flaw (less)

Szczegóły
Tytuł flaw (less)
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

flaw (less) PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd flaw (less) pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. flaw (less) Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

flaw (less) Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 ZASIŁKI  |  ZADANIA DO KURSU ZADANIE 8 Pracownik w wieku 50 lat (ukończył ten wiek w kwietniu 2021 r.) został zatrudniony od 01.05.2021 r. W okresie zatrudnienia u poprzedniego pracodawcy pracownik chorował łącznie przez 30 dni. We wrześniu pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim od 1 do 28 (w tym 7 dni w szpitalu). Proszę obliczyć przychód za wrzesień 2021 r. w oparciu o poniższe dane o zarobkach. Poza stałym wynagrodzeniem miesięcznym w kwocie 4 600 zł pracownik otrzymuje: premię miesięczną w wysokości od 0% do 7% wynagrodzenia zasadniczego należnego za dany mie- siąc, dodatek funkcyjny w stałej kwocie 450 zł, wypłacany niezależnie od absencji okresowo premie zadaniowe, na których przyznanie i wypłatę absencja nie ma wpływu. Proszę obliczyć przychód za wrzesień 2021 r. wynagrodzenie premia dodatek premia dni prze- dni no- absencje m-c uwagi zasadnicze miesięczna funkcyjny zadaniowa pracowane minalne (dni) 2021-05 3 833,35 3% 450,00 14 19 5 zasiłek opiekuńczy 2021-06 4 600,00 0% 450,00 21 21 2021-07 4 600,00 5% 450,00 22 22 2021-08 4 600,00 7% 450,00 1 500,00 22 22 2021-09 0% 450,00 2 22 Przeciętne miesięczne wynagrodzenie: Podstawa wymiaru: Wynagrodzenie chorobowe za 3 dni pobytu w szpitalu: WYZWANIA I INSPIRACJE | AKADEMIA ONLINE MONIKI SMULEWICZ OPRACOWANIE: MONIKA SMULEWICZ. KOPIOWANIE, ROZPOWSZECHNIANIE BEZ ZGODY AUTORA ZABRONIONE. Strona 2 ZASIŁKI  |  ZADANIA DO KURSU ZADANIE 8 (c.d.) Zasiłek chorobowy za 4 dni pobytu w szpitalu: Zasiłek chorobowy za pozostały okres zwolnienia lekarskiego: Wynagrodzenie zasadnicze za wrzesień: Przychód za wrzesień: Wynagrodzenie zasadnicze Dodatek funkcyjny Wynagrodzenie chorobowe Zasiłek chorobowy 70% Zasiłek chorobowy 80% Przychód WYZWANIA I INSPIRACJE | AKADEMIA ONLINE MONIKI SMULEWICZ OPRACOWANIE: MONIKA SMULEWICZ. KOPIOWANIE, ROZPOWSZECHNIANIE BEZ ZGODY AUTORA ZABRONIONE.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!