Czytaj więcej:
Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku okładka

Średnia Ocena:Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku

Życie jest niezwykłą podróżą; czasem niezwykłych osiągnięć i bolesnych porażek – twierdzi Demi Lovato, aktorka, piosenkarka i supergwiazda. Mimo młodego wieku, Demi zetknęła się już z ciemną stroną życia. Jej błyskotliwa kariera toczyła się równolegle z potyczką z uzależnieniami, samookaleczaniem się, bulimią i depresją. Historię jej kłopotów śledziły media, a sama Demi dzieliła się nią z wielbicielami w tekstach piosenek i na Twitterze, gdzie obserwowało ją nad 17 milionów użytkowników.   Właśnie te „tweety” nieustanny się inspiracją i początkiem książki „Bądź silna przez 365 dni roku”. To zestaw najszczerszych i najodważniejszych spostrzeżeń Demi, poczynionych przez nią na trudnej drodze do szczęścia i samopoznania. Autorka oferuje inspirujące cytaty na każdy dzień roku, opatrując je odpowiednimi komentarzami i stawiając cele do osiągnięcia – wielkie i zupełnie małe, lecz nie mniej przez to ważne. Przekonuje, jak ważne są: wiara w siebie, rozwijanie własnych talentów, otwartość i pozytywne nastawienie do świata, a także nieskupianie się na negatywnych emocjach. Wiedząc już, jak to jest, gdy życie nas przytłacza, Demi daje czytelnikom pociechę i wsparcie, ucząc pogody i cennej umiejętności radzenia sobie z ciężkimi chwilami. Jej książka ebook jest przeznaczona dla wszystkich, którzy w tej niekończącej się podróży zwanej życiem poszukują inspiracji i uzasadnienia, że warto być silną każdego dnia.

Szczegóły
Tytuł Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku
Autor: Lovato Demi
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Feeria
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Super książka, motywująca dająca jakiś cel na każdy dzień:) super cytaty i motywacje. Można się dzięki nim szczerze zastanowić ponad sobą i swoim postępowaniem a także stonować się. Jednak to książka ebook bardziej dla najmłodszej krwi, wątpie by strasze pokolenie zrozumiałoby sens tej książki. Pozdrawiam

 • Urszula

  Książka ebook przeczytana, lekka i przyjemna :) aczkolwiek bez efektu wow

 • Anonim

  Kocham ta książkę daje mi wiele siły i dużo genialnych słów na codzień ☺

 • Robsonxox

  Książka ebook przyjechała zabezpieczoa. Serdecznie zalecam książkę każdemu!

 • Wiktoria Jankowska

  najfajniejsze w tej książce pdf jest to, że jest oparta na prawdziwym życiu. to nie jest sztuczne smęcenie nie wiadomo o czym, nie następny poradnik, "o tym jak żyć". to rzeczywiste doświadczenia młodej osoby. kruchej i silnej jednocześnie. tak prosto nam oceniać ludzi. przypisywać im rzeczy, których nie lubimy. ktoś sławny niespodziewanie znika i wycofuje się - o, na pewno zarobił kasę i ma w nosie własnych fanów. czy potrafimy doceniać własne zdrowie, własne "zwykłe" życie, najbliższych ludzi, którzy z nami są dzień po dniu? ta książka ebook to spostrzeżenia osoby, która pomimo tego, że było bardzo ciężko - przetrwała, a teraz potrafi się dzielić wiedzą

 • Weronika Ciećwierz

  bardzo pomocna w pośpiechu codziennego życia, zalecam

 • nessaya

  Kiedy kupiłam tę książkę, oczekiwałam, że jej fabuła będzie lekka i przyjemna. Liczyłam, że w sobotnie popołudnie odpłynę przy właśnie tej książce. Ogormne było moje zaskocznie, lecz pozytywne zaskoczenie, że główna bhaterka pomimo młodego wieku zetknęła się z tyloma licznymi problemami. Bardo podobało mi się, że negatywne emocje, które jej towarzyszyły przelewała i dzieliła się ze własnymi czytelnikami. Przejmująca i bardzo wciągająca książka, która pozostawia czytalnika trochę w takim stanie zawieszenia, bo jest on trochę zmuszony do dokonania reflekcji i przemyśleń. Polecam!

 • Kubala

  Doskonała opcja na upominek dla każdego. Mikołaj, urodziny, imieniny czy od tak. POLECAM :)

 • asik80

  Rok się dopiero co zaczął i czekam z niecierpliwością na przerzucenie kolejnych stronic.Jaką to mysl przyniesie. A może podpowie co zrobić.

 • Milena Jackowska

  nic dodać, nic ująć, książka ebook jest cudowna, zalecam gorąco

 • Joanna

  Sceptycznie podchodziłam do zakupu książki, sądząc, iż będzie to biografia Demi. Forma zaskoczyła mnie po części pozytywnie, po części negatywnie. Pozytywnie, ponieważ to tutorial ze wskazówkami, jak szczęśliwie żyć i jak szczęście dawać innym. Negatywnie, ponieważ nie nalezy jej czytać jednym tchem. To taki typ książki, który odkłada się na półkę, by każdego kolejnego dnia sięgnąć po nią ponownie i dowiedzieć się, co Demi radzi na aktualny dzień, czego nowego nas uczy. Zalecam wszystkim, którzy poszukują inspiracji. Tu na pewno ją znajdą.

 • Anna_19

  Książka ebook rewelacja mając "gorsze"dni czytanie książki Demi jak też słuchanie Jej piosenek pomaga,jest taki spokój i siła.

 • Daria

  Książka ebook pomaga spojrzeć lepiej na otaczający świat

 • ewciakonewcia98

  Ksiązke kupiłam już dwa lata temu i codzienne czytanie jej rano stało się moją rutyną ;) Zalecam wszystkim, nie tylko wielbicielom Demi. Mega inspirująca książka ebook

 • Aleksandra Bartczak

  Demetrię miałam okazję oglądać na dużym, jak i małym ekranie już od młodszych lat, i jej i moich. Zdobyła sława dzięki serialowi "Słoneczna Sonny" a także filmom "Camp rock" i "Program ochrony księżniczek". Wyfrunęła spod skrzydeł Disney'a i zajęła się muzyką. Popularność i narastające konflikty dopadły też Demi. Zniknęła na długie tygodnie i dopiero po jakimś okresie wszyscy dowiedzieli się z czym tak naprawdę borykała się młoda piosenkarka. Sama podzieliła się własnymi kłopotami z mediami, fanami. Jak sama mówi borykała się z kłopotami odżywiania, nałogami a także przyznała, że jest "dwubiegunowa". Jednak to nie wszystko. Aktorka przyznała się także do samookaleczenia, była również dręczona w szkole.Chociaż Demi wątpiła w poprawę własnego zdrowia, nie tylko fizycznego, los spojrzał na nią przychylnym okiem. Po terapii wróciła do własnych fanów, rodziny, pełna życia i znowu uśmiechnięta. Książka ebook "Bądź własną siłą przez 365 dni w roku" pokazuje, jak kluczowa jest wiara w samego siebie. Dzięki niej możemy dowiedzieć się więcej o sobie, a także jesteśmy w stanie zrozumieć jakie kłopoty dręczą nas samych. Każda strona jest poświęcona jednemu dniowi. Demi dzieli się z nami własną historią kawałek po kawałku. Motywuje nas także do działania i podejmowania wyzwań. Po każdej refleksji Demi przychodzi czas na nasze osobiste rozmyślania. Autorka przygotowała dla nas szereg celów, które możemy zrealizować. Tym samym z każdym kolejnym dniem i my stajemy się silniejsi."Kiedy zamartwiamy się tym, co pomyślą o nas ludzie, pozwalamy im dyktować, jak mamy żyć, a przez to niepostrzeżenie tracimy kontakt z tym, kim jesteśmy."Piosenkarka motywuje także do działania, nie oczekuje jednak od nas diametralnych zmian. Najistotniejsze jest by pokochać samego siebie, z wszystkimi wadami i niedoskonałościami. Dzięki nim stajemy się autentyczni - nie sztuczni.Demi zawarła w tej książce pdf własne największe tajemnice. Nie zagłębia się jednak we wszystkie historie. Każdy tekst nie przekracza dwudziestu zdań ale dodatkowo jest okolony wartościowym cytatem znajdującym się tuż pod datą. Staying strong to nie tylko cudowny tekst, lecz także prześliczna okładka. Gołębie znajdujące się w centralnej części okładki symbolizują m.in pokój i pogodę ducha, a także spokój. Dodatkowo niebieski kolor służy ukojeniu nerwów.Dzięki tej książce pdf miałam możliwość dowiedzieć się więcej o samej sobie. Zrozumiałam także, że nie muszę się zmieniać, mimo, że inni tego oczekują. Ciągle próbuję zaakceptować wszystkie własne wady bądź staram się je niwelować do minimum. Nie zalecam czytać od razu całej książki. Poświęćcie na czytanie jej cały rok albo chociażby pół. Usiądźcie i zastanówcie się ponad swoim życiem, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy nie spotka Was coś podobnego. Nie pozwólcie także, żeby nadmiar kłopotów zniszczył Was od środka. Staying strong.

 • Dorota Dzierzyk

  Bardzo lekko się ją czyta , powróciłam nawet drugi raz

 • martaddd

  Jest to książka ebook dla osób które chciałby znać własne poczucie wartości a także ,żeby uwierzyły w siebie i własne możliwości . To piękna książka ebook która ukazuje , że "gwiazdy" również nie mają tak prosto w życiu jak nam się tylko . Nazwałabym to genialnym przewodnikiem w którym na każdy dzień jest postawiony cel , który trzeba dokonać . Książka ebook Demi Lovato , daje wiele do myślenia i rzeczywiście w moim przypadku zmienia moje myślenie i podejście do życia . Dzięki niej , otworzyłam się bardziej do ludzi a także jestem ubrana codziennie w cudowny uśmiech . Wiem ,że to może i dziwne iż książka ebook może przemienić tak człowieka , lecz mnie przemieniła i sądzę ,że to najlepsza książka ebook "zmieniająca nasze myślenie" . Bardzo ją zalecam i mały i wielkim , i najmłodszym i starszym. Przeczytasz ją i zobaczysz ,że twoje myślenie się zmieni , będzie się zmieniało z dnia na dzień na lepsze. MUSISZ JA KONIECZNIE PRZECZYTAĆ ! POLECAM!! ~ Marta

 • julianowak13

  Książka ebook napisana przez Demi Lovato prezentuje świat takim jakim widzi go ta idealna osoba - Demi. Można dowiedzieć się czegoś więcej o przeżyciach piosenkarki. Każda strona zawiera skarbnicę wiedzy i pomysł na to jak powinniśmy przeżyć ten dzień. Książka ebook zawiera dużo świetnych cytatów.

 • Maja Plutecka

  Bardzo niezła książka, zalecam nie tylko wielbicielom Demi.Można w niej znaleźć dużo wartości, naprawdę podnosi na duchu :)

 • congusto99

  Demi Lovato mimo własnego młodego wieku jest osobą angażującą się w akcje charytatywne i wspierającą wszystkich wokół. Pomimo tego,że poznała już ciemną stronę życia,borykając się z bulimią,anoreksją i samookaleczaniem,ciągle chce w każdy możliwy sposób pomagać osobom,które dzisiaj żyją ciągle w ciemnej stronie. Ta książka ebook jest bardzo osobistą (jakby to nazwać) "literaturą".Jest pełna głębokich i kluczowych dla Demi przemyśleń na temat cytatów,które widnieją na górze każdej strony. Demi daje nam na co dzień jasny cel i tylko od nas zależy czy podejmiemy się tej całorocznej drogi. W wielu recenzjach jest napisane,że ta książka ebook zmienia życie i jest warta własnej ceny, otóż to prawda. Jestem z książką od pół roku i jestem inną osobą,nie boję się pokazać siebie,jestem dzielna i pewna że jestem piękna,więc niezależnie od tego jakiej jesteś płci,ile masz lat i jak się czujesz,powinieneś mieć tę książkę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!