Czytaj więcej:
Animacja czasu wolnego. Praktyczny podręcznik dla animatorów okładka

Średnia Ocena:Animacja czasu wolnego. Praktyczny podręcznik dla animatorów

Jest to pierwszy podręcznik w Polsce, który jest gotowym zestawem scenariuszy animacyjnych, gier i zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomysłów na show wieczorne a także form animacyjnych na plaży czy przy basenie. Książka ebook omawia pokrótce teorię animacji i wprowadzenie w jej poszczególne dziedziny, lecz w 80% składa się z gotowych pomysłów animacyjnych. Jest więc jak odnalazł dla osób, które rozpoczynają pracę w animacji albo dla tych, które poszukują świeżych inspiracji. Animacja czasu wolnego to rozwijająca się gałąź turystyki, lecz także pedagogiki i psychologii. Podręcznik podejmuje kwestie zagospodarowania czasu wolnego turystów jako pierwszy w kraju. Stanowi on przydatne źródło informacji dla nauczycieli, pedagogów, animatorów, konferansjerów, pracowników turystyki i domów kultury, a także rodziców. Jest potrzebną pozycją w zbiorach uczelni turystycznych, pedagogicznych i aktorskich!

Szczegóły
Tytuł Animacja czasu wolnego. Praktyczny podręcznik dla animatorów
Autor: Bączek Jakub
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Stageman Polska
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Animacja czasu wolnego. Praktyczny podręcznik dla animatorów pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Animacja czasu wolnego. Praktyczny podręcznik dla animatorów Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Animacja czasu wolnego. Praktyczny podręcznik dla animatorów PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Katarzyna Sułkowska

  Idealna książka ebook dla animatorów. Zawiera bardzo cenne wskazówki. Polecam.

 • Ania Pietrzyk

  Jestem bardzo lecz to bardzo zadowolona z tej książki. Sądzę je jest ona przydatna dla każdej osoby która chce zostać animatorem. Posiadam kurs na wychowawcę kolonijnego także ta książka ebook jest dla mnie rewelacyjna. Zawiera dużo przykładów zabaw przeznaczonych dla dzieci, którym z pewnością sie one na pewno spodobają. Uwielbiam prace z dziećmi. Polec tę książkę każdej osobie która która planuje zostać animatorem bądź juz nim jest. :D

 • etesna

  Doskonała książka ebook dla początkujących/średniozaawansowanych animatorów. Daje wiele inspiracji. Zalecam także rodzicom, którzy poszukują interesujących zabaw o różnorakiej tematyce!

 • Małgorzata Stenka

  Zamawiając książkę spodziewałam się grubszego egzemplarza, a tymczasem przyszła cienka książka ebook formatu A5. Na początku można znaleźć praktyczny spis treści, chociaż książka ebook i tak jest bardzo przejrzysta. Napisana w sposób łatwy i zrozumiały. Jestem początkującym Animatorem, dlatego bardzo pomocne są dla mnie przykładowe gry i zabawy, gdzie przy każdej dostosowany jest minimalny wiek a także atrybuty, które należy wykorzystać podczas zabawy. Pomimo 115 stron i wrażenia małej książeczki, jest to doskonały zestaw wszystkiego co powinien dowiedzieć się początkujący Animator, lecz też osoba, która poszukuje ciągle to świeżych rozwiązań prowadzenia imprez.

 • Glimmer

  Moja praca polega na ciągłym kontakcie z ludźmi zarówno dorosłymi jak i dziećmi... Książka ebook zdecydowanie pomogła mi w rozwinięciu mojej świadomości o mojej pracy i dlatego ZDECYDOWANIE JĄ POLECAM! Pod koniec książki Twórca poleca nad 200 gier i zabaw ze scenariuszami... Nic dodać nic ująć :)

 • Novitt

  Zestaw wielu niesamowicie interesujących propozycji na aktywne spędzenie wolnego czasu w większym gronie. Lektura obowiązkowa dla opiekunów kolonii, animatorów hotelowych, nauczycieli, przedszkolanek...oraz dla wszystkich, którzy nienawidzą się nudzić podczas urlopu. Wszystko podane przejrzyście, zrozumiale! Zabawy dające wiele frajdy :D Sprawdzone z sukcesem. Szczerze polecam. Tam odnajdziesz wszystko, by w twoim towarzystwie wczasy były zawsze udane i mile wspominane!!! Przygotuj się przed urlopem/wczasami/wakacjami :D :D :D

 • baslig

  Książkę Jakuba Bączka zdecydowanie warto mieć w własnej biblioteczce. Mogę ją polecić nie tylko osobom zajmującym sie animacją czasu wolnego czy pedagogiką, lecz też wszystkim rodzicom, którzy poszukują świeżych pomysłów i inspiracji w ciekawym spędzaniu czasu dziećmi.

 • Glimmer

  Zamówiłem sobię tą książkę i jestem bardzo zadowolony, ponieważ wyjeżdzam w tym roku zagranicę do pracy jako animator a tam jest to czego szukałem, aby sobię ową pracę ułatwić :)

 • Entertainer

  Każdy nauczyciel powinien przeczytać tę książkę - mnóstwo praktycznych porad, scenariusze zajęć dla dzieci, opisy kilkudziesięciu gier i zabaw - bardzo przydatna pozycja w mojej biblioteczce!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!