chemia

Szczegóły
Tytuł chemia
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

chemia PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd chemia pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. chemia Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

chemia Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Grupa A Klasa .................... Liczba punktów ...... / ...... Imię i nazwisko .................................................... Ocena ............. Sprawdzian wiadomości - Pierwsze spotkanie z fizyką 1 Zapisz podane wielkości w postaci jednostek podstawowych układu SI. a) 25 cm b) 15 min c) 0,65 dm d) 50 000 g 2 Zaokrąglij podane wielkości z dokładnością do trzech cyfr znaczących. a) 65 308 s b) 0,003063 mm c) 21 783 kg d) 0,87439 km 3 Na rysunku przedstawiono graficznie siłę. Odczytaj wartość tej siły. Wynik podaj w kN. 4 W układzie SI nie występują jednostki: A. metr B. gram C. sekunda D. kilogram E. stopień Celsjusza 5 Wyznacz graficznie siłę wypadkową i narysuj siłę ją równoważącą. 6 Dwaj bracia chcieli przesunąć biurko. W tym celu działali w tę samą stronę siłami 100 N i 150 N. Oblicz, jaką siłą musiałby działać ich ojciec, aby skutek działania tej siły był taki sam. Zapisz obliczenia. Grupa A | strona 1 z 2 Strona 2 7 Na rysunku przedstawiono graficznie siły działające na kulkę. Oblicz wartość siły wypadkowej działającej na to ciało. Zapisz obliczenia. 8 Na wózek znajdujący się w spoczynku zaczęły działać dwie siły, tak jak na rysunku. Dorysuj trzecią siłę – taką, aby wózek pozostał w spoczynku. 9 Wśród podanych niżej określeń zaznacz ciała fizyczne. A. plastelina B. papier C. piłka D. woda E. sznurek F. deska 10 Połącz każdy przyrząd z jego dokładnością pomiarową. 0,4 N 1 mm 0,1∘ C 0,2 N 11 Połącz każdy opis sytuacji 1–4 z właściwym rodzajem oddziaływania A–D. 1. Balony potarte wełnianą szmatką odpychają się. A. mechaniczne 2. Busola wskazuje kierunek północny. B. grawitacyjne 3. Złamała się linijka. C. magnetyczne 4. Na Ziemię spadł meteoryt. D. elektrostatyczne 12 Zaznacz rysunek, na którym przedstawiono siły o jednakowym kierunku i jednakowej wartości. Grupa A | strona 2 z 2

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!