić”. Jodi Picoult, autorka powieści "Bez mojej zgody". Nagroda portalu Goodreads za najlepszą opowieść 2020 roku. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Biblioteka o Północy
Autor: Haig Matt
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biblioteka o Północy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biblioteka o Północy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biblioteka o Północy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Pi

    Dłoń, ciepła i serdeczna, wyciągnięta w stronę każdego, kto potrzebuje pomocy, otuchy, odrobiny nadziei - tym jest "BIBLIOTEKA O PÓŁNOCY". W tej książce pdf zostawiłam serce, a podczas czytania czułam, że tego właśnie potrzebowałam. Wsparcie - oto, co ta opowiadanie nam oferuje. Matt Haig już dawno mnie do siebie przekonał własną cudowną serią świąteczną dla dzieci o GWIAZDCE i idealnym dodatkiem "Wróżką Prawdomówką". To pisarz, który od pierwszego zdania porwał moją wyobraźnię i gdy zobaczyłam, że Wydawnictwo Zysk i S-ka wprowadza na polski rynek "BIBLIOTEKĘ O PÓŁNOCY", która dla odmiany skierowana jest do dorosłego czytelnika - aż pisnęłam z radości. I nie zawiodłam się! Wspaniałe, cudowna i wzruszająca opowiadanie o życiu, które myślało, że nie chce żyć. Nora jest dziewczyną po trzydziestce, która nie ma życia prywatnego, nie ma przyjaciół i teraz nie ma również pracy. Uważa, że jest chodzącą katastrofą, a swoim pechem zaraża innych. Ma dość! I my ją, w tej jej cierpienia rozumiemy, ponieważ Haig doskonale przedstawił nam to załamanie, "czarną dziurę". Tak, to życie wydaje się bez przyszłości, bez wyjścia - to KONIEC. Nora postanawia umrzeć. Jednak w śmierci - okazuje się - że nie ma nic prostego, a bohaterka trafia do BIBLIOTEKI O PÓŁNOCY, dziwacznego miejsca, pełnego książek, z ekscentryczną, lecz znajomą bibliotekarką, która proponuje jej życia inne, swoje ale obce, życia pełne możliwości, takie, w których Nora dokonała innych wyborów, w których podjęła inne decyzje. Niespodziewanie może być Norą opaloną australijskim słońcem, Norą mającą winnicę, Norą sławną i bogatą, Norą olimpijską pływaczką, Norą żoną i matką... czy jednak Nora odnajdzie Norę? Matt Haig, który nigdy nie ukrywał własnych kłopotów z depresją przelał na papier lęki, nieźle nam znane, Lęki bliźniaczo podobne, żale, frustracje, czarne myśli - zrobił to z czułością i prawdziwą miłością do stworzonej przez siebie bohaterki... Ponieważ ta Nora, to każdy, to ja, to ty, to my. Jakże ta książka ebook mocno ściska, trzyma w objęciach i szepce : Nie poddaj się! Do cholery - WALCZ! Może nie jest to literackie arcydzieło, a dialogi czasem wydają się sztuczne, nieco wydumane, lecz to nie ma znaczenia, ponieważ "BIBLIOTEKA O PÓŁNOCY" ma uzdrawiającą moc. To pełna ciepła i szczerości podróż do wnętrza, to lustro niespełnionych marzeń, w których każdy się od czasu do czasu przegląda. Zupełnie nie dziwi fakt, że ta książka ebook dostała nagrodę portalu GOODREADS za najlepszą opowieść 2020 roku. Całkowicie zasłużone wyróżnienie, ponieważ to właśnie jest książka ebook dla ludzi. Potrzebujemy takich delikatnych, genialnych i pozytywnych opowieści. W świecie, który nas zalewa złymi informacjami sięgnijmy proszę po tę dobrą. Sięgnijcie po "BIBLIOTEKĘ O PÓŁNOCY". żal potrafi zniszczyć najładniejsze życie... nie żałuj - żyj 8/10 Wydawnictwo Zysk i S-ka

  • Verrtia

    Zaczęłam czytać dosłownie po drodze do domu, bo nie wiedziałam nawet co kupiłam. Skończyłam kilka godzin później, pomimo tego, ze miałam się uczyć. Łatwa na własny sposób, a jednak z interesująca historia i ładnymi ukłonami w stronę filozofii i konceptow życia i szczescia. Bardzo fajna na taki dzien. Nie meczy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!