Czytaj więcej:
Aktorki. Portrety okładka

Średnia Ocena:Aktorki. Portrety

"Aktorki. Portrety" to czternaście niezapomnianych spotkań z olbrzymimi diwami sceny i ekranu. W rozmowach z Łukaszem Maciejewskim najwybitniejsze polskie aktorki zdradzają kulisy własnej kariery, dzielą się trzymanymi do tej pory w tajemnicy wspomnieniami, szczerze opowiadają o wzlotach i upadkach. Książka ebook to zapis niepublikowanych wcześniej, niezwykłych rozmów, jakie Łukasz Maciejewski przeprowadził z każdą z bohaterek. To także wyjątkowe świadectwo siły i charyzmy wspaniałych, inspirujących kobiet, które wywalczyły sobie miejsce w zdominowanym przez facetów świecie teatru i kina. "Połykam jedną historię po drugiej, jak kolejne części świetnego filmu w odcinkach. W każdej inna bohaterka, inne losy, inny sposób narracji, lecz to jedna opowiadanie – która zagarnia mnie i nie wypuszcza do ostatniego własnego słowa".Danuta Stenka "Łukasz miłuje artystów i jest dla nich czuły. Chciałabym, aby ktoś tak o mnie kiedyś napisał, tak za mną biegał i tak mnie wspominał, jak Łukasz Maciejewski. Zazdroszczę bohaterkom. Bardzo".Iza Kuna

Szczegóły
Tytuł Aktorki. Portrety
Autor: Maciejewski Łukasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Aktorki. Portrety pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Aktorki. Portrety Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Aktorki. Portrety PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Święcicka

  dużo interesujących informacji na temat polskich aktorek

 • Natalia Madej

  "Aktorki. Portrety" to książka, można powiedzieć, uniwersalna. Każdy, kto interesuje się kinem, znajdzie w niej coś, co go zainteresuje. Ja z olbrzymią ciekawością przeczytałam wszystkie rozmowy. Twórca cudownie maluje te tytułowe portrety - tak, że naprawdę nie chce się przestać czytać. Zalecam gorąco, idealna książka.

 • Wanda Rutkowska

  Swietne historie moich ulubionych aktorek, ktore ogladalam jako mloda kobieta i zachwycalam sie ich wspaniala gra aktorska. Dzieki tej ksiazce moglam dowiedziec sie naprawde interesujących rzeczy o ich kariery. Swietnie napisana, prostym, nieskomplikowanym, humorystycznym jezykiem! Nic tylko siasc i czytac

 • Anna Gutek

  Bardzo interesująca książka, opowiadająca o portretach polskich, słynnych aktorek. Jeśli więc nic nie wiecie na te tematy - koniecznie sięgnijcie po tę pozycję! To będzie naprawdę coś dla wszystkich wielbicieli dobrego, polskiego kina!

 • Tomasz Adamczyk

  Jeśli jesteście tym młodym pokoleniem, które nie wie kim są wspaniałe aktorki takie jak Jadwiga Barańska i Bożeny Dykiel - koniecznie musi się zapoznać. Z tej książki dowie się wyjątkowo interesujących rzeczy, które w sumie mogłyby stworzyć zupełnie osobny film!

 • Patrycja Michalik

  Dawno nie czytałam tak dobrej książki o gwiazdach polskiego kina. Trochę już dziś zapomnianych, trochę już niedocenianych lecz stale wybitnych!Pamiętajmy o nich!

 • adeleide

  Idealnie napisane, szczególnie o Jadwidze Barańskiej! Wiele ciekawostek, można dowiedzieć się czegoś zupełnie wcześniej nieznanego o prawdziwych diwach polskiego kina!

 • Julia Sokół

  Bardzo ładnie wydana, nieźle napisana książka. Pochłania się ją dosłownie w jeden wieczór! Do tego mnóstwo naprawdę dużych polskich aktorek, o których może już nawet trochę się zapomniało. Zalecam serdecznie!

 • castana

  Czyta się ją świetnie, jest bardzo przyjemna, doskonała nie tylko na zimowe wieczory. Można poznać dużo interesujących i poruszających historii. Warto przeczytać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!