Czytaj więcej:
Bal okładka

Średnia Ocena:Bal

Na podstawie hitowego musicalu na Broadwayu (oryginalnie PROM)  powstała opowieść pt. Bal a także film na Netflixie pod tym samym tytułem, z udziałem wielu gwiazd. Emma Nolan i Alyssa Greene mają wspólny cel: chcą zadebiutować jako para na balu maturalnym. Lecz to nie jest takie proste... Alyssa nie ma dość odwagi, by ujawnić mamie własną orientację, i stale odwleka nieuchronną rozmowę. Wie, że prosto nie będzie… Pani Greene, przewodnicząca porady rodziców, kategorycznie sprzeciwia się, by w studniówce wzięły udział pary jednopłciowe. Szanse na wymarzony bal są coraz mniejsze… I wówczas w prowincjonalnym Edgewater zjawiają się prawdziwe broadwayowskie gwiazdy – chcą wesprzeć kobiety w tej nierównej walce. Jednak gdy dobre intencje aktorów obracają się przeciwko wszystkim zainteresowanym, Emma i Alyssa biorą sprawy w własne ręce, żeby pokazać światu, że miłość niejedno ma imię… Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Bal
Autor: Mitchell Saundra , Martin Bob , Beguelin Chad , Sklar Matthew
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bal pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bal Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bal PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Dagna

  Bal to bardzo musicalowa opowieść o miłości, zaufaniu, i wsparciu - główna bohaterka jest szalenie sympatyczna, a przyjezdni aktorzy chociaż wprowadzają dobry zamęt, ostatecznie okazują się ciepli (jest takie słowo??) i pozytywni. Zdecydowanie na plus.

 • Ichabod Crane

  Dobrze, że w Polsce pojawiają się takie pozycje, chętnie zobaczę jak to wyjdzie na ekranie

 • Alicja

  Idealna rzecz! Dobrze, że w Polsce pojawia się coraz więcej takich ebooków :)

 • ach

  Idealna książka! Poruszająca kluczowe tematy, dająca nadzieję i przywracająca wiarę w miłość! Polecam!

 • Katarzyna piotrowicz-Kruszyna

  Słodko-gorzka opowiadanie o trudnej miłości, zgrabnie i niesztampowo podana, do przeczytania jednym tchem.

 • Anonim

  Poruszająca historia o miłości dwóch dziewczyn, o tym jak ciężko się z nią przebić w heteroświecie. Autorka nieźle wie, jak wygląda świat młodych ludzi i z jakimi kłopotami się zmagają... Bardzo niezła książka!

 • martyna żelazowska

  To się czyta jednym tchem. Dla młodzieży, lecz i dorośli mogliby przeczytać. Takimi sprawami żyje dzisiaj świat. Choć tak naprawdę liczy się zawsze to samo: miłość, miłość, miłość. I aby chociaż raz zatańczyć na takim balu!

 • Mariusz Denkiewicz

  Bardzo interesująca książka. Polecam. Ciekawie pokazany świat młodzieży. Momentami kontrowersyjne, idealnie spisane i zredagowane.

 • Marzena

  Wzrusza do łez! Każdy marzy o takiej miłości i o takim zakończeniu własnych życiowych problemów. No lecz nic nie robi się samo, nie starczy płakać w poduszkę, trzeba zacząć działać. Ta książka ebook mówi o czymś bardzo ważnym – po prostu „miej odwagę żyć, kimkolwiek i gdziekolwiek jesteś”.

 • Anonim

  Książka ebook godna polecenia każdemu młodemu człowiekowi poszukujacemu akceptacji i miłosci.

 • Anonim

  Kluczowy temat. Książka ebook wspierająca i dodająca odwagi. Pokazuje, że warto walczyć o swoje, wbrew przeciwnościom. I że "inny" nie znaczy "gorszy". Dobre tłumaczenie i opracowanie książki pozwala polskiemu Czytelnikowi docenić jej walory

 • Alicja Szulc

  Wiele miłości i wiele cierpienia. Jednak prawdziwe uczucie warte jest poświęceń. Wyjątkowo wciągajaca lektura, zalecam na długi jesienny wieczór!

 • Stanisław Śmietana

  Wreszcie coś niesztampowego. Dwie zakochane w sobie dziewczyny, małe miasteczko, plotki, Porada rodziców i szkolny bal, a do tego goście z Broadwayu. Prawdziwa miłość wszystko zwycięży, lecz nie od razu.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!