Czytaj więcej:
Alcantara okładka

Średnia Ocena:Alcantara

Nadia Nilerok to poukładana właścicielka wydawnictwa i małej kawiarni. Za dnia poświęca się pracy, a gdy zapada zmrok, przeobraża się w odważną uczestniczkę wyścigów samochodowych, która karmi się nieprzewidywalnością i adrenaliną. W biznesie kieruje się wieloma zasadami, na torze nie wyznaje żadnych.Dawid Bruno po skończeniu studiów prawniczych zatrudnił się w kancelarii adwokackiej jako aplikant. Wzorowo wypełnienia zawodowe obowiązki, a kiedy się z nimi upora, przeistacza się w egoistycznego casanovę, dla którego liczą się wyłącznie szybkie numerki i niezła zabawa. W ciągu dnia wertuje kodeksy prawne, wieczorami wyzbywa się kodeksu moralnego.Dwa ogniste temperamenty, elektryzujące napięcie, tryskające iskry, eksplodująca namiętność, kipiący erotyzm i niebezpieczna prędkość. Przy takiej kombinacji jeden niewłaściwy ruch może doprowadzić do kolizji, która zniszczy wszystko.

Szczegóły
Tytuł Alcantara
Autor: Felix Fabian , Hellishdeer K.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Plectrum
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Alcantara pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Alcantara Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Alcantara PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Nadia Nilerok, kim tak naprawdę jest ta dziewczyna? Oficjalnie wiemy, że jest właścicielką wydawnictwa i małej kawiarni, a nieoficjalnie? Kiedy wszyscy popadają w sen, to ona przeobraża się w odważną uczestniczkę wyścigów samochodowych. Jest dziewczyną, która wielbi czuć adrenalinę i karmić się nieprzewidywalnością. Jest to bohaterka, która w miły sposób mnie zaskoczyła. Jak nieźle niektórzy wiedzą, lubię, gdy postać w książce pdf ma charakter, cięty język, czy nie poddaje się zbyt szybko. Tutaj śmiało mogę zaznaczyć, iż tego wam w książce pdf nie zabraknie. Nasza Nadia niemal właśnie taka jest. Jest odważną dziewczyną z poczuciem humoru. Jednakże tutaj autorzy przedstawili jeszcze jedną ciekawą rzecz. Pokazali w cudowny sposób, że człowiek nie jest robotem i w każdej chwili może się załamać, gdyż jesteśmy tylko ludźmi. Muszę tutaj przyznać, że bardzo podobało mi się przedstawienie tego. 🖤 Skoro była już Nadia, to teraz czas na Dawida. 😈 Dawid Bruno na co dzień pracuje jako aplikant w kancelarii adwokackiej. W dzień wzorowo wykonuje własne obowiązki, a wieczorem? Przemienienia się w casanovę, dla którego liczą się wyłącznie szybkie numerki i niezła zabawa. Więc jakim cudem na swej drodze spotkał Nadię? Obydwoje nie wiedzieli, że event samochodowy może kiedyś ich połączyć. Dwoje ludzi, dwa ogniste temperamenty i jedno uczucie, miłość. Tylko co zrobią, gdy przeszłość zapuka do drzwi? Postać Dawida też mi się podobała, a nawet w niektórych momentach śmieszyła. 😅 Mimo, że lubi dziewczyny i dobrą zabawę, to również jest człowiekiem, który ma uczucia i własne w życiu przeszedł. Uważam, iż bohaterowie zostali tutaj idealnie wykreowani. Przyznam, że jest to najlepsza z wielu książek, którą czytało mi się z zapartym tchem. Po raz następny też przeczytałam tą historię w dwa dni i stale uważam, że jest mi jej mało. 🙈 Emocje jakie są w książce, to naprawdę prawdziwy rollercoaster, który warto przeżyć czytając ją. Szczerze jestem zadowolona z tej książki. 🖤 W dniu premiery chcę pogratulować autorom tego, że się nie poddali i dążyli do tego, żeby Alcantara ujrzała światło dzienne. Od samego początku, nie wiedząc nawet kto jest autorem tego tekstu wierzyłam, że ta historia może coś osiągnąć. I nie pomyliłam się w tym przekonaniu. Dziś, po nad roku czasu mamy co świętować. Alcantara ujrzała światło dzienne i jestem z tego bardzo dumna. 🖤 Dziękuję @diabolus_einm_legis @felixfabianpl za to, że mi zaufaliście i daliście mi szansę bycia waszym patronem. Dla mnie była to czysta przyjemność i zaszczyt bycia w #teamalcantara. 🚘🖤 Prawdopodobnie nie muszę mówić, że warto tą książkę przeczytać, prawda? 😘 Ocena: 10/10.

  • Katarzyna

    Mega słaba

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!