CV

Szczegóły
Tytuł CV
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

CV PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd CV pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. CV Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

CV Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 EDYTUJ PODGLĄD JK Julia Kowalewska Sprzedawca - kasjer Szukam pracy na okres wakacyjny. Szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy. Z miłą chęcią zdobędę doświadczenie w państwa branży.  Dane osobowe Doświadczenie E-mail 2022-06   Pracownik magazynowy [email protected] - 2022-08 Dafe, Wrocław Numer telefonu Pakowanie towaru, Czyszczenie towaru, Sortowanie  609397207 Wykształcenie Umiejętności 2021-09   Trener Personalny Samodzielność - obecnie Szkoły Europejskie , Wrocław , Polska Kreatywność Sumienność Pracowitość Zaangażowanie i dyspozycyjność Pozytywne nastawienie do ludzi i komunikatywność Języki Angielski - A2 Zainteresowania Aktywne spędzanie czasu (jazda na nartach, tenis ziemny, akrobatyka, siłownia) Moda  Czytanie książek    : Strona 2 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Zmień język dokumentu Pobierz CV © 2023 Works Limited. Wszystkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności Kontakt :

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!