Czytaj więcej:
Życie po śmierci naprawdę istnieje okładka

Średnia Ocena:Życie po śmierci naprawdę istnieje

Czy są jakieś dowody na życie po śmierci? Co będzie dla ciebie wystarczającym dowodem na istnienie zaświatów? Znana i lubiana specjalistka od literatury duchowej, Theresa Cheung, postanowiła udowodnić tezę, że niebo istnieje. Po tym jak sama cudem uniknęła śmierci, słuchając głosu nieżyjącej matki, stworzyła zestaw niesamowitych historii, opartych na jej swoich doświadczeniach a także świadectwach wielu osób. Autorka książki "Życie po śmierci naprawdę istnieje" skrupulatnie analizuje przypadki innych osób, dowodząc, że życie ludzkie nie kończy się z chwilą śmierci fizycznej. Jej rozmówcy opisują własne kontakty z duchami, opowiadają o śmierci klinicznej i paranormalnych zdarzeniach z życia. "Życie po śmierci naprawdę istnieje" to książka ebook dodająca otuchy, książka ebook dla tych, którzy poszukują dowodu. Theresa Cheung z olbrzymią wrażliwością opowiada autentyczne historie, przytacza fakty, wskazując na subtelne znaki, które świadczą o istnieniu czegoś więcej poza ziemskim życiem. Książka ułatwia odnalezienie odpowiedzi na dużo niełatwych pytań: co losy się z nami po śmierci, czy zobaczymy jeszcze zmarłych bliskich, jaki sens ma życie doczesne? Stanowi duchowy przewodnik, który uczy dostrzegania i interpretowania różnorakich znaków i sygnałów.

Szczegóły
Tytuł Życie po śmierci naprawdę istnieje
Autor: Cheung Theresa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Życie po śmierci naprawdę istnieje pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Życie po śmierci naprawdę istnieje Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Życie po śmierci naprawdę istnieje PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Sylwia Czekańska

    Tematyka życia po śmierci interesowała ludzi od zarania dziejów. Naukowcy twierdzą, że już kilka tysięcy lat przed naszą erą ludzie czcili zmarłych. Wierzyli, że ich najbliżsi nie odchodzą na zawsze. Minęło tak dużo wieków, upadły imperia, odkryliśmy nowe lądy, rozbiliśmy atom, stanęliśmy na Księżycu. Jako gatunek dokonaliśmy zarówno okropnych jak i cudownych rzeczy. Lecz nie poznaliśmy odpowiedzi na dwa najistotniejsze pytania: skąd przychodzimy i… dokąd zmierzamy?Teresa Cheung jest przekonana, że wie. Wychowana w rodzinie spirytualistów praktycznie od dzieciństwa mierzyła się z tematem śmierci. W książce pdf Życie po śmierci naprawdę istnieje przedstawia dowody na prawdziwość tytułowej tezy. Na nad trzystu stronach zebrała relacje świadków a także opisała swoje doświadczenia. Historie opowiadają o tym, jak wydarzenia z pogranicza śmierci zmieniły ich bezpośrednich uczestników a także ludzi z ich otoczenia. Są próbą odpowiedzi na pytania: Czy zobaczymy jeszcze naszych zmarłych bliskich? Co losy się z nami, gdy umieramy? Czy życie po śmierci istnieje? Czy istnieją niebiosa?Do czytania tego typu literatury podchodzę zawsze z otwartym umysłem, lecz również pewną dozą nieufności. Nie biorę niczego za pewnik i częściej wątpię niż ufam. Lubię pytać, zarówno siebie jak i autorów. Nie ukrywam, że od zawsze bardzo intrygował mnie temat zaświatów i z dużą uwagą oglądałam a także czytałam opowieści ludzi, którzy przeżyli śmierć kliniczną. Ciekawiło mnie przede wszystkim, jak to możliwe, że większość relacji jest do siebie tak bardzo podobnych. Dlatego zabrałam się za Życie po śmierci naprawdę istnieje z optymizmem. Chciałam poznać kolejne opowieści, nowe spojrzenia na ten sam temat. I dokładnie to dostałam.awsze podczas czytania takich „zeznań” czytelnik zadaje sobie zapytanie na ile to, o czym opowiadają świadkowie jest rzeczywistym obrazem wydarzeń, a na ile tym, co pogrążeni w żalu ludzie chcieli zobaczyć. Możliwe, że nigdy się tego nie dowiemy. Wszystko opiera się na zaufaniu. Theresa Cheung zdaje sobie z tego sprawę i – co bardzo kluczowe – własną książkę kieruje do wszystkich, niezależnie od wiary, jaką wyznają. To nie jest literatura religijna, a duchowa. Wypowiadający się ludzie to zarówno osoby wierzące jak i ateiści. Bardzo równoważy to klimat, nadaje realności opowiadanym historiom i prawdopodobnie również znacznie poszerza grono potencjalnych odbiorców. (Wiem jak diametralnie na odbiór wpływa fakt, że autorem jest np. ksiądz. Jedni unikają takich publikacji, inni właśnie ich szukają. Ta książka ebook znajduje się gdzieś pośrodku).czytaj więcej: http://recenzentkaksiazek.blog.pl/2015/10/06/przedpremierowo-zycie-po-smierci-naprawde-istnieje-theresa-cheung/

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!