Czytaj więcej:
Anioł z rogami okładka

Średnia Ocena:Anioł z rogami

Zuza kilka lat temu skradła serce facetowi związanemu z katowickim półświatkiem. Dzisiaj ma wszystko, o czym może marzyć młoda kobieta: szczere uczucie, stabilność i pieniądze. Stale jednak nie potrafi powiedzieć o sobie, że jest szczęśliwa, a emocjonalna pustka zaczyna ją coraz bardziej dręczyć. Wszystko się zmienia, gdy w jednym z klubów poznaje Miłosza – starszego od niej mężczyznę, obdarzonego kuszącym spojrzeniem. Zuza nie jest jeszcze świadoma, że właśnie wpakowała się w poważne kłopoty ¬– nie tylko dlatego, że Miłosz jest jednym z największych wrogów jej obecnego partnera. Zagubiona we swoich emocjach i obezwładniona narastającym pożądaniem, wkrótce wprowadzi do własnego życia chaos, z którego nie sposób się wyrwać bez szwanku…

Szczegóły
Tytuł Anioł z rogami
Autor: Klaudia Jaruszewska
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Anioł z rogami pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Anioł z rogami Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Anioł z rogami PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Book Coffee Cake

    Cześć! 😈 “Anioł z rogami” to debiutancka książka ebook Klaudii Jaruszewskiej. Autorka w własnej historii omawia dzieje Zuzki, młodej dziewczyny która oddała serce facetowi należącego do katowickiego półświatka. Można powiedzieć, że ma wszystko o czym marzyła. Dobrą pracę, stabilność i narzeczonego, którego kocha. Jednak wewnętrznie nie czuje się szczęśliwa. Czuje, że Fabian się od niej oddala, dodatkowo poznanie w klubie przystojnego, starszego od niej Miłosza o morderczym uśmiechu wcale jej nie pomaga. To właśnie wówczas rozpoczyna się niebezpieczna gra o jej serce, bo naprzeciwko siebie staje dwóch wrogów - Fabian i Miłosz. I tak jak ogromnie staram się podchodzić do debiutów łagodnie i z wielkim przymrużeniem oka, tak tutaj mam z tym olbrzymi problem. Choć sam pomysł na fabułę całkowicie skradł moje serce, tak samo wykonanie strasznie mnie zawiodło. W środku jest straszny bałagan. Nie dość, że pojawiają się luki fabularne, bohaterowie, którzy nie wzbudzają pozytywnych odczuć, podejmują pochopne decyzje, to mam wrażenie, że autorka chciała wcisnąć jak najwięcej zwrotów akcji w te dwieście stron. I o tyle, o ile podobał mi się podstęp z alkoholem, tak naprawdę został on dość ubogo przedstawiony. W sumie jak cała ta historia. Nie wiem, dla mnie to się nie klei. Autorka galopuje już od pierwszych stron. Mało wyjaśnia. Ja nawet nie wiem, czemu tych dwóch panów się nie lubi. To prawdopodobnie przez ten cały pośpiech i te niedopowiedzenia trudno spoglądać z przymrużeniem oka. Jedyną rzeczą, która przykuła moją uwagę jest toksyczny związek Zuzki i Fabiana. Był on interesujący i wzbudzał dużo emocji. Cieszę się, że Zuzka po paru próbach zdecydowała się opuścić mężczyznę, który sprawiał, że byłą nieszczęśliwa. Podobało mi się też podejście Miłosza do tej kwestii. Wielokrotnie wypowiadał słowa, które brzmiały sensownie. Jako jedyny miał głowę na karku, pomimo własnego niewłaściwego zachowania wobec rodziny. Powiedzieć, że mam mieszane odczucia co do tej książki to jak nie powiedzieć nic. Czy przeczytam kontynuację? Nie wiem, prawdopodobnie będę interesująca czy nastąpił progres jeśli chodzi o styl autorki i dopracowanie wątków. Na chwilę obecną chcę zapomnieć o tej historii. A Was zachęcam do sprawdzenia, czy ta historia się Wam spodoba. Nie można zaprzeczyć, że czyta się ją bardzo szybko, jednak nie to jest najważniejsze. Liczę, że druga element będzie bardziej dopracowana i sprawi mi przyjemność podczas czytania, a nie tylko momenty zażenowania jak to było nierzadko w przypadku czytania tej historii. Może tym razem to nie była książka ebook dla mnie. 🤷

  • Sandra

    Zuzanna, to dziewczyna z wyrazistym charakterem, która zawsze wie, czego chce. Własne szczęście odnalazła u boku Fabiana. Przy nim czuje, że żyje, że nic więcej do życia już nie potrzeba, wystarcza on i jego miłość. A może to było tylko złudzenie... Coraz częściej w swoim życiu odczuwa pustkę, przytłoczenie monotonii, brak zainteresowania, że strony partnera... Ich związek zostaje poddany próbie… Na drodze Zuzanny staję nieznajomy mężczyzna, który zbuduję chaos w jej sercu, a czy, nim zawładnie? ,,Anioł z rogami,, jest debiutem autorki, a jak wiadomo z debiutami jest różnie, raz wypadają lepiej, a raz gorzej… Z tym tytułem mam naprawdę wielki problem. Mamy tutaj trójkąt miłosny i… No właśnie i prawdopodobnie nic poza tym, bo głównie akcja toczy się wokół tej trójki, a mogłoby zadziać się o dużo więcej, gdyż mamy wątek nielegalnych interesów. Można było spokojnie coś tutaj pomyśleć i już byłoby ciekawiej. Książkę czytamy z perspektywy Zuzanny, a szkoda, ponieważ jestem ogromnie interesująca myśli i wypowiedzi Fabiana. A są momenty godne uwagi, które zobaczyłabym jego oczami. Dialogi między kobietą, a facetami w pewnych chwilach były zbyt ordynarne, niejakie i takie proste.. Prawdopodobnie że przy erotyku ma to tak wyglądać. Jak wspomniałam jest to erotyk, więc siłą rzeczy musimy wspomnieć o zbliżeniach cielesnych. I tu mnie autorka zaskoczyła. Z początkiem myślałam , że naprawdę będzie go dość wiele i nas zbyt mocno przytłoczy, lecz nic z tych rzeczy, lecz za to jest on wyraźny, mocny i konkretny. Czy mi to przeszkadzało? Nie, chociaż przyznaję powiedziałam do siebie na początku nigdy więcej erotyków, lecz tylko dlatego, że myślałam , że zbliżenia będą co drugą kartkę. Jeśli chodzi o zaskoczenie to w jakichś sposób uratowało lekturę i dzięki temu z chęcią przeczytam kontynuację, lecz przy okazji sprawdzę, czy autorka wzięła sobie porady recenzentów. Aby nie było, w żaden sposób nie skreślam @klaudiajaruszewska! Wręcz odwrotnie będę trzymać kciuki za dalsze książki i mam nadzieję, że zobaczymy postępy.

  • Kamila

    Co można napisać o książce pdf autorki-TO JEST TO !!! Mi totalnie przypadła do gustu, poprostu sie zakochałam. Cały czas coś sie dzieję, nie nudzi. Po przeczytaniu zakończenia z niecierpliwością czekam na druga cześć!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!