Czytaj więcej:
Życie na pełnej petardzie okładka

Średnia Ocena:Życie na pełnej petardzie

Jak żyć mocno i wartościowo. W całości i nie na niby. Jak żyć... na pełnej petardzie! Ksiądz z powołania i podróżnik z pasji. Jan Kaczkowski. Ksiądz Jan Kaczkowski. Lekar teologii, który nie lubi katolicyzmu kucanego. Założyciel hospicjum w Pucku, który uczył lekarzy jak rozmawiać o śmierci z pacjentami. W dzieciństwie nie chodził na religię, a później o mały włos nie otrzymałby święceń. Chory na nowotwór mózgu określa sam siebie onkocelebrytą, czyli człowiekiem, który jest słynny z tego, że ma raka. Słynny tak naprawdę z optymistycznego podejścia i wielkiej miłości do świata, którą dzieli się poprzez własne opowieści. O to jedna z nich. Książka, której nie da się prosto zaszufladkować. Autobiograficzna opowieść, która uczy jak żyć łatwo i czerpać z każdego dnia pełnymi garściami. O tym skąd pochodzi i dlaczego został księdzem. Co go inspiruje i jak radzi sobie z chorobą. A przede wszystkim o tym, jak mimo niepowodzeń i problemów nigdy nie utracić wiary i nadziei.

Szczegóły
Tytuł Życie na pełnej petardzie
Autor: Kaczkowski Jan, Żyłka Piotr
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Życie na pełnej petardzie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Życie na pełnej petardzie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Życie na pełnej petardzie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Justyna

  Niesamowite teksty. Bardzo miło sie czyta.

 • Agata M.

  https://zbieraczkaksiazek.blogspot.com/2016/05/zycie-na-penej-petardzie-czyli-wiara.html

 • Radek Michalak

  Polecam. Wiele interesujących przemyśleń. Cudowny wywiad.

 • Anonim

  Zalecam

 • Sława

  Interesująca książka ebook ukazująca człowieka i Kościół dużo interesujących faktów z religii z Kościoła poglądów ludzkich prostych szczerych książka ebook ukazuje człowieka borykającego się z choroba i rzeczywistością każdy może znaleźć coś dla siebie warto przeczytać po to tylko by przekonać się jakim idealnym Człowiekiem był ks.Jan

 • Justyna 85

  Książka ebook przepięna, czyta się ją bardzo szybko. To orwada,że Ksiądz Jan żył na Pełnej petardzie.

 • zenyde

  Życie i działalność księdza Jana Kaczkowskiego może być inspiracją i wzorem do naśladowania dla niejednego z nas. Ja przede wszystkim podziwiam go za niezwykłą pogodę ducha, którą da się wyczuć w książce, pomimo tragedii, jaka go spotkała nigdy nie on nie zwątpił w wiarę i towarzyszyła mu ona do samego końca. Dla mnie to wyjątkowe świadectwo, miłości i wiary. Książka ebook jest wyjątkowo wzruszająca i nie można względem niej przejść obojętnie. Z pewnością Jak Kaczkowski pomógł w ten sposób wielu ludziom. Ja nie mogę o niej zapomnieć. Polecam!

 • Daniel

  Bardzo fajna książka,daje do myślenia, porusza trudne tematy... Po przeczytaniu chce się więcej!

 • karolina-staniecka

  Zalecam !!!

 • Aleksandra Gulej

  Idealna książka. Jak każda tego autora. Zalecam całą serię.

 • Beata Mikołajczyk

  Ciekawa, szczera opowieść, motywująca i krzepiąca.

 • Szymon Lenga

  Po przeczytaniu tej książki zrozumiałem ile Ks. Kaczkowski się poświęcił dla ludzi chorych.

 • Anonim

  Napawająca optymizmem i nadzieją, że jest coś więcej...

 • BasiaPS

  Interesujący wywiad, interesujący i genialny człowiek. Ładnie wydana.

 • acidpet

  Idealny człowiek, specjalnie nie napisałem ksiądz, ponieważ to właśnie człowieka przedstawia ta książka. Ciekawie napisana, z humorem z tzw. "jajem". Dzięki takim ludziom jak Jan Kaczkowski wierzę że katolicy to fajni ludzie. Polecam.

 • Maciej

  Książka ebook bardzo ciekawa. Twórca w łatwy sposób przekazuje info na temat jak żyć z choroba i cieszyć się z każdego dnia, godziny życia.

 • Justyna Witkowska

  fajny pomysł na upominek fo osoby która chce chwilę zastanowić się ponad swoim życiem, to co w nim kluczowe

 • Anna Jackowska

  książka ebook była kupiona w prezencie, ja jeszcze nie czytałam, lecz zalecam :)

 • Magda

  Warto przeczytac, sprawdzi się też jako upominek dla mamy czy taty.

 • Monika Ruta

  Bardzo interesująca książka ebook o zwykłym-niezwykłym człowieku. Skłania do refleksji ponad życiem i tym co naprawdę jest w nim ważne. Myślę, że powinna znaleźć się w biblioteczce każdego z nas

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!