Apokalipsa Abrahama PDF PL

Apokalipsa Abrahama PDF PL

Szczegóły
Tytuł Apokalipsa Abrahama PDF PL
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

Apokalipsa Abrahama PDF PL PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd Apokalipsa Abrahama PDF PL pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. Apokalipsa Abrahama PDF PL Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

Apokalipsa Abrahama PDF PL Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Apokalipsa Abrahama Zobacz cały tekst na: / 1 Strona 2 Rozdział 1 (Abr 1) (1) Księga Objawienia Abrahama, syna Tarego, syna Nahora, syna Seruga, syna Arfaksada, syna Sema, syna Noego, syna Lamecha, syna Matuzalema, syna Henocha, syna Jareda. (2) W dniu, w którym strzegłem bogów mego ojca Tarego i bogów mojego brata Nahora , podczas gdy próbowałem dowiedzieć się, który bóg jest w rzeczywistości najsilniejszy, ja Abraham, w czasie, gdy przyszedł mój los, kiedy Kończę nabożeństwo ofiary mego ojca Tarego dla jego bogów drewna, kamienia, złota, srebra, miedzi i żelaza, po wejściu do ich świątyni na nabożeństwo, znalazłem boga o imieniu Marumat, wykutego z kamienia, padniętego do stóp żelaznego boga Nachina. (3) I stało się, że gdy to ujrzałem, moje serce było zakłopotane i pomyślałem sobie, że ja, Abraham, nie mogę odłożyć go samego na miejsce, ponieważ był ciężki, ponieważ jest wykonany z wielkiego kamienia. (4) Lecz poszedłem i powiedziałem mojemu ojcu, a on przyszedł ze mną. A kiedy oboje podnieśliśmy go, aby umieścić go na swoim miejscu, odpadła jego głowa, nawet gdy trzymałem go za głowę. (5) I stało się, gdy mój ojciec zobaczył, że upadła głowa jego boga Marumata, powiedział do mnie: „Abrahamie!”, powiedziałem: „Oto jestem!” (6) I rzekł do mnie: „Przynieś mi siekierę i dłuta z domu”. (7) I przyniosłem mu je z domu. I wyciął kolejnego Marumata z innego kamienia, bez głowy, i roztrzaskał głowę, która spadła z Marumata i reszty Marumata. (8) Uczynił też pięciu innych bogów, dał mi ich i kazał mi ich sprzedać na zewnątrz przy drodze miejskiej. 2 Strona 3 (9) Osiodłem osła mego ojca, załadowałem ich na niego i wyszedłem na główną ścieżkę, aby je sprzedać. A oto kupcy z Fandany w Syrii przybywali z wielbłądami w drodze do Egiptu, aby kupić kokonil z Nilu. 3

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!