Czytaj więcej:
Bez odpowiedzi okładka

Średnia Ocena:Bez odpowiedzi

Prawobrzeżna Warszawa kryje mnóstwo klimatycznych miejsc, lecz i groźnych zaułków, w których rządy sprawują typy z kryminalnym rodowodem. Krzysztof Milczar, reporter śledczy, nieźle o tym wie – spędził tu 12 lat życia. Kiedy dowiaduje się o sprawie zaginionego fotografa, mieszkańca Pragi, wyostrza wszystkie zmysły i za punkt honoru stawia sobie znalezienie tropu, który mógłby być przydatny w śledztwie. Ponownie zafascynowany dzielnicą, w której dorastał, odkrywa jej współczesne blaski i cienie. Jednocześnie stara się ułożyć sobie życie po śmierci małżonki i nie utracić wspólnego języka z ukochanym synem. Wkrótce okaże się, że za chęć niesienia bezinteresownej pomocy przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę…

Szczegóły
Tytuł Bez odpowiedzi
Autor: Tymon Zapraski
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bez odpowiedzi pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bez odpowiedzi Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bez odpowiedzi PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena

    „Bez odpowiedzi” to debiutancka opowieść z wątkiem kryminalnym napisana przez Tymona Zaparskiego. Warszawiak, Prażanin, postanowił przenieść kawałek własnego „domu” na karty tejże książki. W owej pozycji głównym bohaterem jest Krzysztof Milczar przez kolegów nazywany „Milek”, dziennikarz, który jak sam się przedstawia „fotografuje” rzeczywistość. Od pięciu już lat zatrudniony w redakcji, która pomaga fundacji „Szukamy Cię” w badaniu śladów po zaginionych osobach a które to śledztwa policja umarza z braku dowodów. Redakcja wraz z fundacja starają się nadać sprawom świeży bieg, inne spojrzenie na dowody w momencie, gdy instytucja państwowa zawodzi. Krzysztofa poznajemy, gdy zaczyna zaznajamiać się z nową sprawą, a mianowicie z zaginięciem Adama Winiewskiego - fotografa z warszawskiej Pragi a list do fundacji pisze jego partnerka Ela, która nie wierzy w insynuacje Policji, że ten odszedł do innej dziewczyny nie potrafiąc powiedzieć jej tego wprost. Niełatwa sprawa w której brakuje „punktów zaczepienia” bardzo angażuje naszego bohatera. Który odwiedzając „stare kąty” przy okazji cofa się z czytelnikiem wstecz do czasów dzieciństwa, do czasów, gdy większość dzieciaków wychowywała się na podwórku a nie przed telewizorem czy komputerem. Dziennikarskie śledztwo zaczyna zataczać coraz szersze kręgi a ścieżki te prowadzą Milka do praskiego warsztatu samochodowego ,którego właściciel Witia reperował auto zaginionego. Od tego zakładu reporter trafia aż na Wólkę Kosowską do największego bazaru w Europie, który został przeniesiony w to miejsce ze Stadionu Tysiąclecia. Na pewno nasuwa się Wam pytanie, kto tak naprawdę miał rację Ela czy policja? Jak zakończy się trudne śledztwo naszego dziennikarza? Uwierzcie mi, warto samemu przeczytać odpowiedzi dotyczące tych jak i innych pytań, bo mimo tego, że ta książka ebook to debiut literacki, to od pierwszych stron wciąg czytelnika w własne karty i nie pozwala odłożyć się na półkę. Interesujące wątki osobiste przeplatane są reporterskim śledztwem, wspomnienia z dzieciństwa i porównywanie obecnej Pragi jej smaków, ludzi i lokali dodaje pozycji uczucia lekkości i domowej atmosfery a plastyczne opisy miejsc, potraw i sytuacji dają poczucie czytelnikowi, że przez cały czas towarzyszy Krzysztofowi. Nie boję się zakomunikować, że z olbrzymią chęcią sięgnę po inne książki autora, jeżeli tylko zechce jeszcze co wydać. Książka ebook otrzymana z Klubu Recenzenta nakanapie.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!