Czytaj więcej:
Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe okładka

Średnia Ocena:Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe

Wyobraź to sobie, uwierz, osiągnij cel.Wiele poradników zawiera naiwne mantry i frazesy rodem z New Age: Wystarczy, że pokochasz samego siebie. Zawsze myśl, że szklanka jest w połowie pełna. Uwierz, a wszystko się spełni. Naprawdę? To tak nie działa, a ty nieźle o tym wiesz. Życiowych zmagań nie można zastąpić chwilą pozytywnego myślenia. Jeśli jednak będziesz miał odpowiednie podejście i umiejętności, możesz osiągnąć – i osiągniesz – wszystko, czego chcesz. Niniejsza książka ebook mówi zarówno o jednym, jak i drugim: o nastawieniu i działaniu. Dzięki tej lekturze zyskasz wszystkie narzędzia potrzebne, żeby – bez zbędnego szumu, bez fałszywych obietnic – odmienić własne życie. Dowiesz się, w jaki sposób: Pielęgnować własną pasję i uznać swoją wyjątkowość, żeby stworzyć pełne sensu życie… na swoich warunkach. Przekształcić rozpacz w spokój ducha, mądrość i siłę. Radzić sobie z lękiem, zmartwieniami, wstydem i negatywnym dialogiem wewnętrznym, żeby skutecznie pokonywać przeszkody, budować pewność siebie, poczucie swojej wartości i zdrowy obraz samego siebie. Podejmować zdecydowane, mądre i celowe działania, żeby zrealizować swoje marzenia. Zapomnij o sztuce przetrwania: nastał czas, by rozkwitnąć. Naprawdę posiadasz zdolności a także potencjał do tego, by zyskać nieograniczone zdrowie, bogactwo i szczęście. Osiągnięcie tego nie będzie proste – nic, co cenne, takie nie jest – wyrusz jednak w tę podróż, a twoje życie radykalnie się zmieni.Twoje możliwości są nieograniczone. Wystarczy, że się uwolnisz i przekonasz się o tym.Zerwij łańcuchy…Kilka lat temu w pewnym poradniku przeczytałam historyjkę, której nigdy nie zapomnę. Idealnie obrazuje to, o czym mówię:Ojciec z synem są w cyrku. Chłopiec widzi wielkiego słonia skutego cienkimi, zardzewiałymi łańcuchami. Odwraca się do ojca i pyta: – Czy słoń nie jest wystarczająco silny, aby zerwać te łańcuchy?– Oczywiście, że jest – odpowiada ojciec. – Po prostu jest w nie zakuty od czasu, gdy był małym słoniątkiem, za małym i zbyt słabym, żeby się uwolnić. Teraz nie zdaje sobie sprawy, że sytuacja się zmieniła.Przykro mi to mówić, lecz jesteś przyjacielu słoniem z tej historii.możesz zrezygnować z pracy, której nienawidzisz. Możesz zostawić partnera alkoholika. Możesz rozpocząć naukę czegoś nowego. Pragniesz wiedzieć, co cię powstrzymuje? Poza tobą – nic i nikt!

Szczegóły
Tytuł Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe
Autor: Michaels Jillian
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Laurum
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aleksandrra

  Idealna książka, która pokazuje, ze nasze życie może być wyjątkowe, tak jak my sami. Napisana jest lekkim i przyjemnym językiem, dzięki czemu zachęca do czytania. Zalecam

 • fiolka

  Książka ebook którą warto mieć jeśli chce się opanować własny organizm

 • Cellinave

  Jakie to wszystko wydaje się proste, a ile można przy tym zyskać. Jest tutaj dużo prawd które wydają się już nam znane, jednak przedstawiono je w sposób bardziej odkrywczy i dający do myślenia. Mi w każdym bądź razie te porady bardzo pomogły, pomogły też przewartościować i porządkować moje życie.

 • skwar78

  Bardzo fajna książka ebook pokazująca, że można coś przemienić w swoim życiu na lepsze, jeśli tylko się chce. Napisana jest bardzo lekkim językiem, więc czytanie jej nie sprawia trudności, a wręcz przeciwnie czyta się ją z przyjemnością. Rady w niej zawarte na pewno znajdą grono zwolenników. Zauważyłem, że gdy zacząłem wdrażać rady z tej książki, to coś drgnęło na plus u mnie.

 • monika

  Książka ebook jest bardzo interesująca, są epizody po których się czuje jak na wykładzie, następna książka ebook mówiąca jak żyć zdrowo, jak ratować życie własne i własnych bliskich, Jillian poszła tym razem jeszcze dalej i uświadamia nam ile toksyn jest w pożywieniu, które pozywamy, w meblach, ubraniach etc. najbardziej podobał mi się epizod o usuwaniu trucizn z naszego domu :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!