Czytaj więcej:
Arena 13. Tom 3. Wojownik okładka

Średnia Ocena:Arena 13. Tom 3. Wojownik

Fantastyka najwyższych lotów! Ostatni tom serii Arena 13 autora bestsellerowych Kronik Wardstone! Genthajczycy szykują się do walki z potężnymi dżinami, potrzebują więc jak najwięcej informacji o świecie poza Barierą. Przywódca Genthai – Konnit wybiera Leifa do groźnej misji. Tymczasem Kwin, dziewczyna, którą kocha, robi furorę na arenie jako pierwsza kobieta, biorąca udział w starciach. Pod nieobecność Leifa musi również stawić czoło krwiożerczemu Hobowi. Czy Leif, Kwin a także Ada podniosą się po stracie bliskich i znajdą w sobie dość siły, by pokonać bestię? "Po części futurystyczna dystopia, po części epickie rzymskie fantasy. Joseph Delaney daje nam coś kompletnie nowego: fascynującą trylogię fantasy." - "Financial Times"

Szczegóły
Tytuł Arena 13. Tom 3. Wojownik
Autor: Delaney Joseph
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Arena 13. Tom 3. Wojownik pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Arena 13. Tom 3. Wojownik Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Arena 13. Tom 3. Wojownik PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Fantasy-Bestiarium

    „Arena 13. Wojownik” jest już trzecią książką autorstwa Josepha Delaneya z cyklu „Arena 13". Jest to fantastyka przez wielkie F umiejąca wciągnąć już od samego początku. Podczas lektury znajdziemy postapokaliptyczny świat, gdzie nikt nie może czuć się do końca bezpiecznie. Akcja mknie w szybkim tempie, a nieźle już słynni bohaterowie zostaną postawieni przez nie lada wyzwaniami. Jest to ostatni tom zamykający dużo frapujących wątków, które wcześniej spędzały sen z powiek wiernych czytelników. Leif stanie przed olbrzymim wyzwaniem i będzie musiał spełnić własne przeznaczenie, poprowadzić do bezlitosnej potyczki o wolność lud własnego ojca. Będzie musiał pokonać Hioba i swoje słabości, jeżeli wygrana ma stanąć po jego stronie. Czas wyprawy poza Barierę nadchodzi nieubłaganie. Genthajczycy buntują się przeciwko bezlitosnym rządom dżinów, nie mając pewnej szansy na zwycięstwo. Leif będzie musiał udać się poza Barierę i zbadać teren wroga, jeżeli rebelia ma się powieść. Jednak nie będzie to proste zadanie. Czy uda mu się wykonać zadanie i powrócić z misji żywym? Książkę przeczytałem w szybkim tempie, za sprawą lekkiego języka i bohaterów z krwi i kości. Postacie Leifa, Kwin a także Hoba wyjątkowo przypadły mi do gustu i sprawiły, że nie nudziłem się podczas lektury. Całość została ciekawie przedstawiona, intrygi zostały zakrojone na szeroką skalę, a sceny bitew twórca omówił wyjątkowo dynamicznie. Opowieść jest ciekawa, głównie za sprawą niesztampowej historii, która wyjątkowo przypadła mi do gustu. Z pewnością sięgnę jeszcze po książki spod pióra Josepha Delaneya, gdyż są jak najbardziej warte uwagi. „Arena 13: Wojownik” potrafi nie raz zaskoczyć i sprawić olbrzymią frajdę z lektury. Joseph Delaney umie zaciekawić wymyślanymi przez siebie historiami i sprawić, że czytelnik nie znajdzie miejsca na ani chwilę nudy. Twórca potrafi w umiejętny sposób połączyć nowe technologie z szybką akcją i bohaterami z krwi i kości. Świat przedstawiony został stworzony naprawdę ciekawie i czytelnik może w niego wsiąknąć od pierwszej do ostatniej strony. Jest to lektura warta przeczytania. Polecam. http://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2017/12/arena-13-wojownik-joseph-delaney.html

  • Anonim

    „Wojownik” to ostatni tom trylogii „Arena 13” autorstwa słynnego z „Kronik Wardstone”, Joseph’a Dalaney’a. W końcu nadszedł czas wyprawy poza Barierę. Genthajczycy, którzy od dawna mają dość rządów dżinów, decydują się rozpocząć wojnę, która być może przyniesie im całkowitą wolność. Jednak, aby plan się powiódł, potrzebują możliwie jak najwięcej informacji o świecie wroga. Potrzeba kogoś, kto uda się poza Barierę i rozezna się w sytuacji. Konnit – przywódca Genthai wybiera do tej wyjątkowo groźnej misji Leifa. Młodzieniec wyrusza na ryzykowną wyprawę podczas, gdy jego ukochana Kwin zdobywa niebagatelne uznanie pojawiając się na arenie. Jeszcze nigdy do tej pory żadna dziewczyna nie brała udziału w starciach, odbywających się na arenie. Hob wykorzystując nieobecność Leifa kieruje własną uwagę na Kwin, która musi stawić czoło rządnemu krwi bestialcowi. Joseph Delaney po raz następny zaczarował mnie swoim piórem i stworzył nie tak bardzo schematyczną historię, jak mogłoby się wydawać. Znowu jestem pełna podziwu dla doskonale harmonijnego połączenia nowoczesności z archaicznością, jakie występuje w tej trylogii. Twórca idealnie zgrywa ze sobą nowe technologie ze spartańskimi warunkami i architekturą. Kreacja świata i bohaterów jest wyrazista i barwna mimo, że nie znajdziemy w książce pdf długich i nazbyt rozbudowanych opisów. Joseph w większości stawia na błyskawiczną akcje, wystrzegając rozbudowywania nieistotnych wątków. Strony przepełnione są rozlewem krwi i brutalnymi pojedynkami. Fabuła jest pełna rwących zwrotów akcji i zaskakujących wydarzeń. W książce pdf naprawdę wiele się dzieje. Twórca niekiedy pozwala nam na chwilę zatrzymać się i rozluźnić, aby po chwili puścić wodze i popędzić akcję. Bez żadnych wątpliwości mogę stwierdzić, że „Wojownik” jest udanym zwieńczeniem tej trylogii. Chociaż zakończenie w jakimś stopniu mogłoby sugerować, że to jeszcze nie koniec.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!