Willa pod jodłami

Szczegóły
Tytuł Willa pod jodłami
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

Willa pod jodłami PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd Willa pod jodłami pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. Willa pod jodłami Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

Willa pod jodłami Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 ◆ ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: * Kamil CHMIEL, kawaler i Angelika Sylwia BOJARSKA, panna, oboje z Piask, parafii tutejszej - zapowiedź pierwsza. * Sylwester TATARA, kawaler z Emilianowa, parafii tutejszej i Patrycja KOWAL, panna z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Lublinie - zapowiedź pierwsza. ◆ Dzisiaj, duchowo i materialnie wspieramy Metropolitalne Seminarium Du- chowne w Lublinie. W imieniu wychowawców i alumnów - dziękujemy. ◆ Dzisiaj w Kawęczynie odpust ku czci Św. Antoniego. Suma o godz. 12:00 ◆ W dniach Oktawy Bożego Ciała, o godz. 17:30 ze śpiewem Litanii do Naj- świętszego Serca Jezusowego wyruszamy w procesji wokół kościoła. W czwar- tek, 15 czerwca, zakończenie oktawy. Nie będzie nabożeństwa o 17:30. Za- praszamy na Mszę św. o godz. 18:00. Po Mszy św. będzie wystawienie Naj- świętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Jezusowego, a następnie procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. O przygotowanie ołtarzy prosi- my: ołtarz I - Emilianów; ołtarz II - Józefów; ołtarz III - Nowiny i ołtarz IV - Majdan Brzezicki. Na zakończenie uroczystości pobłogosławimy wianki uwi- te z tegorocznych zbóż, ziół i kwiatów. ◆ Dziewczynki, w strojach komunijnych, zapraszamy do sypania kwiatów podczas procesji. ◆ W piątek po oktawie Bożego Ciała, 16 czerwca, obchodzimy w Kościele Uro- czystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Porządek nabożeństw świąteczny: Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięź- liwość od pokarmów mięsnych. ◆ Jak informowaliśmy, dzisiaj po każdej Mszy św. do godz. 13:00 Oaza Dzieci Bożych zaprasza na KIERMASZ CIAST. W ten sposób nasza młodzież przy wy- datnej pomocy rodziców stara się o dofinansowanie wyjazdów na rekolekcje wakacyjne oraz na potrzeby Oazy Dzieci Bożych. Wszystkich zapraszamy do degustacji, a za życzliwość i hojność już teraz serdecznie dziękujemy. ◆ Dziękujemy mieszkańcom Piask Górnych za czystość i porządek w kościele. W piątek zapraszamy kolejnych parafian z Piask Wielkich. ◆ Dziękujemy za ofiary złożone bezimiennie na potrzeby naszej parafii: 500; 200; 2 x 100 oraz 3000 zł. ◆ We wtorek, 13 czerwca 2023, o godz. 14:00, będzie pogrzeb śp. Janusza MUSIEJA, l. 64. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie … Piaski, 11 czerwca 2023

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!