Czytaj więcej:
100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni okładka

Średnia Ocena:100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni

Znasz Mateusza Grzesiaka? To najpopularniejszy coach w Polsce, psycholog i trener. Jeśli go znasz, to nie trzeba mówić ci nic więcej i z pewnością niecierpliwie czekasz na kolejne przejawy jego twórczości. Jeśli nie znasz – uważaj! Zanim zaczniesz czytać, dokończ lepiej wszystkie zaległe zadania, wyłącz telefon i weź głęboki oddech. Ta książka ebook – ósma w dorobku autora – wciągnie cię i nie pozwoli odłożyć się na półkę, dopóki nie skończysz. A później długo jeszcze wracać będzie do ciebie w myślach, ponieważ tak jest z mądrością zmieniającą życie. Ta książka ebook jest inna niż wszystkie. To świadectwo. Świadectwo wyjątkowości w normalności. Świadectwo stu dni szczęśliwego życia, które zaczęły się internetową akcją, a skończyły... No cóż, tego dowiesz się, gdy doczytasz do końca. W książce pdf odnajdziesz nie tylko inspirujące historie, lecz także ćwiczenia, które pomogą ci przybliżyć się do własnego szczęścia i rozumienia życia.

Szczegóły
Tytuł 100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni
Autor: Grzesiak Mateusz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Natalia Meller

  Książka ebook ta zachęciła mnie do przejrzenia jego przemówień i jestem naprawdę nią zachwycona. Forma może nie każdemu odpowiada, dla mnie jest idealna, gdyż dynamicznie się czyta, każdy dzień można potraktować jako jeden rozdział, więc nie trzeba go przerywać w połowie, czego strasznie nie lubię. Na tę książkę nie trzeba mieć chęci, ją się po prostu czyta i to jest w niej cudowne.

 • zaktan

  Intelektualna płytkośc i nędza merytoryczna tego dzieła aż zniewala. "GURU" Grzesiak poraza mizerią i wtórnością. NIE PO RAZ PIERWSZY... STRATA CZASU

 • Monika Skrzypczak

  Jestem olbrzymią wielbicielką Mateusza Grzesiaka. Jego przemówienia są dla mnie inspiracją. Jednak po książce pdf spodziewałam się czegoś więcej. Jest ona spisem dni, czymś w rodzaju pamiętnika - nie do końca odpowiada mi ta forma. Nie jest to pozycja, którą chętnie zatrzymam w swej biblioteczce.

 • shillad

  Cenię Mateusza Grzesiuka jako fachowca w własnej dziedzinie, widać że ma niemałą wiedzę i całkiem ciekawie potrafi się nią dzielić. 100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni to bardzo sympatyczna w odbiorze książka, niekoniecznie poradnik, ponieważ poradniki kojarzą mi się z wiedzą "od do", tymczasem czy można tak pisać o szczęściu? Mateusz Grzesiak ma na to sposób, jak zawsze podziwiam jego siłę przekonywania, umiejętność zmotywowania, zaciekawienia czytelnika. Twórca przekazuje nam prawdy które mogą stać się receptą na bardziej satysfakcjonujące życie. Pracą i cierpliwością da się dużo zdziałać.

 • Zuzanna Wróbel

  poszukiwanie szczęścia łączy nas wszystkich. sto dni to naprawdę mało jak na zmiany w życiu, jednak biorąc pod uwagę fakt, że podobno, aby przyzwyczajenie naprawdę rozgościło się w naszym życiu podrzebne jest cierpliwe stosowanie go przez trzy miesiące właśnie - taki właśnie horyzont czasu nabiera głębokiego sensu. nie namawiam, aby czytac tę książkę po kolei i w jakimś okreslonym tempie - jestem przekonana, że każdy odbiorca dostosuje tempo do swoich potrzeb. jednak - przeczytać warto. zaskoczył mnie pozytywnie sam pomysł - opisu szczególnych zdarzeń ze stu dni autora i spoglądania na nie z pogłębioną refleksją. w końcu szczęście - niezależnie od tego, na co się spogląda - najbardziej zależy od sposobu patrzenia

 • Grzegorz Kowalczyk

  100 dni, niby nic takiego. A jednak wstecz zauważyć możesz że byłeś szczęśliwy. Więc.... przeczytaj i poznaj Własne szczęście.

 • Mikołaj Zaborowski

  Książkę się czyta przyjemnie. Mnóstwo motywacji i idealny wybór dla kogoś zaczynającego własną przygodę z rozwojem osobistym. Polecam!

 • Aleksandra Cieślik

  Książka ebook 100 happydays, Pana Grzesiaka jest dla każdego kto chce sie nauczyc szukać szczęścia w kazdym, nawet najbardziej ponurym dniu, momencie naszego zycia. Bardzo przyjemna dla czytelnika, pomocne cwiczenia na koniec kazdego 'dnia'. Polecam!:)

 • Aga H

  Czy da się zrobić szczęście w sto dni? Owszem. A jak? Odpowiedź na to zapytanie zna Mateusz Grzesiak. Psycholodzy mówią, iż trzeba 3 miesięcy, żeby coś weszło nam w nawyk. Dobrym nawykiem jest bycie szczęśliwym, ponieważ chyba, każdy człowiek do tego dąży.Jak możemy dowiedzieć się we wstępie książki idea 100happydays, to pomysł Ukraińca zamieszkującego w Szwajcarii. Gdy popadł w głęboką depresję, zaproponowano mu ćwiczenie, żeby przez 100 dni, każdego dnia odnalazł coś co go uszczęśliwia. Jako dowód własnej pracy zamieszczał on fotografie tego co go uszczęśliwiało. Jego pomysł stał się to akcją globalną, którą podejmują ludzie na całym świecie. Możesz do nich dołączyć i Tyhttps://100happydays.com/pl/Matusz Grzesiak podjął wyzwanie i przez 100 dni poszukiwał tego co go uszczęśliwia. Książka ebook jest podzielona na swoistego rodzaju rozdziały, a jest ich tak jak dni sto. Każdego dnia Matusz omawia co go uszczęśliwia, bądź jakie wydarzenia przypominają mu o istnieniu szczęścia w jego życiu. Niektóre opatrzone są zdjęciami. Przez sto dni towarzyszymy mu będąc na wakacjach z rodziną, w pracy, czy podczas porwania w Brazylii. Prezentuje nam świat ze własnej perspektywy i skłania do refleksji ponad pewnymi zagadnieniami. Widzimy go jako ojca, męża, pracodawcę, nauczyciela, lecz przede wszystkim jako Matusza Grzesiaka. Książka ebook jest pełna pozytywnej energii i niesie za sobą przesłanie i dużo nauki, którą powinno się wprowadzić w życie. Zalecam ją szczególnie osobą, które przeżywają kryzys, nie wiedzą co robić ze swoim życiem, poszukują drogi. Być może będzie to najlepsze co możecie zrobić dla siebie. Dzięki Matuszowi i tej książce pdf przypomniałam sobie czemu chciałam uczyć, czemu chcę być nauczycielką, skąd czerpałam kiedyś radość życia. Pomogła mi sie odnaleźć i przypomnieć sobie czym jest i jak buduje się szczęście.Książka jest cudownie wydana. W twardej oprawie, z przejrzystą czcionką, bardzo miło się ja czyta, zważywszy na lekkość pióra Mateusza. Jak już wspomniałam, książka ebook podzielona jest na 100 rozdziałów, czyli na poszczególne dni. Formą przypomina pamiętnik. Po każdym rozdziale, mamy ćwiczenia. Forma jest bardzo ciekawa, przejrzysta i prosta w odbiorze. Zachęcam do przeczytania, motywowania się i podjęcia wyzwania 100happydays :)

 • Joanna Zabawińska

  Książka ebook na prawdę super godna polecenia. prezentuje nam jak cieszyć się każdą chwilą życia, że wszystko losy się po coś i nawet w najgorszej chorobie nie powinniśmy się załamywać. Dynamicznie czyta się każdy dzień to są tylko dwie kartki, napisana w sposób zrozumiały i prosty.na końcu każdego dnia ćwiczenie (możesz je zrobić a nie musisz aczkolwiek warto ponieważ daje do myślenia) Zdecydowanie Zalecam !!!!

 • Martyna Zarzycka

  Zamówiłam książkę, która została bardzo dynamicznie dostarczona do salonu. Mogłam wybrać sobie salon w którym chcę odebrać przesyłkę, co po pierwsze jest bardzo wygodne logistycznie, a po drugie nie musiałam ponosić kosztów dostawy przesyłki. Odbiór w punkcie dynamiczny i bezproblemowy. Przesyłka zgodna z opisem. Nad to Empik sprzedaje książkę w atrakcyjnej cenie, co jest kolejnym plusem :). Zalecam z czystym sumieniem

 • Anna Wiśniewska

  łatwa, łatwa i przyjemna książka, ładująca pozytywną energią.

 • Przemek

  Mateusz Grzesia jest prawdopodobnie znany, a przez to przez jednych lubiany a przez innych nie. ja jestem z tych pierwszych. Z każdego jego dzieła mozna wyciągnąć coś dla siebie co pomoże mi i komus :] 100 happy days to pozycja pokazująca ze szczęscie nie jedno ma imię :]

 • Kaczorek

  Książkę fajnie się czyta ponieważ to historie, które dodają wiary i uśmiechu, lecz pan Matusz jest kłamczuchem:( Nie lubie być robiona w konia a kilka historii z tej książki są po prostu wyssane z palca:( (i bardzo prosto to sprawdzić za pomocą Google). Zalecam jako czytadło lecz mitomania autora nie jest godna polecenia

 • Weronika Wiśniewska

  Po tą książkę - tutorial sięgnęłam zainspirowana osobą i dokonaniami Mateusza Grzesiaka, który bądź co bądź wydaje mi się idealnym fachowcem, wiedzącym idealnie czego chce i potrafiącym to przekazać. W jego książce pdf tak jest faktycznie, może ona w równym stopniu zmotywować i zainspirować, do zastanowienia się ponad sobą i swoim życiem, na przykładzie życia autora.

 • Kasia Kopiczko

  Doskonała książka, bardzo pozytywna, czyta się ją jednym tchem. Po przeczytaniu zaledwie paru epizodów uśmiech sam pojawia się na twarzy!Szczerze polecam!

 • Agnieszka Ratajczak

  Zdecydowanie ksiażka jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, którzy sądzą się za smutasów i nie potrafią sobie z tym poradzić. Ja z dystansem podchodziłam do tej lektury, jednkaże krok po kroku zaczęłam stosować zawarte w niej zasady i muszę przyznać, że nie zaweiodłam sie. Jestem szczęśliwsza.

 • Patrycja Żmijewska

  Bardzo pozytywna książka, dzięki której podczas zwykłego dnia, znajdziemy nawet wiecej niż 100 powodów do radości!Gorąco zalecam !

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!