Czytaj więcej:
Zygzakiem przez życie okładka

Średnia Ocena:Zygzakiem przez życie

W szczerych do bólu słowach Henryk Gołębiewski opowiada o swoim niezwykle barwnym, lecz czasem także czarno-białym życiu. W latach siedemdziesiątych był gwiazdą seriali dziecięcych ("Wakacje z duchami", "Podróż za jeden uśmiech", "Stawiam na Tolka Banana"), później zniknął niespodziewanie z ekranu, żeby powrócić po dwudziestu latach kultową rolą Ediego w filmie pod tym samym tytułem.Biografia skrzy się anegdotami z planów filmowych, ukazuje przygody i przemyślenia człowieka, który mimo wielkiej popularności zachował wyjątkową skromność i stale pozostaje sobą. Jest czasem brutalny, czasem nieco sentymentalny, lecz zawsze niezwykły i zawsze niebanalny. "Teraz widujemy się rzadko, każdy ma własne życie. Lecz tego, co przeżyliśmy razem, nigdy nie zapomnę... I zawsze powtarzam - Henio to ktoś, na kim można polegać, zarówno życiowo, jak i zawodowo. Nigdy się nie zawiodłem. No i potrafi zrobić cały dom od fundamentów po elektrykę!"Filip Łobodziński"Jak widzę przyszłość Henia? Jak każdego aktora. To ciągłe czekanie na telefon, na propozycje. Nie każdy to wytrzymuje. Wielu po prostu odchodzi. Henio nie waruje przy telefonie, nie gwiazdorzy. Pracuje fizycznie, a jak trafi mu się jakaś rólka, to tym lepiej. Lecz przydałaby się dla niego jakaś znaczna rola, ponieważ się po prostu marnuje. Szkoda talentu. Równy gość!"Jerzy Gudejko

Szczegóły
Tytuł Zygzakiem przez życie
Autor: Gołębiewski Henryk, Solarewicz Tomasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zygzakiem przez życie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zygzakiem przez życie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zygzakiem przez życie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • anonymous

  Bohater i "spisywacz" znają się od lat, dlatego również przez życie Henryka Gołebiewskiego płyniemy dynamicznie i przyjemnie. Interesująca lektura szczególnie o czasach produkcji telewizyjnych w PRL-u.

 • mirka

  Książka ebook super,ciekawa.Bardzo polecam.Przedstawia życie słynnego aktora,jego losy,trudne niekiedy i zawiłe.

 • Agata Urbańska

  Henryk Gołębiewski - idealny aktor, interesujący człowiek. Słynny z różnorakich charakterystycznych ról, ma w sobie coś co powoduje że prosto go zapamiętać, jest zabawny i zdystansowany. Jednak jego życie nie zawsze było takie proste i proste, Gołębiewski doświadczył dużo gorzkich chwil, o których potrafi normalnie, ze szczerością opowiadać, co dla mnie jest aktem pewnego rodzaju odwagi. Interesująca opowiadanie o życiu, tych niezłych i złych chwilach, rozmaitych przeżyciach. Henryk Gołębiewski sprawia wrażenie takiego własnego człowieka, a jego poczucie humoru, mimo różnorakich doświadczeń jest do pozazdroszczenia.

 • Agata Grużewska

  Nie zawiodłam się. Tak jak bawił mnie w młodości własnymi rolami Poldek czy Paragon, tak teraz bawi mnie Pan Henryk Gołębiewski własnymi barwnymi wspomnieniami. Serdecznie polecam.

 • NS

  Książka ebook tak pozytywnie mnie zaskoczyła i jej odbiór, że przeczytałem ją w jedno popołudnie. Naprawdę warto "bliżej" poznać taką osobę, jak .p. Henryka - gwiazdę kina młodzieżowego lat 70-tych, tak słynnych i lubianych seriali: "Wakacje z Duchami", "Podróż za jeden uśmiech". "Stawiam na Tolka Banana". Zalecam każdemu, kto widział, ogląda i będzie oglądać wspomniane seriale.Oraz co się działo z p Henrykiem, gdy po tych serialach "zniknął" na dwie dekady, po czym pojawił się na nowo w "Edim" i od razu po takiej przerwie - sukces.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!