Czytaj więcej:
100 lat mody okładka

Średnia Ocena:100 lat mody

Książka ebook ta dokumentuje za pomocą ilustracji najbardziej ekscytujący okres w historii mody, który cechuje największa różnorodność: od roku 1900 do dziś. Prezentuje i opisuje ubrania elit, uniformy, stroje sportowe, style uliczne a także haute couture. Zachwyci każdego, kto interesuje się modą; przyda się też studentom historii i początkującym projektantom odzieży.Ostatnie stulecie było okresem dużych przemian w modzie damskiej. Sztywne gorsety z początku XX w. ustąpiły miejsca swobodniejszym stylom, takim jak te wprowadzone przez francuskiego projektanta Paula Poireta. Styl życia dziewczyn dramatycznie zmieniły dwie wojny światowe, podobnie radykalnym transformacjom uległ ich styl ubierania się. Od szycia w domu do haute couture, od racjonowania do „New Look”, od pojawienia się strojów dla nastolatków do masowej produkcji odzieży, od wpływów „wyższych sfer” do kultury celebrytów – wszystkie te etapy historii rewolucji w modzie prześledzi czytelnik dzięki nad 400 idealnym fotografiom i ilustracjom – dużo z nich opublikowano po raz pierwszy.

Szczegóły
Tytuł 100 lat mody
Autor: Blackman Cally
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Arkady
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 100 lat mody pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 100 lat mody Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

100 lat mody PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Klaudia Kamińska

  Od dawna interesuję się się hsistorią mody. Jendnakże na rynku pojawia się niezwykle mało rzetelnych propozycji, które merytorycznie odnosiłyby się do tego temtu. Jednkaże ""100 lat mody"" jest lekturą, po którą warto sięgnąć jeżeli ktoś bardzo chce poznać właśnie 100 lat współczensj mody. A mianowicie naszą przygodę rozpoczynamy w roku 1900. Autorka za pomocą 400 świetnych ilustracji prezentuje nam w jaki sposób sztywne gorsety odeszły do lamusa, opisuje modę celebrytów czy nawjażniejszych osobistości w państwie. Wyjątkowo interesująca i przydatna lektura. Zalecam !

 • Stanislaw Gawelczyk

  Idealna lektura dla osób ciekawych się modą, doskonała na prezent!

 • Maciej Kuśmierek

  Bez zarzutu.100% satysfakcji. Bez zarzutu.100% satysfakcji.

 • PatrycjaM

  Prześliczna książka, mnóstwo interesujących zdjęć, opisów. Totalny must have!

 • Nicola Szymańska

  Jestem olbrzymią fanką mody, ta książka ebook doskonale trafiła w moje gusta. Temat mody został bardzo rzetelnie i merytorycznie przedstawiony. Ksiażka opatrzona jest licznymi fotografiami, które są bardzo interesujące i czasami zabwne. Fajnie, że autorka zbadała modę na przestrzeni tak długiego czasu. Zalecam

 • Cecylia Nowak

  Bardzo interesująca ksiażka. Odkąd pamiętam zawsze interesowałam się modą. Cieszę się , że pojawiła się na rynku taka pozycja, która jest swoistego rodzaju zestawieniem największych trndów ostatnich 100 lat. To dzięi tej książce pdf zrozumiałam że moda kołem się toczy. Zalecam

 • Agnieszka Kud

  Bardzo ładnie wydana książka. Przekrój przez modę przez dużo epok daje poczuciek podrózowanie i odkrywania świata mody. Idealna dla prawdziwych koneserek mody, zainteresowanych nie tylko współczenością.

 • Muszka

  Moja przyjaciółka od wielu lat interesuje się modą, dlatego również nierzadko dostaje ode mnie upominki urodzinowe związane ze własną pasją. W Wym roku padło na książkę "100 lat mody", choć wg mnie książka ebook powinna nazywać się "Ilustrowaną historią mody", ponieważ zawiera całe mnóstwo zdjęć najpopularniejszych strojów od 1900 roku do czasów współczesnych. Tak czy inaczej - upominek udany :)

 • Sofi

  Książka ebook 100 lat mody to idealna oferta dla osób, które się choć trochę interesują tym tematem. Pokazuje, jak zmieniała się moda na przestrzeni lat. Oglądając fotografie uświadomimy sobie, że nie na darmo się mówi, że moda stale powraca. Bogactwo zdjęć i ilustracji z pewnością zainspiruje również blogerki, szafiarki i kwarcowe :-)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!