Czytaj więcej:
Batman. Tom 3. Śmierć rodziny okładka

Średnia Ocena:Batman. Tom 3. Śmierć rodziny

Joker zniknął z ulic Gotham, po tym jak szaleniec zdarł mu skórę z twarzy. Przez rok Batman i jego sprzymierzeńcy czekali, czujni i niespokojni, zastanawiając się, kiedy zabójczy klaun powróci.Przez rok w Gotham City było spokojnie. Aż do dziś. Ponieważ Joker wrócił – przemieniony w kreaturę o dużo bardziej niebezpieczną i zdradziecką niż do tej pory. Tym razem jego celem nie jest jednak Mroczny Rycerz. Joker zaatakuje komisarza Gordona, Alfreda, Robina, Nightwinga, Batgirl, Red Hooda i Red Robina – jedyną rodzinę, jaka pozostała Bruce’owi Wayne’owi. Książę Zbrodni zagiął parol na każdego, kto jest najbliższy Batmanowi. Jego napaść będzie nieprzewidywalna, okrutna i ponad wyraz szalona.Czy Batman powstrzyma swego najniebezpieczniejszego przeciwnika? A może ujawnienie pewnej tajemnicy sprawi, że straci wszystko, co budował przez całe życie?

Szczegóły
Tytuł Batman. Tom 3. Śmierć rodziny
Autor: Snyder Scott
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Batman. Tom 3. Śmierć rodziny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Batman. Tom 3. Śmierć rodziny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Batman. Tom 3. Śmierć rodziny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Paulina Nowacka

  Idealny komiks, jak właściwie wszystkie komiksy DC. Jest mroczny, zaskakujący i bardzo, lecz to bardzo trzymający w napięciu 😊

 • Ekspert Empiku

  Niezły komiks łączy w sobie na równi fenomenalną kreskę i porywającą historię. Pod tym wobec "Śmierć rodziny" nie ustępuje innym arcydziełom ze stajni DC Comics. Prawdziwą gwiazdą jest tu Joker: jego szaleństwo odmalowane wspaniałą kreską to prawdziwa uczta dla oka. Makabryczny wymiar jego działań sprawia, że komiks czyta się niemal jak historię grozy i nie sposób się od niej oderwać aż do zaskakującego końca. Polecam.Maria Głowacka, Empik Poznań

 • Locust117

  Tom zbiera numery 13-17. Fabuła jest rozwinięciem intrygującego zdarzenia którego świadkami byliśmy w pierwszym numerze serii Detective Comics. Po roku nieobecności i zmasakrowaniu sobie twarzy, Joker wraca do Gotham. Nie jest to komiks który przejdzie do historii, lecz z pewnością jest intrygujący i nieźle się go czyta. Starych czytelników Batmana, może jedynie trochę drażnić znaczna ilość przemocy a także brutalizacja i "spłaszczenie" postaci Jokera do okrutnego psychopaty (chociaż to szersza tendencja którą widać w całej amerykańskiej pop-kulturze). Od strony graficznej podobnie, Capullo jak zwykle nie zawodzi, nie są to może jakieś szczyty jego możliwości, lecz jest solidnie i klimatycznie. Na koniec brawo dla Egmontu za świetne wydanie, ta zdejmowana okładka robi spore wrażenie.

 • Bruce

  Jestem dużym wielbicielem komiksów jak też super bohatera Batmana. Czekałem na ten komiks z wieką niecierpliwością i w końcu moje oczekiwania zostały spełnione. Nawet przez moment nie poczułem, że wywaliłem pieniądze w błoto. W tym komiksie dużo się dzieje, więc nawet nie ma czasu na nudę. Kolejnym walorem przemawiającym za tym komiksem jest doskonała wprost kreska!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!